Urobte si to na Vianoce pekné - vybrali sme pre Vás tie naj vianočné tipy.

Značky Počet značiek: 63

Níže najdete seznam světových výrobců koberců, jejichž produkty naleznete na našich stránkách. Můžete si přečíst něco o jejich historii nebo si stáhnout katalog.
na stranu
Zobraziť 1 - 39 z 63 položiek
 • Apextextil koberce

  Spoločnosť Apextextil s.r.o. pôsobí na českom trhu už viac ako 25 rokov. Špecializuje sa na výrobu a distribúciu posteľného prádla a interiérových doplnkov na domácom a zahraničnom trhu. Svoj vlastný značkový tovar predáva v obchodných reťazcoch, vybraných maloobchodných predajniach a zásielkových obchodoch.
 • Asiatic London koberce

  Spoločnosť Asiatic London dodáva koberce do Spojeného kráľovstva a do celého sveta. Už viac ako 60 rokov stojí spoločnosť Asiatic na čele vývoja výrobkov a dnes ponúka jeden z najširších sortimentov predajných kobercov v Európe, od jemných ručne viazaných vlien až po módne materiály, ako je viskóza, polyester a polypropylén. Výrobca rozvíja svoje portfólio aj štýly výrobkov, čo mu umožňuje splniť všetky požiadavky zákazníkov

 • Associated Weavers koberce

  Spoločnosť Associated Weavers je belgický výrobca so sídlom vo Flámsku, konkrétne v Ronse. Všetkých 630 špecializovaných pracovníkov dokázalo v roku 2015 vyrobiť 28 miliónov metrov štvorcových kobercov, čo inými slovami znamená hodnotu 178 miliónov eur. AW vyváža do 55 krajín sveta. Už v 60. rokoch 20. storočia navrhovala spoločnosť AW exkluzívne vzory širokých a metrážnych kobercov, ktoré boli na tú dobu moderné. Aj dnes výrobca pozorne sleduje svetové trendy, aby sa udržal na vrchole pomyselného rebríčka kreativity.
 • Astra - Golze koberce

  Spoločnosť Otto Golze & Söhne bola založená v roku 1873 a má viac ako 140 rokov skúseností. Je to spoločnosť so sídlom v Nemecku, ktorá sa nielenže nebojí sledovať nové trendy vo svete kobercov, ale k novým trendom aj významne prispieva. Ich koberce Astra sa vyznačujú vysokou kvalitou, zaujímavými vzormi a skvelými funkčnými vlastnosťami. Značka Astra zahŕňa nielen široký sortiment kusových kobercov, ale aj schodiskové stupne, rohožky a ďalšie bytové doplnky. Koberce tejto dlhoročnej značky sú k dispozícii v mnohých dizajnoch a farbách, z ktorých si môžete vybrať.
 • Ayyildiz koberce

  Ayyildiz Teppiche je nemecko-turecký výrobca kobercov. Spoločnosť bola založená v roku 2005 a odvtedy sa zameriava na strojovú výrobu kobercov strednej triedy, ktoré pozostávajú najmä zo syntetických materiálov. Vďaka perfektnému pomeru kvality a ceny a moderným vzorom sú koberce tohto výrobcu na stredoeurópskom trhu veľmi žiadané.


  stáhnout pdf katalog Katalog Ayyildiz v PDF (všetko bude dodané v priebehu 3 týždňov)
 • Bade koberce

  Belgicko-turecká spoločnosť BADE sa zameriava na výrobu kobercov zo syntetických materiálov a svoje výrobky vyváža do viac ako 50 krajín sveta. Jej portfólio zahŕňa moderné aj klasické dizajny inšpirované prírodou a životom. Spoločnosť Bade sa nedávno spojila s belgickou spoločnosťou Bonfort a teraz pôsobia pod jednotným názvom BADE.

