🍀 Pokoste ceny umelých tráv s kódom TRAVA. Výpredaj tráv a zľavy až 28 %.

AladinTex Profi PVC a lino

Kolekcia AladinTex Profi patrí medzi veľmi záťažové PVC podlahové krytiny, ktoré je možné položiť v komerčných i priemyselných priestoroch. Vďaka zloženiu a pevnej štruktúre odolá kde aké zaobchádzanie. PVC krytina povrchovú úpravu X-Treme, ktorá zabezpečuje odolnosť voči poškriabaniu a pretrhnutiu. Veľkou výhodou tejto krytiny je tiež jednoduchá údržba a čistenie.

Koberce na mieru

Koberec vám vystrihneme podľa zadania a na chlp presne. V konfigurátore si zvoľte ľubovoľnú farbu, materiál, rozmer aj tvar, a Aladin vám v cuku letu spočíta cenu.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Cena
16 18
Povrchová úprava
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
PVC: Celková hrúbka
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
1 produkt
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Kolekcia AladinTex Profi patrí medzi veľmi odolné PVC podlahové krytiny, ktoré je možné položiť v komerčných i priemyselných priestoroch. Vďaka zloženiu a pevnej štruktúre odolá kde aké zaobchádzanie. PVC krytina povrchovú úpravu X-Treme, ktorá zabezpečuje odolnosť voči poškriabaniu a pretrhnutiu. Veľkou výhodou tejto krytiny je tiež jednoduchá údržba a čistenie. AladinTex Profi bude slúžiť mnoho rokov, len treba dbať na správne položenie a kvalitnú údržbu.