Vyskúšajte si ZADARMO, ako by rôzne koberce a podlahy vyzerali vo Vašej izbe v našom plánovači.

Najlacnejšie trávy

Trávne koberce za fantastické ceny. V cene už máte rezanie, zužovanie podľa Vášho priania, balenie, návinku, dopravu po celej SR aj na Slovensko, poistenie pri preprave, predĺženú záruku a tiež všetky ostatné ALL INCLUSIVE služby z našej ponuky. Váhate, prečo si zaobstarať umelý trávnik? Nemusí sa kosiť ani zalievať, je stále zelený, ľahko sa udržuje a veľa toho vydrží. Podľa nás je to ideálna voľba na záhradu, k bazénu, pod pergolu alebo aj na balkón či terasu.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Výška vlasu v mm
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Cena za m2
5 83
Značky
Viac... Menej
11 produktov
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek
Trávne koberce za fantastické ceny. V cene už máte rezanie, zužovanie podľa Vášho priania, balenie, návinku, dopravu po celej SR i na Slovensko, poistenie pri preprave, predĺženú záruku a tiež všetky ostatné ALL INCLUSIVE služby z našej ponuky. Váhate, prečo si zaobstarať umelý trávnik? Nemusí sa kosiť ani zalievať, je stále zelený, ľahko sa udržuje a veľa toho vydrží. Podľa nás je to ideálna voľba na záhradu, k bazénu, pod pergolu alebo aj na balkón či terasu.

Súvisiace články na blogu:

Ako vybrať umelú trávu?

Ako vybrať umelú trávu?

Jasný stručný a výstižný návod ako správne vybrať umelú trávu.
NÁVOD: Ako položiť umelý trávnik?

NÁVOD: Ako položiť umelý trávnik?

Máme zde rady, jak celou akci s travním kobercem zvládnout s vlastní pomocí. Stačí šikovné ruce, trocha odvahy a předzahrádka nebo plácek za domem se budou zelenat v cuku letu.
INŠPIRUJTE SA: Pozrite sa na využitie umelej trávy

INŠPIRUJTE SA: Pozrite sa na využitie umelej trávy

Kde všade je možné použiť trávny koberec? Vďaka jednoduchej údržbe ponúka neobmedzené možnosti. Pozrite sa na ukážky inštalácie umelej trávy.