  0 produkty

 • Balta koberce

  Spoločnosť Balta je jedným z lídrov na európskom trhu s všívanými a tkanými kobercami. Vyrába koberce zo syntetických materiálov a vlny. Spoločnosť vždy drží krok s najnovšími trendmi a vďaka svojmu flexibilnému prístupu orientovanému na služby zákazníkom dokáže splniť očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.
 • Beauflor

  Spoločnosť Beauflor je belgický výrobca vinylu a PVC pre obytné a komerčné účely. Výrobca sídli v mestečku Wielsbeke v Západnom Flámsku na severozápade krajiny. Spoločnosť sa zameriava na ekologickú výrobu svojich výrobkov, a preto je 100 % všetkých materiálov recyklovateľných a spĺňa prísne požiadavky certifikátu REACH Európskej únie. Spoločnosť je súčasťou nadnárodného konglomerátu Beaulieu International Group, ktorý zamestnáva viac ako 5 000 ľudí po celom svete a dodáva svoje výrobky do 140 krajín. V roku 2019 dosiahla spoločnosť obrat viac ako 2 miliardy eur.
 • Beaulieu International Group

  Spoločnosť Beaulieu International Group (B.I.G.) je celosvetovým špecialistom na chemické suroviny (polyméry), polotovary (priadze, vlákna, technické textílie) a je lídrom v širokom sortimente podlahových krytín na bytové a komerčné použitie (vinylové podlahy, parkety, koberce, umelá tráva atď.). Spoločnosť sídli v Belgicku a má významné zastúpenie v 17 krajinách Eurázie, Ameriky a Oceánie.
 • Berfin Dywany

  Spoločnosť Berfin Carpets so sídlom v meste Wola Mrokowska neďaleko Varšavy je dôkazom, že aj v Poľsku môžete nájsť koberce najvyššej kvality. Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a koreňmi v Turecku vyrába koberce tradičných a úplne jedinečných vzorov.
 • Berry Alloc

  Berry Alloc ponúka širokú škálu interiérových riešení od laminátových, vinylových a parketových podláh až po stenové panely. Rozsiahly sortiment výrobkov má doživotnú záruku, je odolný a spĺňa súčasné estetické a technické požiadavky: kvalita, rozmanitosť povrchových úprav, trvanlivosť, životnosť a jednoduchá montáž. Spoločnosť investuje do zlepšovania kvality výrobkov a snaží sa tiež znižovať svoj vplyv na životné prostredie. Spoločnosť Berry Alloc je súčasťou skupiny Beaulieu International Group.
 • Betap koberce

  Betap je holandský výrobca kobercov s viac ako 100-ročnou históriou. Spoločnosť zamestnáva viac ako 200 zamestnancov a obsluhuje takmer 100 veľkoobchodných zákazníkov zo 75 krajín. Ročne sa vyrobí viac ako 40 miliónov m2 kobercov, čím sa Betap stáva jedným z najväčších európskych výrobcov.
 • BO-MA koberce

  Spoločnosť Boma je výrobcom a veľkoobchodníkom s kobercami z exotických krajín, ako je Čína a India. Špecializujú sa najmä na rohožky a rôzne druhy cenovo dostupných koberčekov s originálnym dizajnom. Táto spoločnosť je jednou z mála na českom trhu, ktorá sa špecializuje na výrobu a dovoz z mimoeurópskych krajín. Preto sú koberce zaujímavé materiálom aj dizajnom. Dalo by sa povedať, že ide o trhovú medzeru, pretože približne 90 % všetkých kobercov predaných v Českej republike sa vyrába v Belgicku, Turecku, Egypte alebo Srbsku.
 • Bralep

  Čisto česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou stavebnej chémie a príslušenstva. Spoločnosť bola založená v roku 1997 a sídli v Ledčiciach pri Prahe. V roku 2021 vyrobila 9,5 milióna kg stavebných materiálov. Výrobky spoločnosti sú dobre známe medzi stavebnými firmami, dodávateľmi podlahových krytín, architektmi a ďalšími profesiami. Často a radi s nimi spolupracujú aj naši podlahári.
 • BT Carpet - Hanse Home koberce

  V kolekcii BT Carpet od nemeckého výrobcu nájdete koberce zo syntetických vlákien, ktoré sú však vyrobené špeciálnou metódou, takže vyzerajú a pôsobia ako vlnené. Hanse Home je mladá spoločnosť založená v roku 2008 v Pinnenbergu v Nemecku. Je to výrobca, ktorý sa nebojí udávať trendy a prináša na európsky trh úplne nový koncept kobercov. S mladým majiteľom sme sa osobne stretli na veľtrhu v Hannoveri a dostali sme jedinečnú príležitosť ponúknuť vám výrobky tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčný pomer cena/kvalita, pretože v tejto oblasti sa vyrovnajú lídrom v odvetví, ako sú Osta alebo Lano.
 • Butter Kings

