Urobte si to na Vianoce pekné - vybrali sme pre Vás tie naj vianočné tipy.

Filtrujte danú kategóriu

Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
55 57

Služby (pokládka, čistenie...)

Pestrým výberom sortimentu to u nás zďaleka nekončí. Aby sme Vám poskytli kompletný servis, pripravili sme pre Vás užitočné služby ako napríklad pokládku koberca a podlahy, čistenie kobercov, úprava rozmerov kobercov na mieru a obšívanie a rohožku s vlastnou potlačou.Čistenie kobercov

ČISTENIE KUSOVÝCH A METRÁŽNYCH KOBERCOV

Vyzdvihneme priamo u Vás, vyčistíme a dovezieme späť vrátane všetkej dopravy zadarmo. Cenu Vám okamžite spočítame na stránke čistenie kobercov.
3D návrh zdarma

PLÁNOVAČ KOBERCOV ZADARMO

Plánovač? Nie je zač! Zadarmo, online, jednoducho. Naplánujte si, ako bude nový koberec vyzerať u Vás doma, a e-shopujte naisto.
Koberec na míru

KOBERCE NA MIERU

Nákup u nás má toľko krásnych rozmerov! Váš koberec vystrihneme podľa zadania a na chlp presne v našom jednoduchom konfigurátore.
Rohožka s vlastním potiskem

ROHOŽKA S VLASTNÝM POTLAČOM

Máte obrázok? My Vám ho vytlačíme. Môže sa jednať napr. o firemné logo, slogan, alebo Vašu obľúbenú fotografiu. Na rohožku s vlastnou potlačou si môžete vytlačiť čokoľvek.
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
 • Nano impregnácia kusového koberca
  55,05 €
  Dodáme do Vianoc.
  Pre náročných
  Nano impregnácia kusového koberca
  Aplikujeme do 3-5 prac. dnů

  Deti. Raňajky do postele. Domáci maznáčik. Piatkové domáce party. Big Mac s hranolkami a kečupom pri televízii. To všetko môže vytvoriť neestetický fľak na koberci. A my vieme, a vy to viete tiež, že čistenie odolných škvŕn nepatrí medzi najobľúbenejšie domáce činnosti. Preto sa dali chytré nemecké hlavy dohromady a vymysleli nano impregnáciu na koberce....

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky