Vyskúšajte si ZADARMO, ako by rôzne koberce a podlahy vyzerali vo Vašej izbe v našom plánovači.

Ako prvý predajca na Slovensku Vám v rámci e-shopu ponúkame ALL INCLUSIVE služby!

Perfektným servisom sa dnes chváli kde kto, my ale meníme kultúru internetového nakupovania naozaj. Zaviedli sme nevídané služby a vysoké štandardy. Pekne o sebe písať je jedna vec, ponúknuť skutočné a hmatateľné výhody, ktoré z nákupu urobia zážitok, je vec druhá. Sledujte, čím všetkým si vás náš kobercový Aladin chce získať:

Doprava zdarma

DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR S MOŽNOSŤOU VÝNOSU NA POSCHODIE

Doprava zadarmo, doľava zadarmo, rovno tiež zadarmo a čo naspäť? Keby ste si to náhodou s nákupom rozmysleli, máte aj pri vrátení tovaru dopravu zadarmo. A že ste to vy, tak bude aj výnos na poschodie (spoplatnená služba).
Vzorky zdarma poštou

ZASLANIE VZORKY KOBERCA / PODLAHY ZADARMO

Vzorka vzorov vzorne až k vám domov! Posielame zadarmo, nech viete, do čoho idete, než si definitívne vyberiete. Vzorec koberec! O vzorku si môžete napísať TU..
3D návrh zdarma

AKO BY KOBEREC VYZERAL U VÁS DOMA ZISTÍTE HNEĎ A ZADARMO

Plánovač? Nie je zač! Zadarmo, online, jednoducho. Naplánujte si, ako bude nový koberec vyzerať u vás doma a e-shopujte naisto.
Vrácení do 1 roku

MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU DO 365 DNÍ

Páči? Nepáči? Zaraďte mu spiatočku! Nepoužívaný koberec je možné vrátiť alebo vymeniť bez vysvetľovania. Do jedného roka od nákupu. Na vrátenie použite náš reklamačný formulár.

Vrácení zdarma

DOPRAVA PRI VRÁTENÍ / VÝMENE ZADARMO

Môjkoberec.sk je bezobavová predajňa. Znamená to, že môžete bez obáv vybrať koberec, aký chcete, a keď sa vám nebude páčiť, zaplatíme mu taxík späť domov.
Rada designéra

RADA OD INTERIÉROVEJ DIZAJNÉRKY V CENE

Čo všetko brať do úvahy, keď si kupujete nový koberec alebo podlahu? Nechajte si zadarmo poradiť od našej profesionálnej interiérovej dizajnérky, aby ste sa doma cítili ako doma. Stačí vyplniť stručný formulár.
Zárkua 3 roky

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA NA 3 ROKY ZADARMO

Kto šetrí, chce záruku na tri. S našou predĺženou zárukou na koberce nemôžete šliapnuť vedľa. Tak neváhajte a na kobercoch zvesela skáčte, tancujte, váľajte sa - sú na všetko pripravené!
Garance ceny

GARANCIA NÁKUPU ZA NAJNIŽŠIU CENU

Preplatky sa pečú! Včera kúpené, dnes zlacnené? To nepoteší. Dobrá správa je, že vám rozdiel v cene vrátime – až 60 dní od nákupu.

Pojištění při přepravě

POISTENIE PRI PREPRAVE ZADARMO

Prekážky na ceste predvídať ani odstrániť nemôžeme. A preto, pokiaľ vám tovar v poriadku nedorazí, zodpovednosť preberáme my.
Zúžení zdarma ikona

ÚPRAVA METRÁŽNYCH KOBERCOV A PVC BEZ POPLATKU

Úzky priestor si žiada úzky koberec. Metrážne koberce a podlahy zužujeme na mieru a bez poplatkov. Prípadné odrezky Vám radi zadarmo pribalíme, stačí napísať slovo "zvyšok" do poznámky k objednávke.
Vrácení do 1 roku

VYMEŇTE SI U NÁS KOBEREC, KTORÝ STE KÚPILI INDE

O cudzie sa postaráme rovnako ako o vlastné. Kúpili ste koberec u nás alebo inde, lenže nakoniec sa vám nehodí? Vyzdvihneme ho a vymeníme. Aj po lehote na vrátenie. Mrknite na podmienky tejto služby.

Koberec na míru

KOBERCE NA MIERU

Nákup u nás má toľko krásnych rozmerov! Váš koberec vystrihneme podľa zadania a na chlp presne. V jednoduchom konfigurátore si zvoľte ľubovoľnú farbu, materiál, rozmer a tvar a náš systém vám okamžite spočíta cenu. Prípadné odrezky a obšitie nechajte na nás, tie vám účtovať nebudeme. Vyrobíme vám aj rohožku s vlastnou potlačou!
Slevy

EXPRESNÉ VYBAVENIE REKLAMÁCIE

Až 99% reklamácií vyriešime v rekordnom čase do 5 pracovných dní.
Slevy

VÁŽIME SI VERNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Opakovanie je matka spokojnosti! Pri opakovanom nákupe Aladin na chvíľu privrie oči, aby ste mohli uplatniť svoj zľavový kupón, ktorý vám pošleme pri vašej prvej objednávke.
Koutek inspirace

DÁVKA INŠPIRÁCIE

Milé domy a byty, nielen vzhľad je dôležitý. Ale aj to, akí ste vo vnútri! Naša dávka inšpirácie je nevyčerpateľná. V kútiku inšpirácie veríme, že sa vám bude páčiť.

Exklusivní zboží

U NÁS NÁJDETE EXKLUZÍVNY TOVAR, KTORÝ INDE NEMAJÚ

Aladin všade bol a všetko videl, kvôli kobercom precestoval celý svet. Vďaka tomu vám ponúkne naozaj najširší výber a unikátne koberce, ktoré inde nenájdete. náš vlastný produktový rad Mojkoberec Original

 
 

POSLEDNÁ VÝHODA: NAŠE KOBERCE VEDIA LIETAŤ

Musíte ich však hodiť z dostatočnej výšky. Pre lepší efekt odporúčame vyskúšať počas veterného počasia na mieste, kde sa nepohybujú ľudia.
Aladin létáPozrieť všetky koberce!
Návrat na titulnú stranu