🔔 Podlahy a metrážne koberce v AKCII! Využite až 44% zľavu s kódom PODLAHA15.

Ako prvý predajca v Českej republike a na Slovensku Vám v rámci e-shopu ponúkame ALL INCLUSIVE služby!

Skvelým servisom sa dnes chváli kde kto, ale my sa skutočne pokúšame zmeniť kultúru internetového nakupovania a zaviesť do praxe úplne nové, nevídané služby a štandardy. Pekne o sebe vie písať kadejaká firma, ale my sa zameriavame na skutočné činy a hmatateľné výhody, ktoré z nákupu urobia skutočný zážitok! Sledujte, čím všetkým si Vás náš kobercový Aladin chce získať:

Služby zadarmo:

Doprava zdarma

DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR S MOŽNOSŤOU VÝNOSU NA POSCHODIE

Doprava zadarmo, doľava zadarmo, rovno tiež zadarmo a čo naspäť? Tiež! Vyberte si z ponuky a my letíme. Môžeme pomôcť aj s výnosom, nech si nenamôžete chrbát.
Ukáž, ako dopravíš
Vzorky zdarma poštou

ZASLANIE VZORKY KOBERCA / PODLAHY ZADARMO

Vzorka vzoru vzorne až k vám domov! Posielame zadarmo, nech viete, do čoho idete, a nekupujete podlahu vo vreci. Vzorec koberec!
Chcem vzornú vzorku
3D návrh zdarma

VIZUALIZÁCIA ZADARMO

Plánovač? Nie je zač! Zadarmo, online, jednoducho. Mrknite, ako sa bude vybraný tepich u vás doma vynímať, nech máte presnú predstavu, či ladia so závesmi a kocúrom.
To chcem vidieť
Vrácení do 1 roku

VRÁTENIE ZADARMO DO 365 DNÍ

Páči? Nepáči? Zaraďte mu spiatočku! Nepoužívaný produkt je možné vrátiť alebo vymeniť do jedného roka, a my sa nebudeme pýtať. Čo sa stalo vo Vegas, zostane vo Vegas.
Šup s ním späť

Vrácení zdarma

VÝMENA ZADARMO

Kiež by ste si ho tak mohli ohmatať, aby ste nesiahli vedľa. Viete čo? Môžete! Vybraný produkt si pokojne doma otestujte, nech ste si istí, že je to ten pravý. Keď nie, tak alú domov.
Chcem testovať
Rada designéra

RADA OD DIZAJNÉRKY ZADARMO

Ste v dizajne stratenia ako Aladin v jaskyni? Nechajte si poradiť od našej bytovej dizajnérky. Pár odpovedí, a máte doma útulno, že sa vám nebude chcieť do práce.
Som s otázkami
Zárkua 3 roky

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA NA 3 ROKY ZADARMO

Za svojimi kobercami si stojíme. Takže vy na nich môžete nielen stáť, ale pokojne aj behať, skákať, tancovať čardáš alebo brušné tance (Aladin odporúča). 3 roky nad nimi držíme ochrannú ruku.
Vyberiem si parkiet
Garance ceny

GARANCIA NÁKUPU ZA NAJNIŽŠIU CENU

Preplatky sa pečú! Včera kúpené, dnes zlacnené? To nepoteší. Teda ako kde. U nás to nevadí. Až 60 dní od nákupu vám rozdiel v cene vrátime, nech si netrháte strapce.
Nakúpim bezobavovo

Pojištění při přepravě

POISTENIE PRI PREPRAVE ZADARMO

Život sa nedá predvídať. Nikdy neviete, či cestu nezablokuje svorka roztomilých šteniatok alebo z neba nezačnú padať koberce. A tak pokiaľ k vám tovar v poriadku nedorazí, je zodpovednosť na nás.
Chcem koberec so šteniatkom
Vrácení do 1 roku

VÝMENA KOBERCA KÚPENÉHO INDE

Síce ste ho u nás nekúpili, ale radi by ste ho u nás vrátili? Sem s ním. Koberec kúpený inde vám vymeníme za iný, a ešte zaplatíme dopravu. Stačí, že je nový a máte faktúru.
Kto neverí, nech tam beží
Slevy

EXPRESNÉ VYBAVENIE REKLAMÁCIE

O vašu priazeň pretekáme aj s časom. Preto 99% reklamácií vyriešime v rekordnom čase do 5 pracovných dní. Keď už je niečo v neporiadku, šprintujeme na nápravu.
Odštartovať reklamáciu

