🍀 Pokoste ceny umelých tráv s kódom TRAVA10. Výpredaj tráv a zľavy až 28 %.

Značky Počet značiek: 106

Nižšie nájdete zoznam výrobcov kobercov z celého sveta, ktorých produkty nájdete na našich stránkach. Prečítajte si niečo o ich histórii alebo si stiahnite katalóg.
na stranu
Zobraziť 1 - 39 z 106 položiek
 • Jutagrass

  JUTA ponúka unikátny koncept výroby umelých trávnikov - tzv. "všetko pod jednou strechou". Výroba vlákien, ich úpravu, samotné šitie trávnikov a finálne povrstvenie prebieha na jednom mieste vo Dvore Králové nad Labem. Všetky procesy pod jednou strechou umožňujú individuálny prístup k zákazkám - operatívnu výrobu vlákien podľa jednotlivých zákaziek, výrobu futbalových trávnikov vrátane všitých lajn, dĺžku rolí na mieru podľa priania zákazníka, návin rolí na rôzne široké dutinky pre optimalizáciu dopravy a ďalšie
 • Levior

  Levior s.r.o. je popredným dodávateľom kvalitného ručného náradia pre remeselníkov a domácich majstrov. Viac ako 30 rokov zásobuje obchodníkov, obchodné reťazce, stavebné firmy, dielne a autoservisy. Levior používa kvalitné, zdravotne nezávadné suroviny a materiály, aplikuje moderné poznatky z oblasti ergonómie a designu.
 • Agnella

  Agnella je firma s dlhoročnou tradíciou zaoberajúcou sa výrobou kusových kobercov a behúňov. Kusové koberce od značky Agnella sú medzi zákazníkmi čoraz viac obľúbené nielen pre krásne vzory a kvalitné spracovanie, ale aj z dôvodu oslovenia širokej skupiny zákazníkov. Skrátka od tejto značky si vyberie kusový koberec každá veková kategória. Kusové koberce Agnella ponúkajú koberce zo 100% vlny (väčšinou novozélandskej) alebo zo syntetiky
 • Aladin

  Značka Aladin prináša škálu kvalitných produktov, ktoré vyrábajú dlhodobo overení výrobcovia. Pod týmto logom nájdete čistiace prostriedky, impregnáciu na koberce a čalúnnictvo, podložky na koberce.
 • Alfa Carpets

  Spoločnosť Alfa Carpets pôsobí od roku 1980, so sídlom v Belgicku a dováža do viac ako štyridsiatich krajín po celom svete. Spoločnosť Alfa Carpets je známa návrhom a výrobou vnútorných aj vonkajších kobercov. Vyrába cenovo dostupné a kvalitné polypropylénové koberce.
 • Anker Technology s.r.o.

  Anker Technology s.r.o. je rýdzo česká spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2009. Vyrába produkty na ochranu a údržbu povrchových materiálov. V portfóliu nájdete viac ako 200 produktov na profesionálne aj domáce použitie. Anker Technology sa veľmi uplatňuje v odbore NANO prípravkov.
 • Apextextil koberce

  Spoločnosť Apextextil s.r.o. pôsobí na českom trhu už viac ako 25 rokov. Špecializuje sa na výrobu a distribúciu posteľného prádla a interiérových doplnkov na domácom a zahraničnom trhu. Svoj vlastný značkový tovar predáva v obchodných reťazcoch, vybraných maloobchodných predajniach a zásielkových obchodoch.

 • Artificial grass specialists

  Spoločnosť Artificial grass specialists patrí medzi najlepšie špičky výrobcov realistických a kvalitných trávnych kobercov. V ich portfóliu nájdete realistické, prémiové aj klasické umelé trávy, ktoré sa vyznačujú veľkou kvalitou a perfektným spracovaním. Spoločnosť AGS dodáva umelé trávy po celej Európe, na stredný východ aj do Afriky.
 • Asiatic London koberce

  Spoločnosť Asiatic London dodáva koberce do celého sveta. Už viac ako 60 rokov stojí spoločnosť Asiatic na čele vývoja výrobkov a dnes ponúka jeden z najširších sortimentov kobercov v Európe, od jemných ručne viazaných z vlny až po moderné materiály, ako je viskóza, polyester a polypropylén. Výrobca neustále rozvíja svoje portfólio tak, aby splnil všetky požiadavky zákazníkov.
 • Asra

