🔔 Podlahy a metrážne koberce v AKCII! Využite až 44% zľavu s kódom PODLAHA15.

Detské kusové penové koberce

Protišmykové koberce z plastickej pamäťovej peny pre vytvorenie bezpečného a čistého prostredia pre batoľatá aj pre najmenšie bábätká. Pamäťová pena prepožičiava kobercu mnoho výborných vlastností. Koberce je možné využiť ako v domácom prostredí, tak tiež ich možno vziať von, napr. na terasu, záhradu aj na cesty. Jednoducho sa udržujú, po zašpinení jednoducho utrite mokrou handričkou.

Doprava zadarmo na všetko

Doprava zadarmo, doľava zadarmo, rovnako tak zadarmo a čo naspäť? Tiež! Môžeme pomôcť aj s výnosom, nech si nenamôžete chrbát.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Štýl
Viac... Menej
Rozmery kobercov
Viac... Menej
Tvar
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
113 163
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Spôsob výroby
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
Výška vlasu v mm
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
6 produktov
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
Protišmykové koberce z plastickej pamäťovej peny pre vytvorenie bezpečného a čistého prostredia pre batoľatá aj pre najmenšie bábätká. Pamäťová pena prepožičiava kobercu mnoho výborných vlastností. Koberce je možné využiť ako v domácom prostredí, tak tiež ich možno vziať von, napr. na terasu, záhradu aj na cesty. Jednoducho sa udržujú, po zašpinení jednoducho utrite mokrou handričkou. Použitý materiál bol vybraný, aby nemal žiadny nežiaduci účinok na zdravie dieťaťa a všetko je certifikované Certifikátom Oeko-tex Standard 100 . Povrch je ošetrený antibakteriálnou ochranou. Tiež čo oceníte je ochrana proti prechladnutiu z podlahy, tlmenie kročajového hluku a je možné ich použiť aj na podlahové vykurovanie.

Produkt bude štandardne zabalený tak, že bude stočený na kratšiu stranu, aby zaberal menej miesta.

Súvisiace články na blogu:

Trendy v kobercoch na rok 2023

Trendy v kobercoch na rok 2023

Nasledujte najnovšie trendy v interiéroch na budúci rok. Naša profesionálna dizajnérka pre vás pripravila prehľad pre vašu inšpiráciu.
Čítať viac