😮 VÝPREDAJ PODLAH: zvýšte zľavu vybraných podláh o ďalších 10 % s kódom PODLAHA10

Značky Počet značiek: 103

Nižšie nájdete zoznam výrobcov kobercov z celého sveta, ktorých produkty nájdete na našich stránkach. Prečítajte si niečo o ich histórii alebo si stiahnite katalóg.
na stranu
Zobraziť 1 - 39 z 103 položiek
 • Jutagrass

  0 produktov

 • Aladin Holland carpets

  Betap je holandský výrobca kobercov s viac ako 100-ročnou históriou. Spoločnosť zamestnáva viac ako 200 zamestnancov a obsluhuje takmer 100 veľkoobchodných zákazníkov zo 75 krajín. Ročne sa vyrobí viac ako 40 miliónov m2 kobercov, čím sa Betap stáva jedným z najväčších európskych výrobcov.
 • Apextextil koberce

  Spoločnosť Apextextil s.r.o. pôsobí na českom trhu už viac ako 25 rokov. Špecializuje sa na výrobu a distribúciu posteľného prádla a interiérových doplnkov na domácom a zahraničnom trhu. Svoj vlastný značkový tovar predáva v obchodných reťazcoch, vybraných maloobchodných predajniach a zásielkových obchodoch.

 • Asiatic London koberce

  Spoločnosť Asiatic London dodáva koberce do celého sveta. Už viac ako 60 rokov stojí spoločnosť Asiatic na čele vývoja výrobkov a dnes ponúka jeden z najširších sortimentov kobercov v Európe, od jemných ručne viazaných z vlny až po moderné materiály, ako je viskóza, polyester a polypropylén. Výrobca neustále rozvíja svoje portfólio tak, aby splnil všetky požiadavky zákazníkov.
 • Associated Weavers koberce

  Spoločnosť Associated Weavers je belgický výrobca so sídlom vo Flámsku, konkrétne v Ronse. Všetkých 630 špecializovaných pracovníkov dokázalo v roku 2015 vyrobiť 28 miliónov metrov štvorcových kobercov, čo inými slovami znamená hodnotu 178 miliónov eur. AW vyváža do 55 krajín sveta. Už v 60. rokoch 20. storočia navrhovala spoločnosť AW exkluzívne vzory širokých a metrážnych kobercov, ktoré boli na tú dobu moderné. Aj dnes výrobca pozorne sleduje svetové trendy, aby sa udržal na vrchole pomyselného rebríčka kreativity.
 • Astra - Golze koberce

  %MCEPASTEBIN%Spoločnosť Otto Golze & Söhne bola založená v roku 1873 a má viac ako 140 rokov skúseností. Je to spoločnosť so sídlom v Nemecku, ktorá sa nielenže nebojí sledovať nové trendy vo svete kobercov, ale k novým trendom aj významne prispieva. Ich koberce Astra sa vyznačujú vysokou kvalitou, zaujímavými vzormi a skvelými funkčnými vlastnosťami. Značka Astra zahŕňa nielen široký sortiment kusových kobercov, ale aj nášľapy na schody, rohožky a ďalšie bytové doplnky. Koberce tejto tradičnej značky sú k dispozícii v mnohých dizajnoch a farbách.
 • Ayyildiz koberce

  Ayyildiz Teppiche je nemecko-turecký výrobca kobercov. Spoločnosť bola založená v roku 2005 a odvtedy sa zameriava na strojovú výrobu kobercov strednej triedy, ktoré sú vyrobené najmä zo syntetických materiálov. Vďaka perfektnému pomeru kvality a ceny a moderným vzorom sú koberce tejto značky na stredoeurópskom trhu veľmi žiadané.


  stáhnout pdf katalog Katalog Ayyildiz v PDF (všetko bude dodané v priebehu 3 týždňov)
 • Balta koberce

  Spoločnosť Balta je jedným z lídrov na európskom trhu s všívanými a tkanými kobercami. Vyrába koberce zo syntetických materiálov a vlny. Spoločnosť vždy drží krok s najnovšími trendmi a vďaka svojmu flexibilnému prístupu orientovanému na služby zákazníkom dokáže splniť očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.
 • Beauflor

