🍀 Pokoste ceny umelých tráv s kódom TRAVA. Výpredaj tráv a zľavy až 28 %.
Tento produkt je možné kúpiť len po celých baleniach

Uložiť

Kobercový štvorec Coral 58376-50 zelený

Kobercový štvorec Coral 58376-50 zelený

Kobercový štvorec Coral 58376-50 zelený

Jednoduchý, ale napriek tomu moderné kobercový štvorec zelenej farby. Tak sa dá popísať záťažový kusový štvorec Coral, ktorý poteší nielen svojou odolnosťou, ale aj rozumným pomerom cena / výkon a ľahkou údržbou. Môžete si tak vytvoriť svoju vysnívanú kobercovovou kombináciu! Tento produkt je možné zakúpiť len po celých baleniach obsahujúcich 20 ks. Jedno balenie preto obsahuje 5 m2. Najčastejšie otázky týkajúce sa kobercových štvorcov nájdete tu. Výška vlasu: 5,5 mm. K produktu sa hodí Kobercová (soklová) lišta TL55 117 biela 200 cm.   Viac informácií
Doprava zdarma, vrácení zdarma do 1 roku
Doprava aj vrátenie ZADARMO po celej SR
Možnosti dopravy a platby

Viac detailov

Nie je nahraná príloha.

Pre rohožku s potlačou odporúčame rovno nahrať predlohu na vytlačenie (na tejto stránke je potrebné vybrať súbor a následne stlačiť tlačidlo "Uložiť"). Pokiaľ ju nemáte hneď pri sebe k dispozícii, je možné ju poslať aj dodatočne do mailu.

Výhodná cena!
7,79 € bez kódu s DPH
7,79 € s kódom
6,49 € bez DPH

Ani Aladin nevie narezať koberec s nulovými rozmermi. Prosíme, zadajte všetky rozmery väčšie ako 0 :)

Odchýlka v rozmere môže byť 1%, min 3 cm (norma STN P CEN/TS 14159), odporúčame pripočítať rezervu 5-10 cm. Pri objednaní kusov z rôznych šíri role môže mať každá rola iný farebný odtieň.
Zlatá stredná cesta
Tapibel Značka:
Tapibel
Doprava zadarmo
po celej SR na všetky objednávky
Vrátenie zadarmo vrátane dopravy
Nevyhovuje farba? Tovar môžete bezdôvodne vrátiť až do roka od odoslania.
Záruka na 3 roky zadarmo
Našim produktom plne veríme a tu je dôkaz.
Garancia najnižšej ceny
Pokiaľ do 60 dní od nákupu uvidíte zakúpený tovar na našom webe lacnejšie, vrátime Vám rozdiel.
Ďalšie ALL INCLUSIVE výhody ZADARMO

Aladin by sa pre Vás doslova rozkrájal:

 • Koberce na mieru v ľubovoľnom rozmere
 • Zadarmo vizualizácia vo Vašej miestnosti
 • Bytový radca + inspiračný kútik
 • Zľavy na ďalší nákup
 • Za koberec môžete zaplatiť až si ho vyskúšate
 • Prvotriedna zákaznícka podpora
 • Príslušenstvo

  Kobercový štvorec Coral 58376-50 zelený
  Kobercový štvorec Coral 58376-50 zelený Kobercový štvorec Coral 58376-50 zelený Kobercový štvorec Coral 58376-50 zelený Kobercový štvorec Coral 58376-50 zelený Kobercový štvorec Coral 58376-50 zelený Kobercový štvorec Coral 58376-50 zelený Kobercový štvorec Coral 58376-50 zelený


  Video

  Kliknite na miniatúru a načítajte video

  Detaily

  Kobercové štvorce z kolekcie Coral môžete medzi sebou ľubovoľne kombinovať a vytvárať tak originálne kobercové vzory. Dostupné je veľké množstvo farieb, takže svoj vysnívaný koberec si môže vytvoriť každý.

  Medzi hlavné výhody týchto kobercových štvorcov patrí ich vysoká odolnosť a zaťažiteľnosť, jednoduchá manipulácia a dobrý pomer cena/výkon. Ich vzhľad je jednoduchý, ale napriek tomu moderný a príjemný. Na výrobu boli využité 100% polyamidové vlákna, ktoré sú známe práve pre svoju odolnosť a kvalitu.