  Indický výrobca kobercov Asra sídli v kobercovom meste Bhadohi, ktoré sa nachádza v indickom štáte Uttar Pradesh. Výrobca sa pýši tkaním kobercov tej najvyššej kvality z prémiových prírodných materiálov, ako sú vlna, viskóza a hodváb. Všetka výroba tu prebieha ručne, s citom pre najmenší detail. Samozrejmosťou sú certifikáty „No child labour“, ktoré zaručujú, že pri výrobe nie je využívaná detská práca.
 • Associated Weavers koberce

  Spoločnosť Associated Weavers je belgický výrobca so sídlom vo Flámsku, konkrétne v Ronse. Všetkých 630 špecializovaných pracovníkov dokázalo v roku 2015 vyrobiť 28 miliónov metrov štvorcových kobercov, čo inými slovami znamená hodnotu 178 miliónov eur. AW vyváža do 55 krajín sveta. Už v 60. rokoch 20. storočia navrhovala spoločnosť AW exkluzívne vzory širokých a metrážnych kobercov, ktoré boli na tú dobu moderné. Aj dnes výrobca pozorne sleduje svetové trendy, aby sa udržal na vrchole pomyselného rebríčka kreativity.
 • Astra - Golze koberce

  %MCEPASTEBIN%Spoločnosť Otto Golze & Söhne bola založená v roku 1873 a má viac ako 140 rokov skúseností. Je to spoločnosť so sídlom v Nemecku, ktorá sa nielenže nebojí sledovať nové trendy vo svete kobercov, ale k novým trendom aj významne prispieva. Ich koberce Astra sa vyznačujú vysokou kvalitou, zaujímavými vzormi a skvelými funkčnými vlastnosťami. Značka Astra zahŕňa nielen široký sortiment kusových kobercov, ale aj nášľapy na schody, rohožky a ďalšie bytové doplnky. Koberce tejto tradičnej značky sú k dispozícii v mnohých dizajnoch a farbách.
 • Avanti

  Spoločnosť Avanti pôsobí na trhu už od roku 1992 a sústredí sa na kvalitu a dizajn podlahových krytín. Nájdete tu široký sortiment kobercov, podláh a umelých trávnikov. Firma Avanti vždy preferuje kvalitu pred bezhlavou kvantitou.
 • Ayyildiz koberce

  Ayyildiz Teppiche je nemecko-turecký výrobca kobercov. Spoločnosť bola založená v roku 2005 a odvtedy sa zameriava na strojovú výrobu kobercov strednej triedy, ktoré sú vyrobené najmä zo syntetických materiálov. Vďaka perfektnému pomeru kvality a ceny a moderným vzorom sú koberce tejto značky na stredoeurópskom trhu veľmi žiadané.


  stáhnout pdf katalog Katalog Ayyildiz v PDF (všetko bude dodané v priebehu 3 týždňov)
 • B-line

  Značka B-Line bola založená ako podpora veľkoobchodných odberateľov s podlahovými krytinami, ktorá dovtedy na českom trhu nemala adekvátne zastúpenie. V súčasnej dobe ponúka kvalitné produkty pre viac ako 11 000 odberateľov. Značka B-Line sa postupom času stala u predajcov tou najviac vyhľadávanou a populárnou značkou na českom aj slovenskom trhu. V ponuke, tak môžete nájsť kompletný výber podlahových krytín - metrážových a kusových kobercov, behúňov, PVC podlahových krytín, vinylových podláh aj doplnkov či chémie, potrebných na pokládku danej krytiny.
 • Balsan

  Balsan je vo Francúzsku lídrom na trhu kobercov a kobercových štvorcov. Balsan sa môže obzrieť za dlhou tradíciou v spracovaní priadzí. Predchodca dnešnej spoločnosti je možné vysledovať takmer 300 rokov späť do kráľovskej dvornej manufaktúry na textilný tovar pre Ľudovíta XV. Extrémne vysoké štandardy značky Balsan sa odrážajú okrem iného vo výbere predstavovaných kolekcií, ktoré vsádzajú na tradície. Mnoho z nich je totiž pevne zakotvených vo výrobnej báze už niekoľko rokov, alebo dokonca desaťročia, a zostáva verných jedinečným návrhom. Jednotlivé koberce sú veľmi presvedčivé a nadčasové. Francúzi radi zdôrazňujú tradíciu a kvalitu, pretože si uvedomujú stále rýchlejšie sa meniaci trh s kobercami.
 • Balta koberce