  Spoločnosť Beauflor je belgický výrobca vinylu a PVC pre obytné a komerčné účely. Výrobca sídli v mestečku Wielsbeke v Západnom Flámsku na severozápade krajiny. Spoločnosť sa zameriava na ekologickú výrobu svojich výrobkov, a preto je 100 % všetkých materiálov recyklovateľných a spĺňa prísne požiadavky certifikátu REACH Európskej únie. Spoločnosť je súčasťou nadnárodného konglomerátu Beaulieu International Group, ktorý zamestnáva viac ako 5 000 ľudí po celom svete a dodáva svoje výrobky do 140 krajín. V roku 2019 dosiahla spoločnosť obrat viac ako 2 miliardy eur.
 • Beaulieu International Group

  Spoločnosť Beaulieu International Group (B.I.G.) je celosvetovým špecialistom na chemické suroviny (polyméry), polotovary (priadze, vlákna, technické textílie) a je lídrom v širokom sortimente podlahových krytín na bytové a komerčné použitie (vinylové podlahy, parkety, koberce, umelá tráva atď.). Spoločnosť sídli v Belgicku a má významné zastúpenie v 17 krajinách Eurázie, Ameriky a Oceánie.
 • Berfin Dywany

  Spoločnosť Berfin Carpets so sídlom v meste Wola Mrokowska neďaleko Varšavy je dôkazom, že aj v Poľsku môžete nájsť koberce najvyššej kvality. Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a koreňmi v Turecku vyrába koberce tradičných a jedinečných vzorov.
 • Berry Alloc

  Berry Alloc ponúka širokú škálu interiérových riešení od laminátových, vinylových a parketových podláh až po stenové panely. Rozsiahly sortiment výrobkov má doživotnú záruku, je odolný a spĺňa súčasné estetické a technické požiadavky: kvalita, rozmanitosť povrchových úprav, trvanlivosť, životnosť a jednoduchá montáž. Spoločnosť investuje do zlepšovania kvality výrobkov a snaží sa tiež znižovať svoj vplyv na životné prostredie. Spoločnosť Berry Alloc je súčasťou skupiny Beaulieu International Group.
 • BO-MA koberce

  Spoločnosť Boma je výrobcom a veľkoobchodníkom s kobercami z exotických krajín, ako je Čína a India. Špecializujú sa najmä na rohožky a rôzne druhy cenovo dostupných koberčekov s originálnym dizajnom. Táto spoločnosť je jednou z mála na českom trhu, ktorá sa špecializuje na výrobu a dovoz z mimoeurópskych krajín. Preto sú koberce zaujímavé materiálom aj dizajnom. Dalo by sa povedať, že ide o medzeru na trhu, pretože približne 90% všetkých kobercov predaných u nás sa vyrába v Belgicku, Turecku, Egypte alebo Srbsku.
 • Bralep

  Čisto česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou stavebnej chémie a príslušenstva. Spoločnosť bola založená v roku 1997 a sídli v Ledčiciach pri Prahe. V roku 2021 vyrobila 9,5 milióna kg stavebných materiálov. Výrobky spoločnosti sú dobre známe medzi stavebnými firmami, dodávateľmi podlahových krytín, architektmi a ďalšími profesiami. Často a radi s nimi spolupracujú aj naši podlahári.
 • BT Carpet - Hanse Home koberce

  V kolekci BT Carpet od německého výrobce najdete koberce ze syntetického vlákna, které jsou ale vyrobeny speciální metodou tak, aby na pohled i na dotyk připomínaly vlnu. Hanse Home je mladá společnost, založená roku 2008 v německém Pinnenbergu. Jedná se o výrobce, který se nebojí určovat trendy a přivádět na evropský trh zcela novou koncepci koberců. Osobně jsme se s mladým majitelem scházeli na veletrhu v Hannoveru a získali jsme unikátní příležitost nabídnout vám produkty této společnosti v České republice a na Slovensku. Koberce společnosti Hanse Home nabízí bezkonkurenčně výhodný poměr cena/kvalita, protože právě v té se rovnají špičkám v oboru, jako je např. Osta nebo Lano.
 • Butter Kings

