:point_right: Padajú ceny kusových kobercov. Až 50% zľavy na viac ako 1 000 produktov. :point_left:

Schodové hrany

Schodové hrany (profily) slúžia na ochranu a estetické dokončenie schodu. Tieto hrany sú navrhnuté tak, aby chránili okraje schodov pred poškodením a zároveň poskytovali bezpečný a pohodlný schod. Sú dostupné v rôznych prevedeniach.

Doprava zadarmo na všetko

Doprava zadarmo, doľava zadarmo, rovnako tak zadarmo a čo naspäť? Tiež! Môžeme pomôcť aj s výnosom, nech si nenamôžete chrbát.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Lišty
Viac... Menej
Cena
17 36
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Špecifikácia materiálu
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
19 produktov
Zobraziť 1 - 19 z 19 položiek
Schodová hrana s ochranými prvkami

Pre väčšiu bezpečnosť a používajú tieto hrany, ktoré majú na sebe protišmykový gumový povrch alebo sú aj opatrené hranou s luminiscenčným prúžkom, ktorý pre nedostatku osvetlenia septembra.


Schodové hrany, profily a stupne

Schodové hrany (profily) sa používajú na ochranu a estetické dokončenie schodu. Slúži ako ochrana hrany schodu aj nášľapnej plochy a vytvorí, tak krásny a bezpečný priechod. Sú vyrobené z mnohých materiálov av našej ponuke nájdete aj pevné a kvalitné vinylové hrany zapadajúce do rovnakých dekorov k vinylovej podlahe.