Vyskúšajte si ZADARMO, ako by rôzne koberce a podlahy vyzerali vo Vašej izbe v našom plánovači.

Filtrujte danú kategóriu

Typ produktu
Viac... Menej
Farba
Viac... Menej
Rozmery kobercov
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Štýl
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Tvar
Viac... Menej
Cena
329 3659
Materiál
Viac... Menej
Špecifikácia materiálu
Viac... Menej
< Späť na zoznam výrobcov

Zoznam produktov podľa výrobcu: Diamond Carpets koberce

Diamond Carpets koberce - logo
Koberce Diamond Carpets sú absolútnym svetovým pojmom vo svete kobercov. Tento výrobca, ktorý bol založený v roku 1977 v indickej Agre (vedľa Tádž Mahalu), je známy svojou kvalitou, starostlivosťou a osobitosťou. Vo svojom sortimente má len jednu kvalitu - najlepšiu alebo "ručne viazanú". To znamená, že všetky koberce tohto výrobcu sú ručne viazané uzol po uzle. Priemerný koberec tak trvá jednému človeku až niekoľko rokov, pričom pracuje osem hodín denne. Výrobca je držiteľom certifikátu ISO a nepoužíva detskú prácu.


stáhnout pdf katalog Katalog Diamond Carpets Collection, vysoká kvalita PDF; 360 MB (všetko bude dodané v priebehu 2 mesiacov)

Spoznajte koberce Diamond Carpets

Koberce Diamond Carpets sú absolútnym svetovým pojmom vo svete kobercov. Tento výrobca, ktorý bol založený v roku 1977 v indickej Agre (vedľa Tádž Mahalu), je známy svojou kvalitou, starostlivosťou a osobitosťou. Vo svojom sortimente má len jednu kvalitu - najlepšiu alebo "ručne viazanú". To znamená, že všetky koberce tohto výrobcu sú ručne viazané uzol po uzle. Priemerný koberec tak trvá jednému človeku až niekoľko rokov, pričom pracuje osem hodín denne. Výrobca je držiteľom certifikátu ISO a nepoužíva detskú prácu. Diamond Carpets vyváža z Indie takmer do celého sveta - najmä do Spojených štátov, kde má táto značka povesť najprestížnejších kobercov. Naša spoločnosť ponúka tieto koberce ako prvá v Českej republike, ako aj v mnohých ďalších európskych krajinách.


stáhnout pdf katalog Katalog Diamond Carpets Collection, vysoká kvalita PDF; 360 MB (všetko bude dodané v priebehu 2 mesiacov)


Webové stránky výrobce

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 39 z 119 položiek