  Mladý, ryze český výrobce Butter Kings se sídlem v centru Prahy se zaměřuje nejen na výrobu koberců, ale i na výrobu atraktivních bytových doplňků, které jsou plné barev, vtipných motivů i netradičních kombinací. Designy jednotlivých výrobků působí tak, aby u vás doma vykouzlily příjemnou a útulnou atmosféru, kterou si jednoduše zamilujete. Veškerá výroba probíhá přímo v České republice a sám výrobce deklaruje, že nic není dováženo z Číny a z podobných zemí, a že jedině tak může plně kontrolovat a deklarovat jedinečnou kvalitu svých produktů.
 • Classen

  Spoločnosť Classen bola založená v roku 1963 v nemeckom meste Kaisersesch, kde sa nachádza jedna z tovární a ústredie spoločnosti. Druhá nemecká továreň sa nachádza v meste Baruth. Spoločnosť má zastúpenie v mnohých regiónoch sveta a ponúka niekoľko desiatok produktov, ako sú laminátové podlahy alebo vodotesné podlahy SPC.
 • Contesse

  Spoločnosť Contesse začala ako priekopník plávajúcich podláh pred viac ako 10 rokmi. Vždy si dokázala udržať vedúce postavenie na trhu. Spoločnosť je súčasťou väčšieho holdingu, čo má mnoho výhod. Dodáva inovatívne podlahy pre všetky nové a renovačné projekty. Spoločnosť Contesse dnes ponúka všetky typy vinylových podláh pre akýkoľvek projekt. Ponúkané dizajny sú exkluzívne a veľmi dôveryhodné. Všetky podlahy sú najvyššej kvality a vydržia mnoho rokov.
 • Den Braven

  Den Braven je ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky uznávané především pro svoji spolehlivost. Ve vlastním testovacím středisku pro vás vyvíjí a prověřují spolehlivost značkových výrobků. V Den Braven vzniká široká škála výrobků, které sdružujeme do ucelených systémů tak, aby mezi sebou vytvářely propracovanou vzájemnou vazbu a ta ve výsledku snižovala náklady na práci a aplikační čas.
 • Devos koberce

  Devos - Caby je výrobca pochádzajúci z európskej kobercovej veľmoci - Belgicka, konkrétne z mesta Deerlijk. Pracuje s materiálmi, ako je umelé vlákno, vlna, polypropylén, Heatset a Heatset Frisé. Výrobca má bohaté skúsenosti s tkaním kobercov a úspešne predáva koberce už viac ako 50 rokov. Spoločnosť založili v roku 1963 štyria bratia a pôvodne sa zaoberala čalúnením. 

 • Diamond Carpets koberce

  Koberce Diamond Carpets sú absolútnym svetovým pojmom vo svete kobercov. Tento výrobca, ktorý bol založený v roku 1977 v indickej Agre (vedľa Tádž Mahalu), je známy svojou kvalitou, starostlivosťou a osobitosťou. Vo svojom sortimente má len jednu kvalitu - najlepšiu alebo "ručne viazanú". To znamená, že všetky koberce tohto výrobcu sú ručne viazané uzol po uzle. Priemerný koberec tak trvá jednému človeku až niekoľko rokov, pričom pracuje osem hodín denne. Výrobca je držiteľom certifikátu ISO a nepoužíva detskú prácu.


  stáhnout pdf katalog Katalog Diamond Carpets Collection, vysoká kvalita PDF; 360 MB (všetko bude dodané v priebehu 2 mesiacov)
 • Döllken

  Německá společnost Döllken se zabývá výrobou lišt, profilů a dalších doplňků k podlahovým krytinám. Firma spadá do portfolia nadnárnodní společnosti Surteco Group SE, která se obchoduje na burze. Pokud vás kvalita lišt osloví, můžete si k nim zakoupit i pár akcií. Firma se výrobou lišt zabývá již velmi dlouhou dobu a v podstatě na našem trhu nemá větší konkurenci.
 • Dywany Łuszczów

  Spoločnosť Dywany Łuszczów vznikla roku 1995 vlastní sieť maloobchodných predajní. Ponúka veľký výber kobercov, behúňov a podlahových krytín z PVC.
Zobraziť 1 - 39 z 103 položiek