🤗 AKCIA na vonkajšie koberce a trávy. Zútulnite si domov so zľavou až 40 %.

Kobercový štvorec Cobra Lines 5624 červená

Kobercový štvorec Cobra Lines 5624 červená

Kobercový štvorec Cobra Lines 5624 červená

Pruhovaný kobercový štvorec Cobra Lines 5624 zaujme najmä peknou červenou farbou, vďaka ktorej sa bude skvele vynímať v mnohých interiéroch. Medzi funkčné vlastnosti tohto štvorca patrí jeho vysoká odolnosť a záťažovosti. Celkom iste oceníte aj jeho bezproblémovú údržbu. Tento štvorec je možné použiť so štvorcami z radov Cobra a Cobra Lines. Tento produkt je možné zakúpiť len po celých baleniach obsahujúcich 20 ks. Najčastejšie otázky týkajúce sa kobercových štvorcov nájdete tu. Výška vlasu: 3,5 mm. K produktu sa hodí Kobercová (soklová) lišta TL55 117 biela 200 cm.   Viac informácií

Viac detailov

Možné dôvody prečo tento produkt už nemožno kúpiť:

 • Výroba už bola ukončená výrobcom
  V tomto prípade bohužiaľ nie je iná možnosť, než si vybrať nejaký náhradný produkt.
 • Jednalo sa o zľavovú akciu a došlo k vypredaniu.
  V tomto prípade by produkt v názve mal mať uvedené "AKCIE" a je pravdepodobné, že ho stále možno kúpiť, ale už nie v takej zľave. Skúste meno produktu zadať do vyhľadávania, a mal by sa nájsť.
 • Ide o dočasný, ale skôr dlhší výpadok vo výrobe.
  V tomto prípade bude produkt opäť naskladnený, ale pravdepodobne až v horizonte týždňov až mesiacov. Táto variácia je ale skôr nepravdepodobná – deje sa to iba pri minime produktov.

Spýtajte sa nás na chate na odporúčanie alebo alternatívy.
Zlatá stredná cesta
Doprava zadarmo
po celej SR na všetky objednávky
Vrátenie zadarmo vrátane dopravy
Nevyhovuje farba? Tovar môžete bezdôvodne vrátiť až do roka od odoslania.
Záruka na 3 roky zadarmo
Našim produktom plne veríme a tu je dôkaz.
Garancia najnižšej ceny
Pokiaľ do 60 dní od nákupu uvidíte zakúpený tovar na našom webe lacnejšie, vrátime Vám rozdiel.
Ďalšie ALL INCLUSIVE výhody ZADARMO

Aladin by sa pre Vás doslova rozkrájal:

 • Koberce na mieru v ľubovoľnom rozmere
 • Zadarmo vizualizácia vo Vašej miestnosti
 • Bytový radca + inspiračný kútik
 • Zľavy na ďalší nákup
 • Za koberec môžete zaplatiť až si ho vyskúšate
 • Prvotriedna zákaznícka podpora
 • Príslušenstvo

  Kobercový štvorec Cobra Lines 5624 červená
  Kobercový štvorec Cobra Lines 5624 červená Kobercový štvorec Cobra Lines 5624 červená Kobercový štvorec Cobra Lines 5624 červená Kobercový štvorec Cobra Lines 5624 červená Kobercový štvorec Cobra Lines 5624 červená


  Detaily

  Kobercové štvorce z kolekcie Cobra Lines môžete medzi sebou ľubovoľne kombinovať a vytvárať tak originálne kobercové vzory. Dostupné je veľké množstvo pestrých farieb, takže svoj vysnívaný koberec si môže vytvoriť každý. Do kombinácií môžete použiť aj jednofarebné varianty z žady Cobra, ktoré sú so štvorcami z radu Cobra Lines plne kompatibilné.

  Medzi hlavné výhody týchto kobercových štvorcov patrí ich vysoká odolnosť a záťažiteľnosť, jednoduchá manipulácia a dobrý pomer cena/výkon. Ich vzhľad je jednoduchý, ale napriek tomu moderný a príjemný. Na výrobu boli využité 100% polyamidové vlákna, ktoré sú známe práve pre svoju odolnosť a kvalitu.


  Príklad kombinácie kobercových štvorcov (jednofarebné štvorce):
  Kombinácia kobercových štvorcov

  Predstavenie kobercových štvorcov:


  Návod na pokládku kobercových štvorcov

  Materiál podkladu kobercových štvorcov je bitúmen. Teplota pri pokládke musí byť medzi 10 °C a 25 °C a relatívna vlhkosť vzduchu cca.: 60%. Štvorce treba vybrať z krabíc a nechať voľne ležať na podlahe po dobu 24 hodín pred vlastnou pokládkou, aby sa prispôsobili teplote daného priestoru, a tým sa zaručí ich neskoršia stálosť.