  Spoločnosť Balta je jedným z lídrov na európskom trhu s všívanými a tkanými kobercami. Vyrába koberce zo syntetických materiálov a vlny. Spoločnosť vždy drží krok s najnovšími trendmi a vďaka svojmu flexibilnému prístupu orientovanému na služby zákazníkom dokáže splniť očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.
 • Beauflor

  Spoločnosť Beauflor je belgický výrobca vinylu a PVC pre obytné a komerčné účely. Výrobca sídli v mestečku Wielsbeke v Západnom Flámsku na severozápade krajiny. Spoločnosť sa zameriava na ekologickú výrobu svojich výrobkov, a preto je 100 % všetkých materiálov recyklovateľných a spĺňa prísne požiadavky certifikátu REACH Európskej únie. Spoločnosť je súčasťou nadnárodného konglomerátu Beaulieu International Group, ktorý zamestnáva viac ako 5 000 ľudí po celom svete a dodáva svoje výrobky do 140 krajín. V roku 2019 dosiahla spoločnosť obrat viac ako 2 miliardy eur.
 • Beaulieu International Group

  Spoločnosť Beaulieu International Group (B.I.G.) je celosvetovým špecialistom na chemické suroviny (polyméry), polotovary (priadze, vlákna, technické textílie) a je lídrom v širokom sortimente podlahových krytín na bytové a komerčné použitie (vinylové podlahy, parkety, koberce, umelá tráva atď.). Spoločnosť sídli v Belgicku a má významné zastúpenie v 17 krajinách Eurázie, Ameriky a Oceánie.
 • BEFAG Parkett KFT

  Maďarská spoločnosť patriaca medzi špičky kvalitných drevených podláh v strednej európe. Ponúkajú veľmi kvalitné drevené výrobky, ktoré majú vyrobené z dreva z vybraných lokalít. Veľkou prednosťou je výroba čisto prírodných produktov s použitými aj šetrnými technológiami. Je možné si u nich vybrať aj drevené podlahy s prírodnými olejmi.
 • Berfin Dywany

  Spoločnosť Berfin Carpets so sídlom v meste Wola Mrokowska neďaleko Varšavy je dôkazom, že aj v Poľsku môžete nájsť koberce najvyššej kvality. Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a koreňmi v Turecku vyrába koberce tradičných a jedinečných vzorov.
 • Berry Alloc

  Berry Alloc ponúka širokú škálu interiérových riešení od laminátových, vinylových a parketových podláh až po stenové panely. Rozsiahly sortiment výrobkov má doživotnú záruku, je odolný a spĺňa súčasné estetické a technické požiadavky: kvalita, rozmanitosť povrchových úprav, trvanlivosť, životnosť a jednoduchá montáž. Spoločnosť investuje do zlepšovania kvality výrobkov a snaží sa tiež znižovať svoj vplyv na životné prostredie. Spoločnosť Berry Alloc je súčasťou skupiny Beaulieu International Group.
 • Betap koberce

  Betap je holandský výrobca kobercov s viac ako 100-ročnou históriou. Spoločnosť zamestnáva viac ako 200 zamestnancov a obsluhuje takmer 100 veľkoobchodných zákazníkov zo 75 krajín. Ročne sa vyrobí viac ako 40 miliónov m2 kobercov, čím sa Betap stáva jedným z najväčších európskych výrobcov.
 • BO-MA koberce

  Spoločnosť Boma je výrobcom a veľkoobchodníkom s kobercami z exotických krajín, ako je Čína a India. Špecializujú sa najmä na rohožky a rôzne druhy cenovo dostupných koberčekov s originálnym dizajnom. Táto spoločnosť je jednou z mála na českom trhu, ktorá sa špecializuje na výrobu a dovoz z mimoeurópskych krajín. Preto sú koberce zaujímavé materiálom aj dizajnom. Dalo by sa povedať, že ide o medzeru na trhu, pretože približne 90% všetkých kobercov predaných u nás sa vyrába v Belgicku, Turecku, Egypte alebo Srbsku.
 • Bohemia Profil

  BOHEMIA PROFIL sa zaoberá výrobou prechodových a ukončovacích profilov určených ku všetkým druhom podlahových krytín.
 • Bolta

