🍀 Pokoste ceny umelých tráv s kódom TRAVA. Výpredaj tráv a zľavy až 28 %.

Patchwork kusové koberce

Unikátny štýl: Patchwork kusové koberce pre originálny interiér.

Tieto koberce sú vytvorené kombináciou rôznych farebných a vzorových látok, ktoré vytvárajú jedinečné a zaujímavé designy. Každý kus je originálny a prináša do Vášho interiéru energiu a osobitosť. Každý patchwork kusový koberec je jedinečným dielom. Kombinácia rôznych farieb, vzorov a textúr vytvára zaujímavý a originálny design, ktorý oslovuje a zaujíma pozornosť. Patchwork kusové koberce sú skvelým doplnkom do rôznych typov interiérov. Skvele sa hodí do moderných, vintage aj rustikálnych priestorov a dodávajú im zároveň originalitu a životnosť.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Štýl
Viac... Menej
Rozmery kobercov
Viac... Menej
Tvar
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
24 5118
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Spôsob výroby
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Špecifikácia materiálu
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
Výška vlasu v mm
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
22 produktov
Zobraziť 1 - 22 z 22 položiek
Patchwork kusové koberce sú zaujímavým a moderným prístupom k tradičnému kobercu. Sú vytvorené z rôznych malých kusov kobercov, ktoré sú kombinované do jedného veľkého kusu.

Unikátny design: Každý patchwork kusový koberec je jedinečný, pretože je zložený z rôznych kusov kobercov, ktoré môžu pochádzať z rôznych vzorov, farieb a materiálov. Tento jedinečný design prináša do miestnosti originalitu a osobitosť.

Moderný vzhľad: Patchwork kusové koberce sú moderným spôsobom, ako priniesť do interiéru zaujímavý a dynamický design. Ich kombinácia rôznych vzorov a farieb môže dodať miestnosti moderný a trendy vzhľad.

Variabilita veľkostí: Tieto koberce sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, čo umožňuje ich použitie v rôznych priestoroch od malých oblastí ako sú vstupné priestory až po veľké obývacie izby.

Rôzne materiály: Patchwork kusové koberce môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, vrátane vlny, bavlny, kožušín a syntetických vlákien. To znamená, že si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám.

Flexibilita v dizajne: Tieto koberce umožňujú veľkú flexibilitu v dizajne miestnosti. Môžu byť použité ako výrazný stredový bod v miestnosti alebo ako súčasť vrstveného designu, ktorý prináša do miestnosti textúru a záujem.

Súvisiace články na blogu:

Ako zvoliť správnu veľkosť kusového koberca?

Ako zvoliť správnu veľkosť kusového koberca?

Váhate, akú veľkosť koberca vybrať, alebo už koberec máte a premýšľate, ako ho umiestniť? Pozrite si tento jednoduchý návod pre jednotlivé miestnosti.
Čítať viac
Ako vyčistiť koberec?

Ako vyčistiť koberec?

Aké používať čističe? Ako vyzerá profesionálne čistenie? Poradíme Vám, ako čistiť koberec, aby zostal čo najdlhšie ako nový. Prečítajte si náš článok.
Čítať viac
Sprievodca kusovými kobercami. Ako vybrať ten pravý?

Sprievodca kusovými kobercami. Ako vybrať ten pravý?

Koberec má v interiéri svoju veľkú úlohu: dokáže vhodne doplniť vybavenie miestnosti, stane sa nosným dekoratívnym prvkom, vymedzí priestor na zábavu a vnesie do priestoru rovnováhu.
Čítať viac