  Dôležitá pomôcka na pokládku kobercových štvorcov je šípka na spodnej strane štvorca, ktorá ukazuje smer sklonu priadze.

  Štvorce môžu byť položené rôznymi spôsobmi:

  1. Monolitický - všetky šípky v rovnakom smere

  2. Šachovnica - šípky v uhle 90 ° vzájomne medzi sebou.

  3. Tehla - šípky v rovnakom smere s väzbou dlaždice posunuté o polovicu dlaždice v smere šírky.

  4. Duolithic - šípky v opačnom smere.


  Dlaždice sa kladú na zraz k sebe. Je nutná častá kontrola, či naozaj jednotlivé štvorce doliehajú k susednému štvorcu.

  Pokládku začíname od stredu miestnosti.
  1. Zmerajte vzdialenosť medzi protiľahlými stenami, získajte stred a nakreslite čiaru. Tento postup opakujte s ostatnými stenami.
  2. Prilepte lepiacu pásku na podlahu alebo naneste fixačné lepidlo.
  3. Začnite s pokládkou v strede miestnosti, a pokračujte smerom od stredu.
  4. Nalepte všetky dlaždice, ktoré nepotrebujú rezanie.
  5. Uistite sa, že každá dlaždica dosadá na svojho suseda tak pevne, ako je to možné. Avšak nie príliš tesne, aby sa tvorili „hrče“.
  6. Plocha zvyšná pozdĺž stien sa pokladá až nakoniec.

  Odporúčame pokladať štvorce do šachovnice. Šípka musí zvierať uhol 90° k smeru šípky predchádzajúcej dlaždice. Tak bude štruktúra štvorcov (najmä u slučiek a rebrovania) silnejšie zvýraznená.

  Vždy, ak je miestnosť väčšia ako 25 m2, odporúčame štvorce fixovať k podlahe obojstrannou lepiacou páskou. V prípade použitia kolieskových stoličiek použite fixačné lepidlo.  Tu sme pre Vás spísali najčastejšie otázky, na ktoré sa nás pýtate:


  1) Ako sa kobercové štvorce lepia?
  Odpoveď: Štvorce je možné lepiť buď klasickým lepidlom na koberce alebo obojstrannou lepiacou páskou. Páska je možná lepším riešením, pretože sa nepoškodí podkladový materiál a štvorec je potom možné ľahko vymeniť. Doporučujeme ale páskou nešetriť, aby štvorec dobre držal.

  2) Ako sa kobercové štvorce dávajú dole / menia?
  Odpoveď: Ľahko. Pomocou noža alebo iného nástroja sa pokúste nadvihnúť hranu štvorca a potom ho jednoducho strhnite. Odstráňte zaschnuté lepidlo alebo lepiacu pásku, podlahu očistite a môžete nalepiť nový štvorec. Než poviete "Mujkoberec", máte to hotovo.

  3) Môžem kombinovať rôzne farby a vzory štvorcov?
  Odpoveď: Jasne, práve to je jednou z hlavných výhod kobercových štvorcov. Môžete si ľahko poskladať mozaiku podľa vašich vlastných preferencií.

  4) Naozaj je možné zakúpiť iba celé balenia štvorcov po 20 kusoch?
  Odpoveď: Bohužiaľ je to naozaj tak. Aladin sa ospravedlňuje, ale keď pre Vás nakupuje tovar u výrobcu, musí tiež nakupovať po baleniach.

  5) V čom spočíva výhoda kobercových štvorcov oproti normálnemu metrážovému kobercu?
  Odpoveď: Keď ušpiníte metrážový koberec a škvrna nemožno vyčistiť, je to problém. Keď ušpiníte kobercový štvorec, jednoducho ho vymeníte za iný. Špinavé psie packy a chlieb s marmeládou v ruke dieťaťa stojaceho na Vašom koberci už nemusia byť Vašou nočnou morou.

  6) Zvládnem inštaláciu štvorcov sám?
  Odpoveď: Zvládnete. Aj my sme to zvládli (a to je čo povedať). A keby nie, môžete využiť naše podlahárov .

  7) Sú kraje štvorcov začistené?
  Odpoveď: Sú, nebojte. Hrany sa Vám strapkať nebudú.

  8) Sú po položení štvorcov viditeľné škáry?
  Odpoveď: To záleží na tom, či ich správne položíte. Keď sa budete držať nášho návodu, hrany vidieť nie sú. Aj keď ak ich budete na kolenách hľadať s lupou, asi ich nájdete.

