:point_right: Padajú ceny kusových kobercov. Až 50% zľavy na viac ako 1 000 produktov. :point_left:

Lepidlá

V našej kategórii lepidiel na podlahové krytiny a doplnky nájdete široký výber vysoko kvalitných produktov určených na profesionálne aj domáce použitie. Naše lepidlá sú špeciálne formulované pre rôzne typy podlahových materiálov, vrátane PVC, linolea, kobercov, vinylových dielcov, drevených a laminátových podláh. Ponúkame riešenie pre všetky fázy inštalácie podlahových krytín, od prípravy podkladu až po finálne upevnenie.

Doprava zadarmo na všetko

Doprava zadarmo, doľava zadarmo, rovnako tak zadarmo a čo naspäť? Tiež! Môžeme pomôcť aj s výnosom, nech si nenamôžete chrbát.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Tvar
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
10 96
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
10 produktov
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek

Naše lepidlá sú navrhnuté tak, aby boli ľahko použiteľné, rýchlo schnúce a poskytovali pevné a trvalé spoje, ktoré odolajú každodennému opotrebovaniu.

Bez ohľadu na to, či renovujete byt, inštalujete novú podlahu v kancelárii alebo pracujete na komerčnom projekte, naše produkty vám pomôžu dosiahnuť profesionálne výsledky s minimálnym úsilím. Vyberajte z našej ponuky lepidiel na podlahové krytiny a zaistite, aby vaše podlahy vyzerali skvele a vydržali dlhé roky.