🔔 Podlahy a metrážne koberce v AKCII! Využite až 44% zľavu s kódom PODLAHA15.

Spinta

Moderné metrážne koberce z kolekcie Spinta prinášajú do bytových priestorov svieži vzhľad v zemitých svetlých farbách. Tieto koberce sú navrhnuté tak, aby poskytovali nielen estetickú hodnotu, ale aj praktickosť pre každodenné používanie. Koberce z kolekcie Spinta sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu – 100% polyamidu.

Doprava zadarmo na všetko

Doprava zadarmo, doľava zadarmo, rovnako tak zadarmo a čo naspäť? Tiež! Môžeme pomôcť aj s výnosom, nech si nenamôžete chrbát.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
25 27
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Špecifikácia materiálu
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
6 produktov
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
Moderné metrážne koberce z kolekcie Spinta prinášajú do bytových priestorov svieži vzhľad v zemitých svetlých farbách. Tieto koberce sú navrhnuté tak, aby poskytovali nielen estetickú hodnotu, ale aj praktickosť pre každodenné používanie.

Koberce z kolekcie Spinta sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu – 100% polyamidu. Polyamidové vlákno je známe pre svoju odolnosť, trvanlivosť a schopnosť odolávať opotrebovaniu. To znamená, že tieto koberce si zachovávajú svoj pôvab aj po mnohých rokoch používania. Polyamid tiež prispieva k tomu, že koberce sú ľahko udržiavateľné a odolné voči škvrnám.

Podkladom pre koberce Spinta je fusionback, ktorý prináša ešte väčšiu stabilitu a pevnosť. Fusionback je špeciálne navrhnutý materiál, ktorý zaisťuje, že koberce budú pevne a bezpečne prichytené k podlahe. Tento podklad prispieva k pohodlnému a bezpečnému používaniu kobercov a taktiež znižuje riziko ich skĺznutia.

Vďaka vysokému vlasu majú koberce z kolekcie Spinta veľmi príjemný a mäkký dotyk. Tento luxusný vzhľad a pocit na dotyk pridávajú do priestoru príjemnú atmosféru a pohodlie. Vyšší vlas taktiež prináša do miestnosti pocit tepla a akustickú izoláciu, čo je výhodné pre zvukovo citlivé priestory.

Metrážne koberce z kolekcie Spinta sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu moderného designu, odolnosti a príjemného pocitu na dotyk. Svetlé zemité farby prinášajú do bytových priestorov prirodzenú a upokojujúcu atmosféru. S ich vysokou kvalitou materiálov a prevedení si môžete byť istí, že získate koberce, ktoré budú nielen esteticky príjemné, ale aj funkčné a trvanlivé.