Urobte si to na Vianoce pekné - vybrali sme pre Vás tie naj vianočné tipy.

Kútik inšpirácie kobercov

Nechajte sa inšpirovať! Vybrali sme pre Vás tie najkrajšie obrázky, aby sme Vás zoznámili s poslednými trendmi interiérového designu.


TIP

Tip:

Ako by koberec vyzeral vo vašich priestoroch? Pozrite sa do nášho plánovača podláh zadarmo, v ktorom ihneď uvidíte koberec vo Vašej alebo ukážkovej miestnosti a urobíte si tak reálnu predstavu.
Tip: Nechajte si zadarmo poradiť od profesionálnej dizajnérky

Napíšte nám Vašu približnú predstavu a naša profesionálna dizajnérka Vám zadarmo odporučí koberec presne pre Vaše potreby. Nielenže navrhne správny koberec z hľadiska funkčnosti, ale hlavne odporučí najlepšie padnúci koberec z estetického hľadiska podľa posledných bytových trendov – to všetko v rámci našich ALL INCLUSIVE služieb.
Přidat více příloh Pridať ďalší obrázok

Priloženie obrázku nie je povinné, ale odporúčame fotografiu pridať, dizajnérka tak získa lepšiu predstavu o štýle a zariadení priestoru, do ktorého koberec vyberáte a vhodnejšie pre vás navrhne ten pravý koberec.


Uveďte ideálne miestnosť, do ktorej koberec vyberáte, či sa jedná o kusový koberec alebo metrážový, preferenciu farby a materiálu, približný rozmer. Všetko ostatné už nechajte na našej dizajnérke.
Nie ste si istí? Pýtajte sa dizajnérky:
designer@mojkoberec.sk


Pavla Tvrdíková
Profesionálna bytová dizajnérka a milá ľudská bytosť
Prípadne sa obráťte na našu ochotnú zákaznícku linku, kde Vám tiež radi poradíme: +421 232 195 596

Sledujte Mujkoberec na Instagrame a Pintereste pre viac inšpirácie: