🍀 Pokoste ceny umelých tráv s kódom TRAVA10. Výpredaj tráv a zľavy až 28 %.

Uložiť

Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny

 • Plne automatické vysávanie a vytieranie
Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny

Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny

Výkonný robotický vysávač 3v1, ktorý nielen vysáva, ale aj vytiera a dezinfikuje pomocou UV žiarenia. Môžete ho ovládať na diaľku pomocou aplikácie ETA SMART, čo Vám upratovanie ešte uľahčí. Vďaka trojnásobnej filtrácii zachytáva aj tie najmenšie častice, ako sú peľ a roztoče , av kombinácii s UV dezinfekciou je ideálnym pomocníkom pre domácnosti s deťmi a majiteľov domácich maznáčikov . Vo Vašej domácnosti sa bude orientovať pomocou laserovej navigácie, pričom mu môžete nastaviť zakázané zóny. Tri druhy kief zaisťujú, že upratá každý kút a nečistotu. Jednoducho skvelý pomocník, vďaka ktorému Vaša podlaha bude neustále dôkladne uprataná.   Viac informácií
Doprava zdarma, vrácení zdarma do 1 roku
Doprava aj vrátenie ZADARMO po celej SR
Možnosti dopravy a platby

Viac detailov

Nie je nahraná príloha.

Pre rohožku s potlačou odporúčame rovno nahrať predlohu na vytlačenie (na tejto stránke je potrebné vybrať súbor a následne stlačiť tlačidlo "Uložiť"). Pokiaľ ju nemáte hneď pri sebe k dispozícii, je možné ju poslať aj dodatočne do mailu.

Výhodná cena!
494,69 € bez kódu s DPH
494,69 € s kódom
412,24 € bez DPH

Ani Aladin nevie narezať koberec s nulovými rozmermi. Prosíme, zadajte všetky rozmery väčšie ako 0 :)

Odchýlka v rozmere môže byť 1%, min 3 cm (norma STN P CEN/TS 14159), odporúčame pripočítať rezervu 5-10 cm. Pri objednaní kusov z rôznych šíri role môže mať každá rola iný farebný odtieň.
Pre náročných
ETA Značka:
ETA
Doprava zadarmo
po celej SR na všetky objednávky
Vrátenie zadarmo vrátane dopravy
Nevyhovuje farba? Tovar môžete bezdôvodne vrátiť až do roka od odoslania.
Záruka na 3 roky zadarmo
Našim produktom plne veríme a tu je dôkaz.
Garancia najnižšej ceny
Pokiaľ do 60 dní od nákupu uvidíte zakúpený tovar na našom webe lacnejšie, vrátime Vám rozdiel.
Ďalšie ALL INCLUSIVE výhody ZADARMO

Aladin by sa pre Vás doslova rozkrájal:

 • Koberce na mieru v ľubovoľnom rozmere
 • Zadarmo vizualizácia vo Vašej miestnosti
 • Bytový radca + inspiračný kútik
 • Zľavy na ďalší nákup
 • Za koberec môžete zaplatiť až si ho vyskúšate
 • Prvotriedna zákaznícka podpora
 • Príslušenstvo

  Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny
  Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny Robotický vysávač ETA Master 5229 90000 čierny


  Video

  Kliknite na miniatúru a načítajte video

  Detaily

  Inteligentný robotický vysávač ETA Master je výkonný pomocník, ktorý sa za Vás postará o kompletné upratovanie podlahy a pomôže vám dobre sa starať o váš koberec, aby vyzeral skvele. Jedná sa o sebestačný vysávač 3v1, ktorý vysáva, vytiera a pomocou UV lampy aj dezinfikuje. Dajte si nohy hore a nechajte ho pracovať, zatiaľ čo Vy sa môžete venovať svojej obľúbenej aktivite.   

  Múdra aplikácia ETA SMART

  K vysávaču sa nemusíte ani priblížiť, pretože mu môžete dávať pokyny pomocou diaľkového ovládača. Vybrať si môžete buď automatické upratovanie, kedy vysávač systematicky upratá celý priestor. Druhou možnosťou je lokálne upratovanie, počas ktorého sa vysávač pohybuje vo štvorci 1,8 x 1,8 m. Po dokončení oboch režimov sa vysávač automaticky vráti do nabíjacej stanice. Pokiaľ by sa mal vybiť ešte pred dokončením upratovania, sám si včas vyhľadá nabíjaciu stanicu a po nabití bude pokračovať tam, kde skončil.  Vysávač môžete ovládať aj svojim telefónom či tabletom pomocou chytrej aplikácie ETA SMART. Tá Vám okrem dvoch základných režimov umožní použiť aj zónové upratovanie konkrétnej zvolenej miestnosti. Upratovanie dokonca môžete naplánovať na konkrétny deň aj čas s možnosťou nastavenia druhu upratovania v danej miestnosti. Vysávač je vybavený hlasovým sprievodom, aby ste mu mohli úlohy zadávať hlasom, pričom sa s ním dohovoríte nielen anglicky, ale aj česky!

  Aplikácia ponúka množstvo prídavných funkcií. Napríklad môžete nastaviť ideálny sací výkon, pričom na výber sú 4 úrovne. Nižší sací výkon využijete pri vysávaní chúlostivých podláh a povrchov, pri vysávaní kobercov zasa sací výkon skúste zvýšiť. Medzi jednotlivými intenzitami môžete prepínať aj v rámci funkcie mopovania. Tu si môžete vybrať z 3 úrovní intenzity podľa aktuálneho znečistenia.

  Mobilný telefón s vysávačom komunikuje prostredníctvom Vašej domácej Wi-Fi siete. Je možné ho však ovládať aj na diaľku, napríklad z práce, a tak môžete kontrolovať jeho každý pohyb či stav batérie odkiaľkoľvek.

  Aplikáciu ETA SMART si zadarmo stiahnete na Google Play alebo App Store. Je kompatibilný s operačnými systémami Android 6 a novšími a iOS 9.0 a novšími.

  Multifunkčný vysávač

  Aby sa u Vás doma dobre vyznal, má zabudovanú inteligentnú laserovú navigáciu, pomocou ktorej si zmapuje každú miestnosť v 360°. Môžete si tak byť istí, že nevynechá jediné miestečko, pretože upratuje dôkladne a efektívne a dokonca si pamätá už upratané miesta. Prekážky si monitoruje sám pomocou bezdotykového ANTI-COLLISION systému a senzory SMART TECHNOLOGY ho chránia pred pádom. Pokiaľ máte špeciálne prianie a nechcete, aby vysávač jazdil na nejaké konkrétne miesto, jednoducho mu nastavte zakázané zóny, ktorým sa má vyhnúť (nejedná sa o funkciu virtuálnej steny, tou vysávač ETA Master nedisponuje). Vďaka funkcii viacposchodové mapovanie si dokáže zapamätať až 5 máp, a preto si poradí aj vo viacposchodových domoch. V každom poschodí mu dokonca môžete nastaviť rôzne zakázané zóny. Pokiaľ mu chcete uľahčiť prácu, naskenujte mu jednotlivé miestnosti a mapy budete mať prehľadne vo svojom telefóne.

  Ďalej je vybavený špeciálnym režimom dezinfekcie pomocou UV svetla, vďaka ktorému budete mať hygienicky čistú domácnosť. Túto funkciu ocenia predovšetkým rodiny s malými deťmi či majitelia domácich maznáčikov, pretože UV svetlo účinne likviduje roztoče, vírusy a baktérie. Funkciu môžete zapnúť počas všetkých režimov upratovania alebo zvoliť režim samostatnej UV dezinfekcie pre skutočne dôkladnú starostlivosť a likvidáciu všetkých baktérií a alergénov.

  3V – výkon, výdrž, vysoko účinná filtrácia

  Ide o veľmi výkonný vysávač s digitálnym motorom, a preto má extrémne dlhú životnosť. Ďalšou výhodou je dlhá výdrž pri upratovaní (až 230 minút), ktorú zaisťuje kvalitný Li-Ion akumulátor s kapacitou 5 200 mAh. Nabíjanie potom trvá 4 až 6 hodín. Ďalšou prednosťou je vysoko účinná trojnásobná filtrácia s kvalitným HEPA filtrom. Ten zabraňuje úniku aj tých najmenších čiastočiek, čo poteší nielen alergikov, ale aj domácnosti s domácimi miláčikmi.

