Urobte si to na Vianoce pekné - vybrali sme pre Vás tie naj vianočné tipy.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Výška vlasu v mm
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Cena za m2
5 86
Značky
Viac... Menej

Trávne rohože a koberce (umelá tráva) - všetko režeme na mieru

umělé trávy Srovnání umělých travSporting - nejlevnější trávaGreen - praktická tráva s krátkým vlasemTosca - nízká tráva s výraznější zelenou barvouBlackburn - oblíbená tráva s krátkým vlasemRobina - nejlevnější realistická trávaCamelia - realistická tráva na terasuBotanic - skvělá poměr cena / kvalitaDaisy - realistická luxusní trávaRosemary - luxusní měkká trávaBelairparq - to nejlepšíWembley - levná šedá trávaSpring - unikátní modrá trávaVerdino - nejodolnější tráva
Prečo nutne potrebujete umelý trávnik aj u Vás doma? Pretože jeho živú zelenú farbu Vám budú susedia závidieť, až ich živý trávnik spáli slnko. A až im poviete, že túto trávu nie je potrebné kosiť, vertikulovať ani inak špeciálne udržiavať a napriek tomu zostane rovnako krásna po celý rok, môžete si byť istí, že túto krytinu za chvíľu bude mať celá ulica. Využitie totiž nájde naozaj každý. Niekto na balkóne, iný na terase, pod pergolou, na detskom ihrisku, okolo bazéna, na vjazde pre autá, okolo plotu a tak ďalej. Čerešničkou na torte je, že na čistenie môžete použiť hrable, vysávač, hadicu s vodou alebo napríklad vapku, skrátka nie je potrebné si s tým robiť žiadne starosti. Kosačku vyhoďte a namiesto nej si do garáže dajte napríklad gril a užite si leto na luxusnom trávniku.


Výpredaj umelých tráv - pozrite sa na už narezané umelé trávy vo veľkých zľavách tu! VIDEO: Ako si správne vybrať trávnu rohož a trávnikový koberec?

na stranu
Zobraziť 1 - 39 z 41 položiek

Výprodej umělých trav

Zobraziť 1 - 39 z 41 položiek

Garantujeme záruku tri roky na každý u nás zakúpený koberec z umelej trávy. Umelé trávne koberce a rohože sú veľmi trvanlivé, vhodné pre vonkajšie použitie, odolné voči prízemným mrazom. Trávne koberce a rohožky si môžete objednať v ľubovoľnej dĺžke a šírke - rozmer vždy upravíme na mieru. V ponuke máme umelé trávne koberce za priaznivé ceny i prémiové umelé trávne koberce s kvalitným, dlhým vlasom. Neváhajte a objednajte si umelú trávu už teraz! Na rozdiel od tej pravej ju nemusíte strihať. Tip: Ako na anglický trávnik krok za krokom.