Slevy

ZĽAVY PRE VERNÝCH

Dobrí holuby sa vracajú! Pri opakovanom nákupe Aladin na chvíľu zavrie oči, aby ste mohli uplatniť svoj zľavový kupón, ktorý obdržíte pri prvej objednávke.
Tomu neodolám
Koutek inspirace

DÁVKA INŠPIRÁCIE

Milé domy a byty, nielen vzhľad je dôležitý. Ale aj to, čo máte vo vnútri! Už nemusíte cítiť prázdnotu. V kútiku inšpirácie nájdete tipy, po ktorých ste v kútiku duše túžili.
Ukáž, čo hreje na duši
Spočítáme to za vás

SPOČÍTAME TO ZA VÁS

Nie ste práve Pytagoras? Koľko krytiny budete potrebovať, spočítame za vás. Stačí si vybrať typ podlahovej krytiny, zadať dĺžku a šírku miestnosti a máte hotovo. S nami je matika pohoda.
Metrážne koberce
Umelá tráva Podlahy
Exklusivní zboží

ŠIROKÝ SORTIMENT A UNIKÁTNY TOVAR

Správny srdcár pre koberec alebo podlahu aj cez hranice skočí! A tak náš Aladin precestoval celý svet, aby mal na e-shope ten najširší výber aj naozaj unikátne kúsky. Napríklad Môjkoberec Original, ktorý inde nenájdete.
Vyberiem si to najlepšie

Služby, čo sa hodia:

Koberec na míru

VÝNOS DO PATRA

Schody? Nie je problém. Svaly? Tiež nie! S výnosom na poschodie ste u nás na správnej adrese. Koberec vám vo dvojici dopravíme nahor a vy budete len ukazovať smer. A ak ste v kondícii a chýba vám len parťák, plácneme si tiež.
Ušetrím chrbát
Obrázek ikona

ROHOŽ / KOBEREC S VLASTNÝM POTLAČOM

Rohožka s názorom. Alebo nápisom. Alebo logom. Vieme ju pre vás vyrobiť. Či už sa pred vchodom chcete vyznať z lásky k vínu alebo si urobiť reklamu, máte to mať.
Chcem nevšednú rohožku
Chcem nevšedný koberec
Čištění koberců

ČISTENIE KUSOVÝCH KOBERCOV

Vaše koberce vieme dať do pucu. Kusové vyzdvihneme a zase vrátime, až absolvujú kúpeľnú kúru. Metrážovým vydrbeme chrbát u vás doma. Cenu zistíte na pár kliknutí a doprava je vždy zadarmo.
Dočista do čista

Vrácení nevratitelného

VRÁTENIE NEVRÁTITEĽNÉHO

Keď koberec porežeme na mieru, už ho späť neberieme. Ibaže máte túto službu. S ňou môžete vymeniť alebo vrátiť aj metrážové koberce. Len musia vyzerať rovnako krásne, ako keď k vám prišli. Áno, a o dopravu späť zadarmo sa tiež postaráme.
Vrátim nezvratné
Koberec na míru

KOBERCE NA MIERU

Nákup u nás má toľko krásnych rozmerov! Koberec vám vystrihneme podľa zadania a na chlp presne. V konfigurátore si zvoľte ľubovoľnú farbu, materiál, rozmer aj tvar, a Aladin vám v cuku letu spočíta cenu.
Spočítaj mi to
Čištění koberců

IMPREGNÁCIA KOBERCOV

Pletky s jedlom alebo rozliatymi nápojmi dostali nejeden koberec do problémov. Vieme, čo na ne platí. Tepich možno nezloží sľub čistoty, ale vďaka impregnácii zostanú jeho techtle mechtle so špinou bez následkov.
Koniec škandalóznej náklonnosti
Čištění koberců

PROTIŠMYKOVÁ ÚPRAVA

Nestrácajte pôdu pod nohami, ani keď vytáčate zákrutu do kuchyne. Protišmykovú vrstvu vám na nový koberec nanesieme pred poslaním, na starý alebo zánovný si ju nanesiete sami doma. Spoľahlivý recept, ako udržať balans.
Ustojím toA NAŠE KOBERCE SAMOZREJME LIETAJÚ!

Stačí ich hodiť dosť ďaleko. A dosť z výšky. A dosť za vetra.
A dosť, Aladine!
Aladin létá