Vyskúšajte si ZADARMO, ako by rôzne koberce a podlahy vyzerali vo Vašej izbe v našom plánovači.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Povrchová úprava
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Cena
8 49
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Špecifikácia materiálu
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
PVC: Celková hrúbka
Viac... Menej

Podlahy

Aladin sa už dlho nezameriava len na koberce, a preto ponúka aj iné druhy podlahových krytín. Či už hľadáte PVC a lino, vinylové podlahy, laminátové podlahy alebo drevené podlahy, v našom sortimente nájdete všetko. V každej kategórii si môžete vybrať z mnohých dekorov, farieb alebo cenových kategórií. Máme taký široký sortiment, že si u nás vyberie každý. Podrobnejšie informácie a rozdiely medzi jednotlivými podlahovými krytinami nájdete na stránke níže.
na stranu
498 produktov
Zobraziť 1 - 39 z 498 položiek
Ak ste už našli koberec svojich snov a teraz hľadáte inú podlahovú krytinu, poriadne sa tu rozhliadnite. Aladin už dávno nie je špecialistom iba na koberce, a preto Vám predstavujeme hneď niekoľko ďalších možností podlahových krytín:

  • PVC a lino
  • vinylové podlahy
  • laminátové podlahy
  • drevené podlahy.

Poďme pekne postupne a ku každej kategórii si povedzme niekoľko základných informácií, aby ste sa mohli lepšie rozhodnúť, ktorá podlahová krytina je pre Vás tou správnou voľbou.

PVC A LINO
Moderným riešením je PVC, ktoré sa vyrába pomocou najpokročilejších technológií z polyvinylchloridu. Medzi hlavné prednosti tejto krytiny patrí vysoká odolnosť, trvanlivosť a ľahká údržba. V dnešnej dobe je ponuka PVC skutočne široká, a preto si vyberie úplne každý. Či už hľadáte PVC do domácnosti alebo kancelárie, páči sa Vám dekor parkiet či dlažby, preferujete tmavší alebo svetlejší odtieň - pre Aladina nie je nič problém a určite si z jeho ponuky vyberiete PVC podľa Vašich predstáv.

VINYLOVÉ PODLAHY

Ďalším obľúbeným variantom sú vinylové podlahy, ktoré sa vyznačujú mäkkým a teplým povrchom alebo vodeodolnosťou. Ďalšou výhodou je aj ľahké čistenie, a to suchou aj mokrou cestou. Môžete použiť metlu, lux, robotický vysávač aj mop. Aladin má v ponuke mnoho dekorov dreva či betónu, širokú škálu farieb a tiež si môžete vybrať, či dávate prednosť lepenému alebo zámkovému vinylu. Lepený variant je lacnejší a zámkový sa ľahšie pokladá. Ak si neviete rady s výberom, Aladin Vám rád pomôže!

LAMINÁTOVÉ PODLAHY
Tretia možnosťou sú laminátové podlahy, ktoré sú lacnejšou alternatívou vinylovej podlahy. Na rozdiel od vinylu sú tvrdšie a hlučnejšie, ale to im neuberá krása! Nájdu uplatnenie v domácnosti aj komerčných priestoroch a sú kompatibilné s kolieskovou stoličkou aj podlahovým kúrením.

DREVENÉ PODLAHY
Ak si nevyberiete žiadny drevený dekor pri PVC, vinyle ani lamináte, poslednou možnosťou je potom podlaha zo skutočného dreva. Do domácnosti Vám vnesie krásnu vôňu a prírodnú atmosféru, ale pripravte sa vyššiu obstarávaciu cenu.

Ak sa chcete viac zahĺbať do rozdielov medzi jednotlivými typmi podlahových krytín, Aladin pre Vás spísal ďalšie dva články o odlišnostiach a možnostiach využitia .