💥 DNI MÔJKOBEREC: Hurá ušetriť až 55% na koberce, podlahy aj doplnky! Iba do pondelka.

Žlté jednofarebné koberce

Žlté jednofarebné koberce sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú do svojho domova vniesť radostné a slnečné vibračné energie. Žltá farba je spájaná s optimizmom, šťastím a vitalitou a prináša do miestnosti pocit svetla a tepla. Žltá farba má schopnosť opticky zväčšiť a presvetliť priestor, čo je ideálna voľba pre malé alebo tmavé miestnosti, ktoré potrebujú osvieženie a energiu, ako sú obývacie izby, detské izby alebo kancelárie. Naša kolekcia žltých jednofarebných kobercov zahŕňa rôzne odtiene žltej, od svetlých a pastelových až po sýte a výrazné farby. Žlté koberce sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré poskytujú teplý a pohodlný pocit pod nohami.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Štýl
Viac... Menej
Rozmery kobercov
Viac... Menej
Tvar
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
8 224
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Spôsob výroby
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Špecifikácia materiálu
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
Výška vlasu v mm
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
16 produktov
Zobraziť 1 - 16 z 16 položiek
Naše žlté jednofarebné koberce prinášajú do Vášho interiéru slnko, radosť a energiu. Žltá farba je symbolom optimizmu a radosti a môže byť skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú do svojho domova vniesť živú a pozitívnu atmosféru.


Slnečný a radostný vzhľad: Žltá farba je spájaná s radosťou, energiou a pozitívnym naladením. Koberce v tejto farbe môžu okamžite oživiť Váš interiér a priniesť doň slnečný a radostný nádych.Optické zväčšenie priestoru: Žltá farba opticky zväčšuje priestor a dodáva mu vzdušnosť a sviežosť. Je ideálnou voľbou pre menšie miestnosti, ktoré potrebujú vizuálne rozjasniť a rozšíriť.


Variabilita odtieňov: Naša kolekcia žltých kobercov zahŕňa širokú škálu odtieňov, od svetlo žltej až po sýtejšie a výraznejšie tóny. Môžete si teda vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje Vášmu vkusu a štýlu interiéru.Jednoduchá kombinácia: Žltá farba sa ľahko kombinuje s ďalšími farbami a štýlmi dekorácie. Môžete ju skombinovať s neutrálnymi farbami pre jemný a vyvážený vzhľad, alebo s kontrastnými farbami pre výraznejší a dynamický efekt.


Jednoduchá údržba: Moderné materiály a technológie umožňujú ľahkú údržbu a čistenie žltých kobercov, čo zaisťuje, že Váš koberec zostane krásny a čistý po dlhú dobu.

Súvisiace články na blogu:

Ako zvoliť správnu veľkosť kusového koberca?

Ako zvoliť správnu veľkosť kusového koberca?

Váhate, akú veľkosť koberca vybrať, alebo už koberec máte a premýšľate, ako ho umiestniť? Pozrite si tento jednoduchý návod pre jednotlivé miestnosti.
Čítať viac
Ako vyčistiť koberec?

Ako vyčistiť koberec?

Teplo domova, nezameniteľná atmosféra aj pohodlie pre vaše chodidlá, o to všetko sa stará váš koberec. Ak si ani vy bez neho neviete predstaviť obývaciu či detskú izbu, určite sa z času na čas stretávate s otázkou, ako sa na oplátku o koberec máte postarať vy. Odpoveď je jednoduchá, dobre ho vyčistiť.
Čítať viac
Trendy v kobercoch na rok 2023

Trendy v kobercoch na rok 2023

Nasledujte najnovšie trendy v interiéroch na budúci rok. Naša profesionálna dizajnérka pre vás pripravila prehľad pre vašu inšpiráciu.
Čítať viac