Vyskúšajte si ZADARMO, ako by rôzne koberce a podlahy vyzerali vo Vašej izbe v našom plánovači.

PVC a lino (vinyl v roliach)

Vinyl v roliach je modernou a praktickou alternatívou k tradičnému prírodnému linoleu. Toto lino je vyrobené z PVC (polyvinylchloridu), čo mu poskytuje vysokú odolnosť a trvanlivosť. Vďaka svojmu zloženiu a konštrukcii sú vinylová lina schopná odolávať nárokom každodenného používania a mechanického poškodenia. Táto vlastnosť je obzvlášť výhodná v prostrediach s vysokou frekvenciou chôdze, ako sú verejné budovy, obchodné priestory alebo kancelárie.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Cena za m2
8 31
Povrchová úprava
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
PVC: Celková hrúbka
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
na stranu
307 produktov
Zobraziť 1 - 39 z 307 položiek

Vinylová lina z PVC nielenže poskytuje tepelnú izoláciu, ale taktiež zvyšuje pohodlie a komfort v miestnosti. Povrch je príjemne teplý pri dotyku a vďaka svojej schopnosti izolovať chlad z podlahy prispieva k útulnej atmosfére a pohode pri chôdzi.

Vzhľadom na tieto výhody sa PVC podlaha stáva stále populárnejšou voľbou pre mnoho interiérov, či už sa jedná o domácnosti alebo komerčné priestory. Je cenovo dostupná, odolná a ľahko udržiavateľná, spĺňa požiadavky moderného životného štýlu. Či už preferujete lino v drevenom, kamennom alebo inom dekore, získate kvalitnú a trvanlivú podlahovú krytinu, ktorá vyhovuje vašim potrebám a estetickým preferenciám.

PVC podlaha je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú jednoduché a praktické riešenie. Ponúka odolnosť voči opotrebovaniu, jednoduchú údržbu a širokú škálu dekorov a farieb. Lino s filcom je skvelou voľbou pre tých, ktorí si želajú ešte vyšší komfort a tlmenie zvuku. Linoleum s filcom poskytuje výhody oboch materiálov a je ideálny pre prostredie s vysokou záťažou.

Cena lina a PVC sa odvíja od veľkého množstva faktorov, ako sú podklad, povrchová úprava, výška nášľapnej vrstvy, záťažová trieda, ale aj dekor či šírka rolky metráže. Aj tu sa snažíme vyhovieť všetkým našim zákazníkom a tak máme v ponuke lacná lina za ľudovky, stredne drahá lina aj drahšia lina pre náročných zákazníkov.

Kvalitné lino a PVC sú zárukou dlhej životnosti a spoľahlivého výkonu pre váš byt, dom či kanceláriu. Predaj lina a PVC u nás ponúka možnosť zakúpiť metráž podľa vašich potrieb. Pre tých, ktorí preferujú protišmykové vlastnosti, sú k dispozícii špeciálne protišmykové varianty lina a PVC.

Celkovo možno povedať, že PVC a lino sú vynikajúcimi voľbami pre podlahové krytiny s rôznymi potrebami a preferenciami. Bez ohľadu na to, či hľadáte šedé lino, biele lino, lino s filcom alebo vinylové lino, existuje veľa možností, ktoré vám umožnia vytvoriť krásny a funkčný interiér.

Súvisiace články na blogu:

Do ktorých miestností sa hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Do ktorých miestností sa hodí vinyl, kam PVC a kam koberce?

Existuje mnoho typov podlahových krytín, ale ktorá sa hodí kam? To vám poradíme v tomto článku.
Všetko čo potrebujete vedieť o PVC podlahách

Všetko čo potrebujete vedieť o PVC podlahách

Moderné PVC podlahy alebo lina, sú vyrábané za pomoci tých najpokročilejších technológií. Ako vybrať tú najvhodnejšiu?