💥 DNI MÔJKOBEREC: Hurá ušetriť až 55% na koberce, podlahy aj doplnky! Iba do pondelka.

Vinyl podľa dekoru

Vinylové podlahy sú k dispozícii v širokej škále dekorov, čo zahŕňa rôzne vzory, textúry a imitácie prírodných materiálov. Výber dekoru závisí od osobných preferencií, dizajnového konceptu miestnosti a celkového štýlu interiéru. Vinylové podlahy často ponúkajú verné imitácie dreva s rôznymi odtieňmi a textúrami. Môžete si vybrať od svetlých dubových a javorových dekorov po tmavšie orechové tóny. Pre tých, ktorí chcú vyzerať podlahu podobne ako kameň, sú k dispozícii vinylové podlahy s rôznymi vzormi mramoru, šedého kameňa alebo travertínu. Pre minimalistický interiér môžete zvážiť jednoduché a čisté vzory v neutrálnych farbách. Pri výbere dekoru je dôležité vziať do úvahy celkový dizajn miestnosti, existujúci nábytok a osobné preferencie. Vinylové podlahy ponúkajú širokú škálu možností, čo umožňuje vytvorenie harmonického a atraktívneho interiéru.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Typ dielcov
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Cena za m2
13 46
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Integrovaná podložka (vinyl)
Viac... Menej
Obsah balenia (m2)
Viac... Menej
Celková výška
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
na stranu
149 produktov
Zobraziť 1 - 39 z 149 položiek

1. Drevo (Imitácia Dreva):

  • Dub, javor, orech: Vinylové podlahy často ponúkajú verné imitácie dreva s rôznymi odtieňmi a textúrami. Môžete si vybrať od svetlých dubových a javorových dekorov po tmavšie orechové tóny.

2. Kameň (Imitácia Kameňa):

  • Mramor, šedý kameň, travertín: Pre tých, ktorí chcú vyzerať podlahu podobne ako kameň, sú k dispozícii vinylové podlahy s rôznymi vzormi mramoru, šedého kameňa alebo travertínu.

3. Keramika a Dlažba:

  • Španielska dlažba, hexagonálna dlaždica: Moderné vinylové podlahy môžu obsahovať vzory inšpirované rôznymi keramickými a dlaždicovými dekórmi.

4. Abstraktné a Moderné Vzory:

  • Geometrické vzory, abstraktné línie: Pre tých, ktorí hľadajú moderný vzhľad, existujú vinylové podlahy s abstraktnými vzormi alebo geometrickými líniami.

5. Florálne Motívy:

  • Vzory kvetov a listov: Pre romantický alebo rustikálny vzhľad môžete zvoliť vinylové podlahy s florálnymi motívmi alebo vzormi listov.

6. Minimalistický Štýl:

  • Jednoduché a čisté vzory: Pre minimalistický interiér môžete zvážiť jednoduché a čisté vzory v neutrálnych farbách.

7. Retro a Vintage Vzhľady:

  • Retro dlaždice, kolorované vzory: Pre vintage štýl je možné vybrať vinylové podlahy s retro vzormi alebo kolorovanými dekormi.

8. Vzory Mramoru a Onyxu:

  • Imitácia mramoru, onyxové vzory: Pre luxusnú a elegantnú atmosféru môžete vybrať vinylové podlahy s dekormi, ktoré imitujú vzhľad mramoru alebo onyxu.

Súvisiace články na blogu: