🍀 Pokoste ceny umelých tráv s kódom TRAVA. Výpredaj tráv a zľavy až 28 %.

PVC a lino s dekorom dreva

Ak hľadáte prírodný dizajn a jednoduchú údržbu, okuknite PVC a lino s dekórom dreva. Dobre vyzerá, a na rozdiel od dreva sa nemusíte báť vlhkosti, vysokej ceny a nárokov na starostlivosť. Lino s imitáciou dreva je skvelá alternatíva, ktorá dokáže vytvoriť prírodne ladený interiér za pár korún. Lino s dekórom dreva nájdete aj medzi najlacnejším línom a prírode blízke designy majú aj PVC s filcom. Linoleum s dekórom dreva sa hodí do kúpeľne aj kuchyne a vylepší vám tiež obývačka.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Cena
10 25
Povrchová úprava
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
PVC: Celková hrúbka
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
na stranu
165 produktov
Zobraziť 1 - 39 z 165 položiek
Naše PVC a lino podlahy s dekórom dreva sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po prírodnom vzhľade dreva, ale zároveň preferujú ľahkú údržbu a odolnosť PVC či linolea. Ponúkame široký výber dizajnov a textúr, ktoré verne napodobňujú rôzne druhy dreva, ako vrátane dubu, borovice, orecha a mnoho ďalších. Vďaka týmto vlastnostiam sa naše podlahy s dekórom dreva stávajú skvelou voľbou pre rôzne interiéry, od moderných až po tradičný štýl.

Výhody našich PVC a lino podláh s dekórom dreva:

Prírodný vzhľad: Vďaka realistickým dizajnom a textúram verne napodobňujú vzhľad a pocit pravého dreva, čo prináša do vášho interiéru príjemnú a prirodzenú atmosféru.
Odolnosť: Naše PVC a lino podlahy sú odolné voči opotrebovaniu, vlhkosti a škvrnám, čo zaisťuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu.
Jednoduchá inštalácia: Vďaka moderným technológiám a systémom inštalácie sú naše podlahy jednoduché a rýchle na pokládku, čo šetrí váš čas aj peniaze.