Urobte si to na Vianoce pekné - vybrali sme pre Vás tie naj vianočné tipy.

Ako prvý predajca na Slovensku Vám v rámci e-shopu ponúkame ALL INCLUSIVE služby!

Skvelým servisom sa dnes chváli kde kto, ale my sa skutočne pokúšame zmeniť kultúru internetového nakupovania a zaviesť do praxe úplne nové, nevídané služby a štandardy. Pekne o sebe vie písať kadejaká firma, ale my sa zameriavame na skutočné činy a hmatateľné výhody, ktoré z nákupu urobia skutočný zážitok! Sledujte, čím všetkým si Vás náš kobercový Aladin chce získať:

Doprava zdarma

DOPRAVA ZADARMO PO CELEJ SR S MOŽNOSŤOU VÝNOSU DO PATRA

Doprava zadarmo, doľava zadarmo, rovno tiež zadarmo a čo naspäť? Keby ste si to náhodou s nákupom rozmysleli, je doprava zadarmo akoby smeť. A že ste to Vy, tak bude aj výnos na poschodie (príplatková služba).
Vzorky zdarma poštou

ZASLANIE VZORKY KOBERCA / PODLAHY ZADARMO

Vzorka vzoru vzorne až k vám domov! Posielame zadarmo, nech viete, do čoho idete, a nekupujete koberec vo vreci. Vzorec koberec! O vzorku si môžete napísať TU.
3D návrh zdarma

ZADARMO HNEĎ ZISTITE, AKO BY KOBEREC VYPADAL PRI VÁS DOME

Plánovač? Nie je zač! Zadarmo, online, jednoducho. Naplánujte si, ako bude nový koberec vyzerať u Vás doma, a e-shopujte naisto.
Vrácení do 1 roku

MOŽNOSŤ VRÁTENIA TOVARU DO 365 DNÍ

Páči? Nepáči? Zaraďte mu spiatočku! Nepoužívaný koberec je možné vrátiť alebo vymeniť bez vysvetľovania. Do jedného roka od nákupu. Na vrátenie použite náš spiatočnícky formulár.

Vrácení zdarma

DOPRAVA PRI VRÁTENÍ / VÝMENE ZADARMO

Môjkoberec.sk je bezobavová predajňa. Znamená to, že môžete bez obáv vybrať koberec, aký chcete, a keď sa vám nebude páčiť, zaplatíme mu taxík späť domov.
Rada designéra

RADA OD BYTOVÉ DESIGNÉRKY ZDARMA

Čo všetko brať do úvahy, keď si kupujete koberec alebo podlahu? Nechajte si zadarmo poradiť od našej profesionálnej bytovej designérky, aby ste sa doma cítli ako doma. Stačí vyplniť stručný formulár.
Zárkua 3 roky

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA NA 3 ROKY ZADARMO

Kto šetrí, má záruku na 3. S našou predĺženou zárukou na koberce nemôžete šliapnuť vedľa. Tak neváhajte a na kobercoch z veselá skáčte, tancujte, testujte ich ležaním - sú na všetko pripravené!
Garance ceny

GARANCIA NÁKUPU ZA NAJNIŽŠIU CENU

Preplatky sa pečú! Včera kúpené, dnes zlacnené? To nepoteší. Dobrá správa je, že vám rozdiel v cene vrátime – až 60 dní od nákupu.

Pojištění při přepravě

POISTENIE PRI PREPRAVE ZADARMO

Prekážky na ceste predvídať ani odstrániť nemôžeme. A preto, pokiaľ vám tovar v poriadku nedorazí, zodpovednosť ide za nami.
Zúžení zdarma ikona

ZÚŽENIE METRÁŽNYCH KOBERCOV A PVC Z ÚLOHY BEZ POPLATKU

Úzky priestor si žiada úzky koberec. Metrážne koberce a podlahy zužujeme na mieru a bez poplatkov. Prípadné odrezky Vám radi zadarmo pribalíme, stačí napísať slovo "zvyšok" do poznámky k objednávke.
Vrácení do 1 roku

VYMEŇTE SI U NÁS KOBEREC ZAKÚPENÝ INDE

O cudzie sa postaráme rovnako ako o vlastné. Kúpili ste koberec u nás alebo inde, lenže nakoniec sa vám nehodí? Vyzdvihneme ho a vymeníme. Aj po lehote na vrátenie. Mrknite na podmienky tejto služby.

Koberec na míru

KOBERCE NA MIERU

Nákup u nás má toľko krásnych rozmerov! Váš koberec vystrihneme podľa zadania a na chlp presne. V jednoduchom konfigurátore si zvoľte ľubovoľnú farbu, materiál, rozmer a tvar a náš systém Vám okamžite spočíta cenu. Prípadné odrezky a obšitie nechajte na nás, tie Vám účtovať nebudeme. Vyrobíme Vám aj rohožku s vlastnou potlačou!
Slevy

EXPRESNÉ VYBAVENIE REKLAMÁCIE

99% reklamácií s Vami vyriešime v rekordnom čase do 5 pracovných dní.
Slevy

OCEŇUJEME LOAJALITU

Dobrí holuby sa vracajú! Pri opakovanom nákupe Aladin na chvíľu zavrie oči, aby ste mohli uplatniť svoj zľavový kupón, ktorý obdržíte pri svojej prvej objednávke.
Koutek inspirace

KÚTIK INŠPIRÁCIE

Milé domy a byty, nielen vzhľad je dôležitý. Ale aj to, akí ste vo vnútri! V kútiku inšpirácie veríme, že sa vám bude páčiť.

Exklusivní zboží

NÁJDETE U NÁS EXKLUZÍVNY TOVAR, KTORÉ INDE NIE JE

Aladin ich skrátka všade bol a všeznaliek, takže za kobercami precestoval celý svet. Vďaka tomu Vám ponúkne naozaj najširší výber a unikátne koberce, ktoré inde nenájdete.

 
 

POSLEDNÁ VÝHODA: NAŠE KOBERCE SÚ LIETAJÚCE

Musíte ich však hodiť z dostatočnej výšky. Pre lepší efekt odporúčame prevádzať za veterného počasia.
Aladin létáPozrieť všetky koberce!
Návrat na titulnú stranu