🍀 Pokoste ceny umelých tráv s kódom TRAVA. Výpredaj tráv a zľavy až 28 %.

Umelá tráva

↓ Využite zľavu až 28 % na umelé trávy iba do stredy ↓

Umelá tráva Robina Umelá tráva Camelia New Umelá tráva Botanic Umelá tráva Daisy Green Umelá tráva Rosalia Umelá tráva Princess Umelá tráva Sporting Umelá tráva Ascot Umelá tráva Wembley Umelá tráva Spring Umelá tráva Verdino Umelá tráva PartyGrass Realistické umelé trávy Špeciálné a ekonomické umelé trávy


✓ Vyzerá skvele, stále zelená
✓ Bezúdržbová, nemusíte kosiť
✓ Odolnosť - lepšie trávy budú slúžiť po dlhé roky

Na každý trávny koberec dávame 3 ročnú záruku. Tak im veríme. Vieme, že to sú držiaci, čo si poradia takmer s čímkoľvek. Väčšina z nich znesie prízemné mrazíky, takže nebudú protestovať ani v zimnom období.

Trávny koberec je odpoveďou na otázku, prečo je u susedov tráva vždy zelenšia. Majú umelý trávnik! A my chápeme prečo. Neseká sa, zelená sa aj v tom najväčšom úpale a suchu a chodiť po ňom bosou nohou je slasť. Máme ho vo všetkých tvaroch, hustote a rozmeroch, takže Vám urobí parádu na terase, balkónu aj pod bazénom. Jednoducho všade tam, kde by klasický trávnik úpel pod ťarchou nepriaznivých podmienok.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Výška vlasu v mm
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
1 59
Spodná strana
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
26 produktov

Výprodej umělých trav

Zobraziť 1 - 26 z 26 položiek

Trávnikové koberce a rohože si môžete objednať v ľubovoľnej dĺžke a šírke, porežeme vám ich, aby sedeli presne na mieru. Vyberať môžete zo základných verzií umelých trávnikov aj tých s vyššou kvalitou a dlhším vlasom. Hustota, výška vlasu aj odolnosť umelého trávnika je úplne na vás.

Trávne koberce vyzerajú ako živé a navyše ich nemusíte zalievať, kosiť, prevzdušňovať a hnojiť. Hustota, výška vlasu aj odolnosť umelého trávnika je úplne na vás. Zaobstarajte si toho pravého elegána so zeleným ježkom a dopravou zadarmo.

Trávny koberec

Súvisiace články na blogu:

Ako vybrať umelú trávu?

Ako vybrať umelú trávu?

Jasný stručný a výstižný návod ako správne vybrať umelú trávu.
Čítať viac
NÁVOD: Ako položiť umelý trávnik?

NÁVOD: Ako položiť umelý trávnik?

Máme tu rady, ako celú akciu s trávnym kobercom zvládnuť s vlastnou pomocou. Stačia šikovné ruky, trocha odvahy a predzáhradka alebo placiek za domom sa budú zelenať v cuku letu.
Čítať viac
INŠPIRUJTE SA: Pozrite sa na využitie umelej trávy

INŠPIRUJTE SA: Pozrite sa na využitie umelej trávy

Kde všade je možné použiť trávny koberec? Vďaka jednoduchej údržbe ponúka neobmedzené možnosti. Pozrite sa na ukážky inštalácie umelej trávy.
Čítať viac