  Mladý, čisto český výrobca Butter Kings so sídlom v centre Prahy sa zameriava nielen na výrobu kobercov, ale aj na výrobu atraktívnych bytových doplnkov, ktoré sú plné farieb, vtipných motívov a neobvyklých kombinácií. Dizajny jednotlivých výrobkov sú navrhnuté tak, aby vo vašom domove vyčarili príjemnú a útulnú atmosféru, ktorú si jednoducho zamilujete. Celá výroba prebieha priamo v Českej republike a výrobca sám vyhlasuje, že nič nedováža z Číny a podobných krajín a že len tak môže plne kontrolovať a deklarovať jedinečnú kvalitu svojich výrobkov.
 • Český trávník

  0 produkty

 • Classen

  Spoločnosť Classen bola založená v roku 1963 v nemeckom meste Kaisersesch, kde sa nachádza jedna z tovární a ústredie spoločnosti. Druhá nemecká továreň sa nachádza v meste Baruth. Spoločnosť má zastúpenie v mnohých regiónoch sveta a ponúka niekoľko desiatok produktov, ako sú laminátové podlahy alebo vodotesné podlahy SPC.

  0 produkty

 • Contesse

  Spoločnosť Contesse začala ako priekopník plávajúcich podláh pred viac ako 10 rokmi. Vždy si dokázala udržať vedúce postavenie na trhu. Spoločnosť je súčasťou väčšieho holdingu, čo má mnoho výhod. Dodáva inovatívne podlahy pre všetky nové a renovačné projekty. Spoločnosť Contesse dnes ponúka všetky typy vinylových podláh pre akýkoľvek projekt. Ponúkané dizajny sú exkluzívne a veľmi dôveryhodné. Všetky podlahy sú najvyššej kvality a vydržia mnoho rokov.
 • Den Braven

  Den Braven je čisto česká spoločnosť, ktorá vyrába a predáva značkové výrobky uznávané predovšetkým pre ich spoľahlivosť. Spoločnosť Den Braven vyvíja a overuje spoľahlivosť značkových výrobkov vo vlastnom testovacom centre. Spoločnosť Den Braven vyrába široký sortiment výrobkov, ktoré sa spájajú do ucelených systémov tak, aby tvorili sofistikované vzájomné prepojenie, čo v konečnom dôsledku znižuje náklady na prácu a čas aplikácie.
 • Devos koberce

  Devos - Caby je výrobca pochádzajúci z európskej kobercovej veľmoci - Belgicka, konkrétne z mesta Deerlijk. Pracuje s materiálmi, ako je umelé vlákno, vlna, polypropylén, Heatset a Heatset Frisé. Výrobca má bohaté skúsenosti s tkaním kobercov a úspešne predáva koberce už viac ako 50 rokov. Spoločnosť založili v roku 1963 štyria bratia a pôvodne sa zaoberala čalúnením. 

 • Diamond Carpets koberce

  Koberce Diamond Carpets sú absolútnym svetovým pojmom vo svete kobercov. Tento výrobca, ktorý bol založený v roku 1977 v indickej Agre (vedľa Tádž Mahalu), je známy svojou kvalitou, starostlivosťou a osobitosťou. Vo svojom sortimente má len jednu kvalitu - najlepšiu alebo "ručne viazanú". To znamená, že všetky koberce tohto výrobcu sú ručne viazané uzol po uzle. Priemerný koberec tak trvá jednému človeku až niekoľko rokov, pričom pracuje osem hodín denne. Výrobca je držiteľom certifikátu ISO a nepoužíva detskú prácu.


  stáhnout pdf katalog Katalog Diamond Carpets Collection, vysoká kvalita PDF; 360 MB (všetko bude dodané v priebehu 2 mesiacov)
 • Döllken