  Príklad kombinácie kobercových štvorcov:
  Kombinácia kobercových štvorcov

  Predstavenie kobercových štvorcov:

  Návod na pokládku kobercových štvorcov

  Materiál podkladu kobercových štvorcov je bitúmen. Teplota pri pokládke musí byť medzi 10 °C a 25 °C a relatívna vlhkosť vzduchu cca 60 %. Štvorce treba vybrať z krabíc a nechať voľne ležať na podlahe po dobu 24 hodín pred vlastnou pokládkou, aby sa prispôsobili teplote daného priestoru, a tým sa zaručí ich neskoršia stálosť.

  Dôležitá pomôcka na pokládku kobercových štvorcov je šípka na spodnej strane štvorca, ktorá ukazuje smer sklonu priadze.

  Štvorce môžu byť položené rôznymi spôsobmi:

  1. Monolitický - všetky šípky v rovnakom smere

  2. Šachovnica - šípky v uhle 90 ° vzájomne medzi sebou

  3. Tehla - šípky v rovnakom smere s väzbou dlaždice posunuté o polovicu dlaždice v smere šírky

  4. Duolithic - šípky v opačnom smere


  Dlaždice sa kladú na zraz k sebe. Je nutná častá kontrola, či naozaj jednotlivé štvorce doliehajú k susednému štvorcu.

  Pokládku začíname od stredu miestnosti.
  1. Zmerajte vzdialenosť medzi protiľahlými stenami, získajte stred a nakreslite čiaru. Tento postup opakujte s ostatnými stenami.
  2. Prilepte lepiacu pásku na podlahu alebo naneste fixačné lepidlo.
  3. Začnite s pokládkou v strede miestnosti a pokračujte smerom od stredu.
  4. Nalepte všetky dlaždice, ktoré nepotrebujú rezanie.
  5. Uistite sa, že každá dlaždica dosadá na svojho suseda tak pevne, ako je to možné. Avšak nie príliš tesne, aby sa netvorili „hrče“.
  6. Plocha zvyšná pozdĺž stien sa pokladá až nakoniec.

  Odporúčame pokladať štvorce do šachovnice. Šípka musí zvierať uhol 90° k smeru šípky predchádzajúcej dlaždice. Tak bude štruktúra štvorcov (najmä u slučiek a rebrovania) silnejšie zvýraznená.

  Vždy, ak je miestnosť väčšia ako 25 m2, odporúčame štvorce fixovať k podlahe obojstrannou lepiacou páskou. V prípade použitia kolieskových stoličiek použite fixačné lepidlo.  Tu sme pre Vás spísali najčastejšie otázky, na ktoré sa nás pýtate:

  1) Ako sa kobercové štvorce lepia?
  Odpoveď: Štvorce je možné lepiť buď klasickým lepidlom na koberce alebo obojstrannou lepiacou páskou. Páska je možná lepším riešením, pretože sa nepoškodí podkladový materiál a štvorec je potom možné ľahko vymeniť. Doporučujeme ale páskou nešetriť, aby štvorec dobre držal.

  2) Ako sa kobercové štvorce dávajú dole/menia?
  Odpoveď: Ľahko. Pomocou noža alebo iného nástroja sa pokúste nadvihnúť hranu štvorca a potom ho jednoducho strhnite. Odstráňte zaschnuté lepidlo alebo lepiacu pásku, podlahu očistite a môžete nalepiť nový štvorec. Než poviete "Mojkoberec", máte to hotovo.

  3) Môžem kombinovať rôzne farby a vzory štvorcov?
  Odpoveď: Jasne, práve to je jednou z hlavných výhod kobercových štvorcov. Môžete si ľahko poskladať mozaiku podľa vašich vlastných preferencií.

  4) Naozaj je možné zakúpiť iba celé balenia štvorcov po 20 kusoch?
  Odpoveď: Bohužiaľ je to naozaj tak. Aladin sa ospravedlňuje, ale keď pre Vás nakupuje tovar u výrobcu, musí tiež nakupovať po baleniach.

  5) V čom spočíva výhoda kobercových štvorcov oproti bežnému metrážnemu kobercu?
  Odpoveď: Keď ušpiníte metrážny koberec a škvrnu nemožno vyčistiť, je to problém. Keď ušpiníte kobercový štvorec, jednoducho ho vymeníte za iný. Špinavé psie packy a chlieb s marmeládou v ruke dieťaťa stojaceho na Vašom koberci už nemusia byť Vašou nočnou morou.

  6) Zvládnem inštaláciu štvorcov sám?
  Odpoveď: Zvládnete. Aj my sme to zvládli (a to je čo povedať). A keby nie, môžete využiť naše podlahárov.

  7) Sú kraje štvorcov začistené?
  Odpoveď: Sú, nebojte. Hrany sa Vám strapkať nebudú.

