🔔 Podlahy a metrážne koberce v AKCII! Využite až 44% zľavu s kódom PODLAHA15.

Ochranné podložky pod stoličky na koberec alebo podlahu

Ochranné podložky pod stoličky na koberec alebo podlahu sú nevyhnutným doplnkom každého pracovného priestoru. Bez ohľadu na to, či sa jedná o pevnú podlahu alebo koberec, tieto podložky poskytujú dokonalú ochranu proti poškriabaniu a opotrebovaniu. Ochranné podložky SMARTMATT-H sú vyrobené z veľmi odolného a ekologicky nezávadného polykarbonátu. ALADINOVA ochranná podložka pod stoličku je vyrobená v Českej republike z recyklovaných PET fliaš.

Doprava zadarmo na všetko

Doprava zadarmo, doľava zadarmo, rovnako tak zadarmo a čo naspäť? Tiež! Môžeme pomôcť aj s výnosom, nech si nenamôžete chrbát.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Rozmery kobercov
Viac... Menej
Tvar
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
36 65
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Špecifikácia materiálu
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
6 produktov
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek

U nás si môžete vybrať z 2 druhov ochranných podložiek pod stoličky: SMARTMATT-H a ALADINOVU. Oba druhy ponúkame ako vo variante na koberce, tak vo variante na pevné hladké podlahy. Bez ohľadu na typ povrchu, ktorý potrebujete chrániť, tieto podložky poskytujú spoľahlivú ochranu.

Zahoďte všetky starosti ohľadom škrabancov, vrypov a otlakov spôsobených kolieskami kancelárske stoličky. Bez ohľadu na to, ktorú našu podložku si vyberiete, bude účinne chrániť Vašu podlahu pred poškodením.

Zvoľte kvalitnú ochranu pre Vašu podlahu a koberec s našimi ochrannými podložkami pod stoličky. Buďte pokojní a pohodlne sa pohybujte vo svojom pracovnom priestore bez toho, aby ste si museli robiť starosti o nechcenom poškodení podlahy či koberca.