Urobte si to na Vianoce pekné - vybrali sme pre Vás tie naj vianočné tipy.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
213 513
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej

Vysávače


Prečo Aladin predáva vysávače?

Jeden z Vašich otázok, ktorý sa neustále opakuje je: Ako sa o koberec správne starať a udržiavať ho? Naša overená odpoveď vždy bola – pravidelne koberec vysávajte, pretože sa tým nielen zbavíte nečistôt, ale zároveň tým budete „narovnávať“ vlas koberca, ktorý tak bude vyzerať dlhšie ako nový.

A pretože sa v našej firme snažíme Vám všetko maximálne uľahčiť a zjednodušiť, starostlivo sme pre Vás vybrali a otestovali desiatky vysávačov, z ktorých sme vybrali iba hŕstku tých najlepších, za ktoré dáme ruku do ohňa , a u ktorých veríme, že Vám poskytnú tú najlepšiu službu. Ako je naším dobrým zvykom, tak aj na vysávače je všetka doprava zadarmo.

Prečo práve Eta?
Eta je slovenská firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá má bohaté skúsenosti s domácou elektronikou. Oslovil nás ich preľudský prístup a túžba po neustálom vylepšovaní výrobkov. Výsledky ich dobrej práce je možné vidieť aj tak, že sa často umiestňujú na popredných priečkach výskumov zákazníckej spokojnosti.

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
Vysávače sú nepostrádateľní pomocníci pri upratovaní. A pretože ich ponuka na trhu je veľmi široká a nie je ľahké sa v nej vždy zorientovať, zahájili sme spoluprácu s českým výrobcom ETA, ktorý ponúka celé spektrum vysávačov určených na rôzne príležitosti. Spolu s produktovými špecialistami vybral Aladin jeden najlepší vysávač z každej kategórie. A tak u nás nájdete jeden hi-tech robotický vysávač, jeden sáčkový vysávač s obrovským sacím výkonom, jeden špičkový tyčový vysávač kombinovaný s mopom a jeden kombinovaný tyčový vysávač s s mopom as vysokým sacím výkonom aj na koberce a tiež všetky príslušenstvo pre nich, vrátane náhradných sáčkov.