  Vyluxuje každý kút a nečistotu

  Vysávač ETA Master dokáže upratať každý povrch a nevynechá jediný kút. Má totiž niekoľko pomocníkov:

  hybridná kefa kombinujúca lamely a štetiny, ktorá sa účinne stará o dlažbu, parkety a ďalšie tvrdé podlahy; nezľakne sa však ani vysávanie kobercov (výška vlasu do 1 cm) a po celú dobu upratovania si udržuje vysoký sací výkon
  jemná kefa s extra jemnými chĺpkami vhodná pre chúlostivé podlahy alebo zber jemného prachu, srsti a vlasov
  gumová lamelová kefa určená pre všetky typy tvrdých podláh, ktorá účinne zbiera aj vlasy a je vhodná aj na mopovanie
  bočné kefky účinne vymetú nečistoty a prach pozdĺž stien
  mopovací nástavec

  Vďaka veľkému zásobníku s objemom 600 ml pojme veľké množstvo nečistôt. Zásobník sa po naplnení jednoducho vyberie a obsah sa vysype do bežného odpadkového koša.

  Vysávač vďaka svojej kompaktnej výške 9,7 cm upratá aj pod nižším nábytkom av každom kúte. Odolné kolieska s pohonom mu potom umožňujú prekonávať nerovnosti, a preto si poradia aj s prechodovými lištami a prahmi do výšky 1,5 cm.

  Upratovať môžete cez deň aj v noci, pretože vysávač ETA Master je veľmi tichý (68 dbA).

  Bezstarostné vytieranie na jedničku

  Nielen, že ETA Master perfektne vysaje každý kút a nečistotu, ale tiež vie senzačne vytierať. Používa špeciálny štýl vytierania v tvare Y, ktorým simuluje ručné vytieranie a zaručuje dokonalé a dôkladné upratovanie. Zásobník s objemom 260 ml umožňuje vytrieť plochu s veľkosťou až 40 m 2 . Pomocou aplikácie ETA SMART potom vďaka funkcii elektronické mopovanie môžete nastaviť aj intenzitu vytierania. Veľkou výhodou je, že vysáva aj mopuje v jednom kroku.  Obsah balenia

  nabíjacia stanica
  napájací adaptér 100-240 V (AC)/ 24 V (DC)
  2x náhradná postranná kefa
  3 vymeniteľné hlavné kefy: hybridná, jemná a lamelová
  nadstavec na mopovanie
  2x mopovacia textília
  diaľkový ovládač
  náhladný HEPA filter
  náhradný molitanový filter
  nástroj na čistenie

  Ak je váš koberec silne znečistený a nepomáha ani pravidelné vysávanie, môžete si vybrať z našej ponuky čistiacich prostriedkov, ktoré sme pre vás otestovali, alebo zverte svoj koberec do rúk Aladina a on ho profesionálne vyčistí.

  Špeciálne vlastnosti Kompatibilný s robotickým vysávačom

  Tento koberec určite poteší tých, ktorí majú doma radi poriadok, ale upratovanie už nepatrí medzi ich obľúbené činnosti. O údržbu tohto krásavca sa nemusíte starať, pretože vďaka svojmu nižšiemu profilu je kompatibilný s robotickým vysávačom. Ten naň jednoducho najede a vysaje ho, zatiaľ čo vy si môžete sadnúť na pohovku a skontrolovať, či dobre plní svoju úlohu.

  Ďalšie vlastnosti Ľahká údržba

  Ak chcete dať svojmu domovu štýl novým prvkom podlahy, ale zároveň ste v neustálom ruchu spôsobenom pohybom mnohých rúk, nôh alebo tlapiek, tento výrobok je pre vás ideálnou voľbou. Jeho výhodou je, že sa ľahko udržiava. Nemusíte sa teda obávať položiť ho na miesta, kde sa často objavujú drobky alebo kde padá veľa chlpov.

  Trieda kvality Pre náročných

  Výrobok prémiovej kvality vyrobený z prvotriednych materiálov so zameraním na detail. Cena je možno trochu vyššia, ale na oplátku môžete očakávať skutočne kvalitný výrobok, ktorý vám pravdepodobne vydrží po mnoho rokov. Ale nejde len o výdrž. Na tomto produkte je na prvý pohľad vidieť, že nebol utkaný horúcou ihlou, ale výrobca si na ňom dal naozaj záležať. My by sme zaňho dali ruku do ohňa.