  8) Sú po položení štvorcov viditeľné škáry?
  Odpoveď: To záleží na tom, či ich správne položíte. Keď sa budete držať nášho návodu, hrany vidieť nie sú. Aj keď ak ich budete na kolenách hľadať s lupou, asi ich nájdete.

  Typ produktu Kobercový štvorec

  Hľadáte koberec do metra, ale nechcete sa starať o to, ako ho vyčistiť, keď naň spadne chlieb s džemom alebo ho zašpiní psí tlapky? Potom sú pre vás skvelou voľbou kobercové štvorce. Ak sa štvorec zašpiní alebo poškodí, jednoducho ho vymeníte a máte po starostiach. Ďalšou výhodou je, že sú veľmi odolné, takže sa môžu používať aj v rušnejších priestoroch, ako sú napríklad kancelárie. V neposlednom rade vás poteší možnosť kombinovať rôzne farby a vytvárať tak zaujímavé vzory.

  Materiál Polyamid

  Tento koberec je vyrobený z polyamidu, materiálu často používaného pri výrobe kobercových vlákien (označovaného aj ako PA). Vyznačuje sa vysokou odolnosťou, dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Čerešničkou na torte je nízka obstarávacia cena.

  Podklad Bitúmen (polyflex)

  Tieto kobercové štvorce majú na rubovej strane bitúmen, čo je pevný a zároveň pružný materiál, vďaka ktorému sú štvorce rozmerovo stabilné a ľahko sa prispôsobia akémukoľvek podkladu. Ďalšou výhodou je, že tlmia kročajový hluk a sú pohodlnejšie na došľap.

  Špeciálne vlastnosti Vhodný k podlahovému kúreniu

  Táto podlahová krytina má rada teplo, takže ju môžete bez obáv položiť na podlahové vykurovanie. Takto bude teplo vám aj jej a všetci budú spokojní. Ak sa rozhodnete pre vinylovú podlahu, upozorňujeme, že teplota podlahového vykurovania nesmie prekročiť 27 °C, aby platila záruka.

  Špeciálne vlastnosti Vhodné pod kolieskovú stoličku

  Chceli by ste si dať tento koberec do pracovne, ale máte kolieskovú stoličku? Žiadny problém, tento krásavec si s ňou dokonale rozumie aj bez toho, aby ste na ňu museli dávať ochrannú podložku. Je to odolný kúsok, ktorý je vhodný aj pod kolieskovú stoličku, či už na nej pracujete, alebo zažívate dobrodružstvo pri počítačovej hre.

  Ďalšie vlastnosti Ľahká údržba

  Ak chcete dať svojmu domovu štýl novým prvkom podlahy, ale zároveň ste v neustálom ruchu spôsobenom pohybom mnohých rúk, nôh alebo tlapiek, tento výrobok je pre vás ideálnou voľbou. Jeho výhodou je, že sa ľahko udržiava. Nemusíte sa teda obávať položiť ho na miesta, kde sa často objavujú drobky alebo kde padá veľa chlpov.

  Ďalšie vlastnosti Antistatický

  Vstávajú vám pri očakávaní nové podlahové krytiny vlasy na hlave? To je v poriadku. V poriadku je aj to, že tento kúsok nevedie statickú elektrinu, takže od neho nedostanete ranu bez ohľadu na to, ako intenzívne po ňom šliapete.

  Trieda kvality Zlatá stredná cesta

  Tento produkt ponúka veľmi dobrú bilanciu ceny a kvality. Na výrobu boli použité kvalitnejšie materiály. Vďaka tomu je u tohto výrobku posilnená jeho životnosť. Výrobok bol navrhnutý profesionálmi s dôrazom na dobre vyzerajúci a nezameniteľný dizajn pri zachovaní praktickosti a jednoduchej údržby výrobku. Cez to všetko sa cenu podarilo udržať v rozumných medziach.


  Produkt bude štandardne zabalený tak, že bude stočený na kratšiu stranu, aby zaberal menej miesta.

  Stiahnuť

  Recenzie

  Recenze produktu

  Hodnotenia do 15.12. 2022 mohli byť pridané aj neregistrovanými uživateľmi. Hodnotenia od 16.12.2022 sú overené, pridané iba registrovanými uživateľmi a nie sú moderované.


  Pre pridanie recenzie sa prosím prihláste

  To nám novo ukladá zákon, aby recenzie boli autentické.

  Zapomenuli jste heslo?