  Nemecká spoločnosť Döllken vyrába soklové lišty, profily a ďalšie príslušenstvo pre podlahové krytiny. Spoločnosť je súčasťou portfólia verejne obchodovanej nadnárodnej spoločnosti Surteco Group SE. Ak vás kvalita výliskov osloví, môžete si k nim kúpiť niekoľko akcií. Spoločnosť vyrába výlisky už veľmi dlho a v podstate nemá na našom trhu väčšiu konkurenciu.
 • Dream Home Carpets India koberce

  %MCEPASTEBIN%Dream Home Carpets je jedným z najväčších indických výrobcov ručne tkaných kobercov. Táto spoločnosť sídli v indickom meste Panipat, ktoré sa nachádza asi hodinu cesty severne od hlavného mesta Dillí. Výrobca sa môže pochváliť jedným z najväčších a najprestížnejších showroomov v celej Indii. Spoločnosť Dream Home vyrába širokú škálu indických kobercov, ale zameriava sa aj na veľmi nezvyčajné koberce. Medzi jej výrobkami nájdete koberce z džínsoviny alebo rôzne varianty huňatých kobercov. Dream Home Koberce - Indické koberce.
 • Dywany Łuszczów

  Spoločnosť Dywany Łuszczów vznikla roku 1995. V priebehu rokov vybudovala maloobchodnú predajnú sieť predajní. Teraz ponúka veľký výber kobercov, behúňov a podlahových krytín z PVC.
 • ELLE Decoration koberce

  Časopis ELLE Decor vychádza v 25 krajinách a každý mesiac ho číta viac ako 10 miliónov čitateľov. Spolu s nemeckým výrobcom kobercov Hanse Home vytvorila táto známa značka jedinečnú kolekciu kobercov, ktorá sa v konkurencii nestratí. Originálny dizajn a kvalitné materiály vytvoria vo vašej izbe dokonalú atmosféru.
 • Festival koberce

  Spoločnosť KJ-Festival Teppiche Gmbh je najväčším tureckým a jedným z najväčších svetových výrobcov kobercov. Ide o spoločnosť so sídlom v nemeckom Gronau, ale skutočná výroba prebieha v tureckom Gaziantepu.


  stáhnout pdf katalog Katalog Festival v PDF (všetko je možné objednať, dostupnosť potvrdíme)
 • Flair Rugs koberce

  Spoločnosť Flair Rugs dodáva koberce zo Spojeného kráľovstva do celého sveta. Za posledných 6 rokov získala spoločnosť niekoľko úžasných ocenení, ako napríklad Domáci výrobok roka, Najlepší koberec, Najlepší globálny koberec, Najlepší moderný koberec a Najlepší dodávateľ kobercov. Spoločnosť Flair Rugs zaručuje kvalitu a skvelý dizajn.
 • GDmats koberce

  GDmats je slovenský výrobca kvalitných kobercov a rohoží. Ponúka široký sortiment s krásnym dizajnom. Určite si každý môže vybrať. Môžete si vybrať z veľkých kobercov, behúňov, menších kobercov, krásnych kobercov do detskej izby alebo originálnych rohoží.
 • Gerflor

  Spoločnosť Gerflor vyvíja a vyrába špecifické podlahové krytiny. Vyrába krytiny pre obytné a komerčné priestory, zdravotníctvo, školstvo, šport a priemysel, ako aj pre vozidlá.

  0 produkty

 • Graboplast

  Graboplast je maďarská spoločnosť, ktorá vyrába podlahové krytiny s použitím najmodernejších technológií a dodáva ich do viac ako 100 krajín. Sortiment výrobkov sa za posledné desaťročie výrazne zmenil a v súčasnosti sa spoločnosť okrem bytových podláh zameriava aj na špeciálne podlahy, ako sú komerčné, výstavné, športové a automobilové podlahy. Spoločnosť Graboplast ponúka vysokú kvalitu a vo svojich výrobných procesoch používa suroviny šetrné k životnému prostrediu. Kľúčom ku kvalite je efektívna výroba, konkurencieschopnosť a vynikajúce služby zákazníkom. Spoločnosť je certifikovaná podľa noriem ISO 9001 a ISO 14001.
 • Hanse Home Collection koberce