  Stiahnuť

  Recenzie

  Recenze produktu

  Hodnotenia do 15.12. 2022 mohli byť pridané aj neregistrovanými uživateľmi. Hodnotenia od 16.12.2022 sú overené, pridané iba registrovanými uživateľmi a nie sú moderované.


  Pre pridanie recenzie sa prosím prihláste

  To nám novo ukladá zákon, aby recenzie boli autentické.

  Zapomenuli jste heslo?

  Zaregistrovat se


  Informace o výrobci ETA:

  ETA

  ETA je česká firma vyrábajúca elektrické spotrebiče už od roku 1943. Zameriava sa na pomocníkov v domácnosti, ako sú vysávače, žehličky, chladničky alebo spotrebiče do kuchyne. V súčasnej dobe spoločnosť ETA prevádzkuje 25 predajní a v portfóliu má 240 výrobkov.

  Zobraziť všetky produkty od výrobcu ETA

  Tabuľka dát

  Tip: Všetky základné pojmy a ich vysvetlenie nájdete v našom slovníku kobercov a podláh.

  Farba Čierna
  Využívanie Vnútorné
  Špeciálne vlastnosti Kompatibilný s robotickým vysávačom
  Ďalšie vlastnosti Ľahká údržba
  Krajina pôvodu Česká republika  
  Hlučnosť vysávača 68 db(A)
  Objem prachového vrecka alebo nádoby 0,6 l
  Typ filtrácie bezvreckový
  Šírka produktu 36 cm
  Výška produktu 9,7 cm
  Hĺbka produktu 35,5 cm
  Hmotnosť vysávača 4,46 kg
  Doba prevádzky na jedno nabitie až 230 minút
  Rozoznávanie prekážok Bezdotykové
  Doba nabíjania 4–6 hodín
  Trieda kvality Pre náročných
  Značka ETA
  Záruka 2 roky
  5 rokov po registrácii na webe www.eta.cz
  Doprava Doprava zadarmo k Vám aj späť
  Typ produktu Príslušenstvo, doplnky
  Aladinův tip
  Čo na to hovorí expert Aladin?
  Vysáva, vytiera a dezinfikuje.

  Máte k produktu otázku?

  Pýtajte sa, sme radi k dispozícii :)

  Zákaznická podpora k dispozici
  Monika Jodlová
  Zákaznícky blahotvorca,
  Aladinov pomocník
  +421 232 195 596
  Po - Pia: 9 - 18h, So: 9 - 13h
  Položiť otázku k produktu
  Otvorí chat (cez celú obrazovku)
  Podrobný kontakt

  Tip: Rady od profesionálnej dizajnérky zdarma

  Napíšte nám vašu približnú predstavu a naša profesionálna dizajnérka vám zadarmo odporučí koberec presne podľa vašej potreby. Nielenže navrhne správny koberec z hľadiska funkčnosti, ale aj odporučí najlepšie padnúci koberec z estetického hľadiska podľa posledných bytových trendov – to všetko v rámci našich ALL INCLUSIVE služieb.
  Přidat více příloh Pridať ďalší obrázok

  Priloženie obrázku nie je povinné, ale odporúčame fotografiu pridať, dizajnérka tak získa lepšiu predstavu o štýle a zariadení priestoru, do ktorého koberec vyberáte.


  Uveďte ideálne miestnosť, do ktorej koberec vyberáte, či máte záujem o kusový koberec alebo metrážny, preferenciu farby a materiálu, približný rozmer. Všetko ostatné už nechajte na našej dizajnérke.


  Viac informácií o tom, ako spracovávame osobné údaje nájdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů .

  Nie ste si istí? Pýtajte sa dizajnérky:
  designer@mojkoberec.sk


  Pavla Tvrdíková
  Profesionálna dizajnérka
  Poznáte z TV Prima
  Viac o Pavle

  Pokiaľ preferujete telefonickú konzultáciu, bude sa Vám rada venovať naša zákaznícka podpora: +421 232 195 596


  Ostatné výrobky v rovnakej kategórii Vysávače (1)