  Zaregistrovat se


  Informace o výrobci Tapibel:

  Tapibel

  Tapibel je vášnivý výrobca kobercov so sídlom v Pelte (Belgicko). Všetko začína priadzou a vláknami. Každý koberec a každá podlahová krytina začína ako cievka základnej priadze, milióny priadzí, ktoré sú spracované do jedného celku. Ľudia za Tapibelom poznajú svet kobercov ako svoje topánky. Už viac ako päťdesiat rokov sú skutočnými majstrami kobercov a vyrábajú ako všívané koberce, tak ihlovú plsť. Znalosti výroby kobercov si odovzdávajú z generácie na generáciu už od roku 1970. Tapibel ponúka širokú škálu inovatívnych kolekcií celoplošných alebo pevných kobercov, vyrába aj kobercové štvorce. Rôzne kolekcie je možné ľahko kombinovať v jednej miestnosti. Vyrába tiež technické koberce pre špeciálne (športové) akcie. Koberce môžu dodať ako všívané (na gymnastické žinenky), tak aj vpichované koberce (na bežecké dráhy).

  Zobraziť všetky produkty od výrobcu Tapibel

  Tabuľka dát

  Tip: Všetky základné pojmy a ich vysvetlenie nájdete v našom slovníku kobercov a podláh.

  Farba Zelená
  Obsah balenia (m2) 5 m2
  Záťažová trieda 33 - komerčné priestory, vysoká záťaž
  Trieda horľavosti (reakcie na oheň) Bfl - len obmedzené šírenie požiaru
  Materiál Syntetický (umelý)
  Špecifikácia materiálu Polyamid
  Spodná strana Bitúmen (polyflex)
  Typ vlasu Slučkový - praktický
  Strihaný - komfortný
  Celková výška 7,5 mm
  Celková hmotnosť 4200 g / m2
  Výška vlasu v mm 5,5 mm
  Hmotnosť vlasov 490 g/m2
  Využívanie Vnútorné
  Špeciálne vlastnosti Vhodný k podlahovému kúreniu
  Vhodný pod kolieskovú stoličku
  Ďalšie vlastnosti Ľahká údržba
  Antistatický
  Určenie podľa miestnosti Chodba / Predsieň
  Obchodné priestory
  Strapce Bez strapcov
  Štruktúra Slučka
  Spôsob výroby Strojne robený
  Trieda kvality Zlatá stredná cesta
  Značka Tapibel
  Záruka 3 roky (predĺžená zadarmo)
  Možnosť vzoriek Vzorka k zaslaniu zdarma
  Tvar Štvorec
  Doprava Doprava zadarmo k Vám aj späť
  Typ produktu Kobercový štvorec
  Aladinův tip
  Čo na to hovorí expert Aladin?
  Koberce ktoré si zamilujete.

  Máte k produktu otázku?

  Pýtajte sa, sme radi k dispozícii :)

  Zákaznická podpora k dispozici
  Monika Jodlová
  Zákaznícky blahotvorca,
  Aladinov pomocník
  +421 232 195 596
  Po - Pia: 9 - 18h, So: 9 - 13h
  Položiť otázku k produktu
  Otvorí chat (cez celú obrazovku)
  Podrobný kontakt

  Tip: Rady od profesionálnej dizajnérky zdarma

  Napíšte nám vašu približnú predstavu a naša profesionálna dizajnérka vám zadarmo odporučí koberec presne podľa vašej potreby. Nielenže navrhne správny koberec z hľadiska funkčnosti, ale aj odporučí najlepšie padnúci koberec z estetického hľadiska podľa posledných bytových trendov – to všetko v rámci našich ALL INCLUSIVE služieb.
  Přidat více příloh Pridať ďalší obrázok

  Priloženie obrázku nie je povinné, ale odporúčame fotografiu pridať, dizajnérka tak získa lepšiu predstavu o štýle a zariadení priestoru, do ktorého koberec vyberáte.


  Uveďte ideálne miestnosť, do ktorej koberec vyberáte, či máte záujem o kusový koberec alebo metrážny, preferenciu farby a materiálu, približný rozmer. Všetko ostatné už nechajte na našej dizajnérke.


  Viac informácií o tom, ako spracovávame osobné údaje nájdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů .

  Nie ste si istí? Pýtajte sa dizajnérky:
  designer@mojkoberec.sk


  Pavla Tvrdíková
  Profesionálna dizajnérka
  Poznáte z TV Prima
  Viac o Pavle

  Pokiaľ preferujete telefonickú konzultáciu, bude sa Vám rada venovať naša zákaznícka podpora: +421 232 195 596


  Ostatné výrobky v rovnakej kategórii Kobercové štvorce (18)