🔔 Podlahy a metrážne koberce v AKCII! Využite až 44% zľavu s kódom PODLAHA15.
Ponuka pre architektov

Architekti a bytoví dizajnéri! Zariadime pre vás všetko, čo sa týka kobercov a vyplatíme vám províziu až 30%!


Vieme, že ako architekti a bytoví dizajnéri máte veľa práce s návrhom a koordináciou projektu. Preto sme pripravení urobiť všetko preto, aby sme vás zbavili starostí spojených so zháňaním kobercov, ich dovozom a pokládkou. Dodáme i špeciálne podložky a lišty.

Stačí nám povedať vašu predstavu a my pripravíme návrh spolupráce, ktorý vám pošleme na schválenie.

 1. Pripravte si, čo od nás potrebujete a kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.
 2. My pre vás vytipujeme vhodný produkt a pripravíme cenovú ponuku vrátane všetkých prípadných úprav (obšitie, orezanie, odborná pokládka a pod.)
 3. Radi pre vás vypracujeme aj 3D návrh – do fotografie interiéru vám pre lepšiu predstavu digitálne umiestnime váš vybraný koberec.
 4. Po schválení ceny sa opäť postaráme o všetko vrátane dopravy k vášmu klientovi.
  Platbu môže vykonať priamo váš klient alebo vy na faktúru alebo na dobierku.
 5. Z každej realizovanej zákazky kusových kobercov vám vyplatíme províziu až 30% z ceny tovaru.
  Z realizovaných zákaziek metrážnych kobercov alebo iných podlahových krytín počítame províziu vždy individuálne (pohybuje sa okolo 10%).
 6. Pri drahších zákazkách vám poskytneme špeciálne ceny a zľavy.
 7. Vieme vytvoriť aj koberce na mieru - akýkoľvek rozmer, tvar, druh, dokonca aj akúkoľvek vlastnú potlač (napríklad s logom vášho klienta).


Urobíme všetko preto, aby ste s hľadaním vhodného koberca nemali žiadne starosti. Na všetky otázky veľmi radi odpovieme na telefónnom čísle: +421 232 195 596alebo na e-mailovej adrese: info@mojkoberec.sk. Neváhajte nás kontaktovať!

Ak niekedy budete mať cestu okolo, veľmi radi by sme vás pozvali aj do našej pražskej predajne/vzorkovne , kde si budete môcť osobne prezrieť naše široké spektrum produktov.

Pokiaľ ste architekti alebo bytoví dizajnéri, prosíme kontaktujte kolegu Nikolasa, ktorý s vami rád dohodne podrobnosti:

Velkoobchod

Starostlivosť o architektov, dizajnérov a VIP zákazníkov

Postaráme sa o všetko, čo sa týka podlahových krytín. Spoľahlivo a profesionálne zastrešíme celú zákazku tak, aby ste s ňou nemali žiadne starosti. Zoženieme potrebný materiál, pripravíme vizualizáciu a cenovú ponuku, postaráme sa o výslednú realizáciu – dodanie, prepravu i pokládku.

Nikolas Damjanovič

Nikolas Damjanovič
Obchod, starostlivosť o B2B a významných zákazníkov