Urobte si to na Vianoce pekné - vybrali sme pre Vás tie naj vianočné tipy.
Ponuka pre architektov

Architekti a bytoví dizajnéri! Zariadime všetko od A do Z, čo sa týka kobercov a vyplatíme Vám províziu až 30%!


Pokiaľ ste architekt alebo bytový dizajnér, uvedomujeme si, že máte veľa práce s návrhom a koordináciou projektu. Preto sme pripravení urobiť všetko preto, aby sme Vás zbavili všetkých starostí spojených so zháňaním kobercov a zariaďovaním všetkých ďalších vecí ako je dodanie k zákazníkovi, pokládka, prípadne dopredaj špeciálnych podložiek alebo líšt.

Stačí nám zadať akýkoľvek dopyt a my sa postaráme o konečné riešenie, ktoré Vám pošleme na schválenie, aby ste sa nemuseli zbytočne starať.

 1. Zadajte emailom alebo telefonicky dopyt či už všeobecného zadania alebo na konkrétny typ koberca.
 2. My pre Vás taký koberec nájdeme a pošleme Vám cenovú ponuku vr. všetkých prípadných úprav (obšitie, orezanie, odborná pokládka a pod.)
 3. Radi Vám vypracujeme aj 3D návrh – do fotky interiéru Vám digitálne umiestnime Váš vybraný koberec, aby ste si urobili lepšiu predstavu.
 4. Po schválení ceny sa opäť o všetko vr. dopravy k Vášmu klientovi postaráme.
  Platbu môže vykonať priamo Váš klient alebo Vy na faktúru alebo na dobierku.
 5. Z každej realizovanej zákazky kusových kobercov Vám vyplatíme províziu až 30% z ceny tovaru.
  Z každej realizovanej zákazky metrážnych kobercov alebo iných podlahových krytín stanovujeme províziu vždy individuálne (okolo 10%).
 6. Pri drahších zákazkách Vám poskytneme špeciálne ceny a zľavy.
 7. Vieme vytvoriť aj koberce na mieru - akýkoľvek rozmer tvar, dokonca aj akúkoľvek vlastnú potlač (napríklad s logom Vášho klienta), v metráži aj kusové verziu.


Urobíme všetko preto, aby ste s hľadaním vhodného koberca nemali žiadne starosti! Na všetky otázky veľmi radi odpovieme na teleofnu: +421 232 195 596 alebo mailu: info@mojkoberec.sk - neváhajte nás kontaktovať.

Ak niekedy budete mať cestu, veľmi radi by sme Vás tiež pozvali aj do našej pražskej predajne/vzorkovne , kde si budete môcť prezrieť naše široké spektrum produktov a uvidíte farby naživo.

Pokiaľ ste architekti alebo bytoví dizajnéri, prosíme kontaktujte kolegu Nikolasa, ktorý s Vami rád dohovorí podrobnosti:

Velkoobchod

Starostlivosť o architektov, dizajnérov a VIP zákazníkov

Rád sa Vám budem venovať. V prípade dopytu sa maximálne pokúsim zastrešiť celú zákazku od zohnania požadovaného materiálu, cez vytvorenie zaujímavej ponuky až po výslednú realizáciu – dodanie, vybavenie prepravy a prípadne aj pokládky.

Nikolas Damjanovič

Nikolas Damjanovič
Obchod, starostlivosť o B2B a významných zákazníkov