💥 DNI MÔJKOBEREC: Hurá ušetriť až 55% na koberce, podlahy aj doplnky! Iba do pondelka.

PVC a lino s dekorom dreva

PVC podlaha a lino s dekórom dreva je modernou a inovatívnou alternatívou k tradičným dreveným podlahám. Ponúkame širokú paletu dekorov dreva, vrátane duba, borovice a orecha. Tento typ podlahy kombinuje prírodný vzhľad dreva s výhodami PVC materiálu. Vďaka pokročilým technológiám je dosiahnutý realistický a detailný drevený vzor, ktorý prináša do priestoru príjemnú atmosféru a estetiku prírodného dreva. PVC podlahy a lína s dekórom dreva ponúkajú elegantný a prirodzený vzhľad dreva spojený s praktickosťou a odolnosťou moderného materiálu.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Cena za m2
8 24
Povrchová úprava
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
PVC: Celková hrúbka
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
na stranu
189 produktov
Zobraziť 1 - 39 z 189 položiek
Naše PVC a lino podlahy s dekórom dreva sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po prírodnom vzhľade dreva, ale zároveň preferujú ľahkú údržbu a odolnosť PVC či linolea. Ponúkame široký výber dizajnov a textúr, ktoré verne napodobňujú rôzne druhy dreva, ako vrátane dubu, borovice, orecha a mnoho ďalších. Vďaka týmto vlastnostiam sa naše podlahy s dekórom dreva stávajú skvelou voľbou pre rôzne interiéry, od moderných až po tradičný štýl.

Výhody našich PVC a lino podláh s dekórom dreva:

Prírodný vzhľad: Vďaka realistickým dizajnom a textúram verne napodobňujú vzhľad a pocit pravého dreva, čo prináša do vášho interiéru príjemnú a prirodze