😮 VÝPREDAJ PODLAH: zvýšte zľavu vybraných podláh o ďalších 10 % s kódom PODLAHA10

Umelá trávaUmelá tráva, tiež nazývaná syntetická tráva alebo umelý trávnik, je populárnou alternatívou k prírodnej tráve v mnohých prostrediach, od súkromných záhrad po verejné parky a športové areály. Moderná umelá tráva vyzerá stále realistickejšie a prirodzenejšie, čím poskytuje atraktívny zelený povrch, ktorý vydrží po celý rok bez potreby starostlivosti. Umelá tráva je odolná voči opotrebovaniu, počasiu a vystaveniu UV žiareniu, čo z nej robí trvanlivú voľbu pre vonkajšie prostredie. Umelá tráva sa ľahko inštaluje na rôzne typy podkladov, čo umožňuje rýchlu transformáciu vonkajších priestorov. Celkovo je umelá tráva atraktívnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ľahko udržiavateľný a esteticky príjemný zelený povrch pre svoje vonkajšie priestory. Jej vlastnosti a výhody ju robia obľúbenou voľbou v mnohých rôznych aplikáciách.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Výška vlasu v mm
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Cena za m2
0 92
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
20 produktov

Výprodej umělých trav

Zobraziť 1 - 20 z 20 položiek

Na každý trávny koberec dávame 3-ročnú záruku. Tak im veríme. Vieme, že to sú držiaci, čo si poradia takmer s čímkoľvek. Väčšina z nich znesie prízemné mrazíky, takže nebudú protestovať ani v zimnom období.

Trávnikové koberce a rohože si môžete objednať v ľubovoľnej dĺžke a šírke, porežeme vám ich, aby sedeli presne na mieru. Vyberať môžete zo základných verzií umelých trávnikov aj tých s vyššou kvalitou a dlhším vlasom . Hustota, výška vlasu aj odolnosť umelého trávnika je úplne na vás.

Trávne koberce vyzerajú ako živé a navyše ich nemusíte zalievať, kosiť, prevzdušňovať a hnojiť. Hustota, výška vlasu aj odolnosť umelého trávnika je úplne na vás. Zaobstarajte si toho pravého elegána so zeleným ježkom a dopravou zadarmo.

Trávny koberec

Súvisiace články na blogu:

Ako vybrať umelú trávu?

Ako vybrať umelú trávu?

Jasný stručný a výstižný návod ako správne vybrať umelú trávu.
Čítať viac
NÁVOD: Ako položiť umelý trávnik?

NÁVOD: Ako položiť umelý trávnik?

Máme zde rady, jak celou akci s travním kobercem zvládnout s vlastní pomocí. Stačí šikovné ruce, trocha odvahy a předzahrádka nebo plácek za domem se budou zelenat v cuku letu.
Čítať viac
INŠPIRUJTE SA: Pozrite sa na využitie umelej trávy

INŠPIRUJTE SA: Pozrite sa na využitie umelej trávy

Kde všade je možné použiť trávny koberec? Vďaka jednoduchej údržbe ponúka neobmedzené možnosti. Pozrite sa na ukážky inštalácie umelej trávy.
Čítať viac