Vyskúšajte si ZADARMO, ako by rôzne koberce a podlahy vyzerali vo Vašej izbe v našom plánovači.

Filtrujte danú kategóriu

Rozmery kobercov
Viac... Menej
Tvar
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
33 64
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Špecifikácia materiálu
Viac... Menej

Ochranné podložky pod stoličky na koberec alebo podlahu

Ochranné podložky pod stoličky na koberec alebo podlahu sú nevyhnutným doplnkom každého pracovného priestoru. Bez ohľadu na to, či sa jedná o pevnú podlahu alebo koberec, tieto podložky poskytujú dokonalú ochranu proti poškriabaniu a opotrebovaniu. Ochranné podložky SMARTMATT-H sú vyrobené z veľmi odolného a ekologicky nezávadného polykarbonátu. ALADINOVA ochranná podložka pod stoličku je vyrobená v Českej republike z recyklovaných PET fliaš.

3 produkty
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek

U nás si môžete vybrať z 2 druhov ochranných podložiek pod stoličky: SMARTMATT-H a ALADINOVU. Oba druhy ponúkame ako vo variante na koberce, tak vo variante na pevné hladké podlahy. Bez ohľadu na typ povrchu, ktorý potrebujete chrániť, tieto podložky poskytujú spoľahlivú ochranu.

Zahoďte všetky starosti ohľadom škrabancov, vrypov a otlakov spôsobených kolieskami kancelárske stoličky. Bez ohľadu na to, ktorú našu podložku si vyberiete, bude účinne chrániť Vašu podlahu pred poškodením.

Zvoľte kvalitnú ochranu pre Vašu podlahu a koberec s našimi ochrannými podložkami pod stoličky. Buďte pokojní a pohodlne sa pohybujte vo svojom pracovnom priestore bez toho, aby ste si museli robiť starosti o nechcenom poškodení podlahy či koberca.