  Značka BOLTA má v Európe viac ako 50-ročnú tradíciu. Patrí k popredným európskym výrobcom plastových profilov. V ponuke nájdete lišty na vinylové podlahy, kobercové lišty, lišty na vinylové podlahy, schodové hrany, mäkké ukončovacie lišty a mnoho ďalších špeciálnych profilov. Všetky tieto lišty spája vysoká kvalita spracovania, atraktívne dekory, odolný povrch a veľmi ľahká spracovateľnosť.
 • Bralep

  Čisto česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou stavebnej chémie a príslušenstva. Spoločnosť bola založená v roku 1997 a sídli v Ledčiciach pri Prahe. V roku 2021 vyrobila 9,5 milióna kg stavebných materiálov. Výrobky spoločnosti sú dobre známe medzi stavebnými firmami, dodávateľmi podlahových krytín, architektmi a ďalšími profesiami. Často a radi s nimi spolupracujú aj naši podlahári.
 • BT Carpet - Hanse Home koberce

  V kolekcii BT Carpet od nemeckého výrobcu nájdete koberce zo syntetického vlákna, ktoré sú ale vyrobené špeciálnou metódou tak, aby na pohľad aj na dotyk pripomínali vlnu. Hanse Home je mladá spoločnosť, založená roku 2008 v nemeckom Pinnenbergu. Ide o výrobcu, ktorý sa nebojí určovať trendy a privádzať na európsky trh úplne novú koncepciu kobercov. Osobne sme sa s mladým majiteľom stretávali na veľtrhu v Hannoveri a získali sme unikátnu príležitosť ponúknuť vám produkty tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce spoločnosti Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčne výhodný pomer cena/kvalita, pretože práve v tej sa rovnajú špičkám v obore, ako je napr. Osta alebo Lano.
 • Butter Kings

  Mladý, rýdzo český výrobca Butter Kings so sídlom v centre Prahy sa zameriava nielen na výrobu kobercov, ale aj na výrobu atraktívnych bytových doplnkov, ktoré sú plné farieb, vtipných motívov aj netradičných kombinácií. Dizajny jednotlivých výrobkov pôsobia tak, aby u vás doma vykúzlili príjemnú a útulnú atmosféru, ktorú si jednoducho zamilujete. Celá výroba prebieha priamo v Českej republike a sám výrobca deklaruje, že nič nie je dovážané z Číny a z podobných krajín, a že jedine tak môže plne kontrolovať a deklarovať jedinečnú kvalitu svojich produktov.
 • Classen

  Spoločnosť Classen bola založená v roku 1963 v nemeckom meste Kaisersesch, kde sa nachádza jedna z tovární a ústredie spoločnosti. Druhá nemecká továreň sa nachádza v meste Baruth. Spoločnosť má zastúpenie v mnohých regiónoch sveta a ponúka niekoľko desiatok produktov, ako sú laminátové podlahy alebo vodotesné podlahy SPC.
 • Condor Carpets

  Holandská spoločnosť Condor Carpets sa zaoberá výrobou metrážových všívaných kobercov z polyamidových a polypropylénových vlákien. V ponuke nájdete slučkové koberce a koberce so strihaným vlasom v rôznych farebných odtieňoch av šírkach 4 m a 5 m. Metrážové koberce Condro typu „Saxony“ sú koberce so strihaným vlasom perfektného vzhľadu. Koberce sú jemné, príjemné na dotyk, dobre sa udržujú, sú vhodné do spální a obývacích izieb. Nízke slučkové koberce Condor sú veľmi kvalitné, ľahko sa udržujú, znesú aj väčšiu záťaž, preto sú vhodné do obytných priestorov a menších kancelárií. Spoločnosť Condor Carpets ponúka koberce, ktoré prinášajú do obytného interiéru krásny vzhľad.
 • Contesse

  Spoločnosť Contesse začala ako priekopník plávajúcich podláh pred viac ako 10 rokmi. Vždy si dokázala udržať vedúce postavenie na trhu. Spoločnosť je súčasťou väčšieho holdingu, čo má mnoho výhod. Dodáva inovatívne podlahy pre všetky nové a renovačné projekty. Spoločnosť Contesse dnes ponúka všetky typy vinylových podláh pre akýkoľvek projekt. Ponúkané dizajny sú exkluzívne a veľmi dôveryhodné. Všetky podlahy sú najvyššej kvality a vydržia mnoho rokov.
 • Den Braven