  %MCEPASTEBIN%Hanse Home je mladá spoločnosť založená v roku 2008 v Pinnenbergu v Nemecku. Je to výrobca, ktorý sa nebojí udávať trendy a prináša na európsky trh úplne nový koncept kobercov. S mladým majiteľom sme sa osobne stretli na veľtrhu v Hannoveri a dostali sme jedinečnú príležitosť ponúknuť vám výrobky tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčný pomer cena/kvalita, pretože v tejto oblasti sa vyrovnajú špičke v odvetví.
 • ITC

  Belgická spoločnosť ITC (Imperial Tufting Company) je súčasťou spoločnosti Balta Industries NV a je jedným z najväčších svetových výrobcov kobercov do každého počasia. Všetky výrobky sa vyrábajú v integrovanom výrobnom závode, čo umožňuje úplnú kontrolu kvality koberca od začiatku až po hotový výrobok. Spoločnosť ITC ponúka široký výber všívaných kobercov vyrobených z kvalitného polyamidu.
 • IVC Commercial

  Výrobca kobercov pre komerčné, verejné a súkromné priestory. Má 10 výrobných závodov v Európe, Rusku a USA. Zaoberajú sa výrobou kobercových štvorcov, LVT a heterogénnych vinylových roliek.

  0 produkty

 • Lalee koberce

  Nemeckú spoločnosť Lalee založil v roku 1986 pán A.K. Lalee a dnes jej prevádzku vedú jeho traja synovia. Hoci ide o rodinný podnik, spoločnosť sa stala najväčším výrobcom kobercov v Európe. Spoločnosť Lalee má vždy na sklade najmenej 1 000 000 m2 kobercov. Či už hľadáte lacný moderný, jednofarebný shaggy alebo ručne vyrobený vlnený orientálny koberec, v Lalee ho nájdete.

  stáhnout pdf katalog Katalog Lalee v PDF (všetko bude dodané približne za 4 týždne)

 • Lano - kvalitní umělé trávy a metráže

  Výrobca Lano sídli v európskej kobercovej veľmoci - Belgicku. História siaha do roku 1970, keď sa pod jednou strechou spojili 3 belgickí výrobcovia s približne 100-ročnou tradíciou v oblasti textilných výrobkov. Táto spoločnosť sa zameriava predovšetkým na výrobu vysokokvalitných kobercov, zvyčajne orientálnych vzorov, ale v ponuke sú aj niektoré moderné vzory. Koberce majú často veľmi vysokú hustotu a sú vyrobené zo špeciálnych povrchových úprav z polypropylénu, polyesteru alebo prírodnej novozélandskej vlny, ktorá sa všeobecne považuje za najkvalitnejší a stále neprekonaný materiál na výrobu kobercov. Výrobca kobercov Lano sa rozhodne zameriava na minimálne strednú alebo vysokú kvalitu výroby, takže v tejto kolekcii nenájdete nekvalitné lacné veci.

 • Lentex

  Spoločnosť Lentex je poľský výrobca PVC krytín pre obytné a komerčné účely. Vďaka svojej viac ako 100-ročnej tradícii si vybudovala veľmi dobrú pozíciu na domácom i zahraničnom trhu. Vďaka kvalitným výrobkom a veľkej škále farieb a vzorov majú veľmi široké spektrum zákazníkov. Ich výrobky sa objavujú v domácnostiach, verejných budovách, v priemysle atď.

  0 produkty

 • Lorena Canals koberce

  %MCEPASTEBIN%Lorena Canals pôsobí na trhu s kobercami od roku 1990. Má dve továrne v Indii, kancelárie v Barcelone a New Yorku a niekoľko skladov v Európe, Ázii a Spojených štátoch. Spolupracuje s viac ako 170 remeselníkmi, ktorí dbajú na každý detail nového koberca. Pri výrobe sa používajú len prírodné tkaniny a ekologické farbivá. Spoločnosť Lorena Canals je hrdá na vysokú kvalitu svojich výrobkov v každej časti výrobného procesu. Všetky výrobky sú preto vyrábané ručne! Ich najväčšou pýchou sú koberce zo 100 % bavlny, ktoré môžete jednoducho a ľahko vyprať priamo v práčke! Tým sa eliminuje náročné a zdĺhavé ručné pranie kobercov. Okrem originálnych a praktických kobercov vyrába táto spoločnosť aj zaujímavé bytové doplnky.
Zobraziť 1 - 39 z 63 položiek