🍀 Pokoste ceny umelých tráv s kódom TRAVA. Výpredaj tráv a zľavy až 28 %.

Cooper koberce (D. Luszczow)

Koberce Cooper snúbia eleganciu a praktickosť. Tkaná plochá štruktúra Sisal prinesie do priestoru estetický prvok, pevnosť a odolnosť voči vysokej záťaži. Použitý materiál uľahčuje čistenie a údržbu. Všetky tieto vlastnosti udávajú, že koberec sa stane krásnym a veľmi užitočný prvok v miestnosti. Vďaka vysokej odolnosti voči záťaži a poveternostným vplyvom je možné položiť koberec v obývacej izbe, v kuchyne, na chodbe, ale aj na balkóne a na terase.

Garancia nákupu za najnižšiu cenu

Preplatky sa pečú! Včera kúpené, dnes zlacnené? To nepoteší. Teda ako kde. U nás to nevadí. Až 60 dní od nákupu vám rozdiel v cene vrátime.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Štýl
Viac... Menej
Rozmery kobercov
Viac... Menej
Tvar
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
54 127
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Špecifikácia materiálu
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
Výška vlasu v mm
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
6 produktov
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
Koberce Cooper snúbia eleganciu a praktickosť. Tkaná plochá štruktúra Sisal prinesie do priestoru estetický prvok, pevnosť a odolnosť voči vysokej záťaži. Použitý materiál uľahčuje čistenie a údržbu. Všetky tieto vlastnosti udávajú, že koberec sa stane krásnym a veľmi užitočný prvok v miestnosti. Vďaka vysokej odolnosti voči záťaži a poveternostným vplyvom je možné položiť koberec v obývacej izbe, v kuchyne, na chodbe, ale aj na balkóne a na terase. Je možné si vybrať vo veľkom výbere farieb, motívov a veľkostí.