  Den Braven je rýdzo česká firma, ktorá vyrába a predáva značkové výrobky uznávané predovšetkým pre svoju spoľahlivosť. Vo vlastnom testovacom stredisku pre vás vyvíja a preverujú spoľahlivosť značkových výrobkov. V Den Braven vzniká široká škála výrobkov, ktoré združujeme do ucelených systémov tak, aby medzi sebou vytvárali prepracovanú vzájomnú väzbu a tá vo výsledku znižovala náklady na prácu a aplikačný čas.
 • Devos koberce

  Devos - Caby je výrobca pochádzajúci z európskej kobercovej veľmoci - Belgicka, konkrétne z mesta Deerlijk. Pracuje s materiálmi, ako je umelé vlákno, vlna, polypropylén, Heatset a Heatset Frisé. Výrobca má bohaté skúsenosti s tkaním kobercov a úspešne predáva koberce už viac ako 50 rokov. Spoločnosť založili v roku 1963 štyria bratia a pôvodne sa zaoberala čalúnením. 

 • Diamond Carpets koberce

  Koberce Diamond Carpets sú absolútnym svetovým pojmom vo svete kobercov. Tento výrobca, ktorý bol založený v roku 1977 v indickej Agre (vedľa Tádž Mahalu), je známy svojou kvalitou, starostlivosťou a osobitosťou. Vo svojom sortimente má len jednu kvalitu - najlepšiu alebo "ručne viazanú". To znamená, že všetky koberce tohto výrobcu sú ručne viazané uzol po uzle. Priemerný koberec tak trvá jednému človeku až niekoľko rokov, pričom pracuje osem hodín denne. Výrobca je držiteľom certifikátu ISO a nepoužíva detskú prácu.


  stáhnout pdf katalog Katalog Diamond Carpets Collection, vysoká kvalita PDF; 360 MB (všetko bude dodané v priebehu 2 mesiacov)
 • Döllken

  Nemecká spoločnosť Döllken sa zaoberá výrobou líšt, profilov a ďalších doplnkov k podlahovým krytinám. Firma patrí do portfólia nadnárnodnej spoločnosti Surteco Group SE, ktorá sa obchoduje na burze. Pokiaľ Vás kvalita líšt osloví, môžete si k nim zakúpiť aj pár akcií. Firma sa výrobou líšt zaoberá už veľmi dlhú dobu av podstate na našom trhu nemá väčšiu konkurenciu.
 • Dr. Schutz

  Nemecký výrobca kvalitných výrobkov bola založená roku 1955, spoločnosť CC-Dr. Schutz GmbH je už druhú generáciu vo vlastníctve rodiny Schutz. Spoločnosť sa vždy profilovala ako partner obchodníkov a remeselníkov. Svojimi vysoko kvalitnými čistiacimi a ošetrovacími produktmi a systémami sa stará o to, aby rôzne typy podlahovín ako PVC, linoleum, koberce, lamináty a parkety slúžili svojim užívateľom dlhé roky vo vysokej hodnote a kvalite. Tu je základ vysokého kvalitatívneho štandardu a tomu zodpovedajúci náskok v inovácii. Značkové produkty slúžia na udržiavanie hodnoty podlahovín a sú dnes odporúčané mnohými významnými výrobcami podlahovín doma aj v zahraničí.
 • Dwinguler

  Pestrá kolekcia detských kobercov značky Dwinguler kombinuje bezpečnosť a praktickosť s náučným designom. Na prvý pohľad si zamilujete veselé a farebné vzory a motívy zvieratiek, športov aj miest a ciest. Špeciálna eco pena vyvinutá pre bábätká, deti a rodiny 100% bez toxických materiálov, antibakteriálny povrch a plne vodeodolný. Ľahko sa čistí vodou a handričkou. Koberce sú mäkké, pružné a odolné so špeciálnymi vzormi zabraňujúcimi kĺzaniu a pádom. Výrazne znižujú hluk a dupanie detí. Koberce sú vždy obojstranné. Neobsahujú žiadne ftaláty, ťažké kovy, formaldehydy, formamid alebo fosfáty. Hracie podložky Dwinguler a Baby Care majú ekologické vlastnosti, ktoré prešli všetkými predpismi podľa CPSIA v USA a normami EN 71 v EÚ.  Kompletní katalog v PDF ke stažení zde
Zobraziť 1 - 39 z 106 položiek