  Materiál Polyamid

  Tento koberec je vyrobený z polyamidu, materiálu často používaného pri výrobe kobercových vlákien (označovaného aj ako PA). Vyznačuje sa vysokou odolnosťou, dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Čerešničkou na torte je nízka obstarávacia cena.

  Typ produktu Kobercový štvorec

  Hľadáte koberec do metra, ale nechcete sa starať o to, ako ho vyčistiť, keď naň spadne chlieb s džemom alebo ho zašpiní psí tlapky? Potom sú pre vás skvelou voľbou kobercové štvorce. Ak sa štvorec zašpiní alebo poškodí, jednoducho ho vymeníte a máte po starostiach. Ďalšou výhodou je, že sú veľmi odolné, takže sa môžu používať aj v rušnejších priestoroch, ako sú napríklad kancelárie. V neposlednom rade vás poteší možnosť kombinovať rôzne farby a vytvárať tak zaujímavé vzory.

  Podklad Guma (gél)

  Gumový alebo gélový podklad zabezpečuje lepšiu priľnavosť tohto výrobku k podkladu, pretože eliminuje kĺzanie po podlahe. Takisto neprepúšťa vodu a zvyšuje pevnosť.

  Špeciálne vlastnosti Vhodný k podlahovému kúreniu

  Táto podlahová krytina má rada teplo, takže ju môžete bez obáv položiť na podlahové vykurovanie. Takto bude teplo vám aj jej a všetci budú spokojní. Ak sa rozhodnete pre vinylovú podlahu, upozorňujeme, že teplota podlahového vykurovania nesmie prekročiť 27 °C, aby platila záruka.

  Špeciálne vlastnosti Vhodné pod kolieskovú stoličku

  Chceli by ste si dať tento koberec do pracovne, ale máte kolieskovú stoličku? Žiadny problém, tento krásavec si s ňou dokonale rozumie aj bez toho, aby ste na ňu museli dávať ochrannú podložku. Je to odolný kúsok, ktorý je vhodný aj pod kolieskovú stoličku, či už na nej pracujete, alebo zažívate dobrodružstvo pri počítačovej hre.

  Další vlastnosti Ľahká údržba

  Ak chcete dať svojmu domovu štýl novým prvkom podlahy, ale zároveň ste v neustálom ruchu spôsobenom pohybom mnohých rúk, nôh alebo tlapiek, tento výrobok je pre vás ideálnou voľbou. Jeho výhodou je, že sa ľahko udržiava. Nemusíte sa teda obávať položiť ho na miesta, kde sa často objavujú drobky alebo kde padá veľa chlpov.

  Další vlastnosti Antistatický

  Vstávajú vám pri očakávaní nové podlahové krytiny vlasy na hlave? To je v poriadku. V poriadku je aj to, že tento kúsok nevedie statickú elektrinu, takže od neho nedostanete ranu bez ohľadu na to, ako intenzívne po ňom šliapete.

  Trieda kvality Zlatá stredná cesta

  Tento produkt ponúka veľmi dobrú bilanciu ceny a kvality. Na výrobu boli použité kvalitnejšie materiály. Vďaka tomu je u tohto výrobku posilnená jeho životnosť. Výrobok bol navrhnutý profesionálmi s dôrazom na dobre vyzerajúci a nezameniteľný dizajn pri zachovaní praktickosti a jednoduchej údržby výrobku. Cez to všetko sa cenu podarilo udržať v rozumných medziach.


  Produkt bude štandardne zabalený tak, že bude stočený na kratšiu stranu, aby zaberal menej miesta.

  Recenzie

  Recenze produktu

  Hodnotenia do 15.12. 2022 mohli byť pridané aj neregistrovanými uživateľmi. Hodnotenia od 16.12.2022 sú overené, pridané iba registrovanými uživateľmi a nie sú moderované.


  Pre pridanie recenzie sa prosím prihláste

  To nám novo ukladá zákon, aby recenzie boli autentické.

  Zapomenuli jste heslo?

  Zaregistrovat se

  Tabuľka dát

  Tip: Všetky základné pojmy a ich vysvetlenie nájdete v našom slovníku kobercov a podláh.

  Obsah balenia (m2) 5 m2
  Záťažová trieda 33 - komerčné priestory, vysoká záťaž
  Trieda horľavosti (reakcie na oheň) Bfl - len obmedzené šírenie požiaru
  Materiál Syntetický (umelý)
  Špecifikácia materiálu Polyamid
  Typ vlasu Slučkový - praktický
  Strihaný - komfortný
  Celková hmotnosť 550 g/m2
  Výška vlasu v mm 3,5 mm
  Hmotnosť vlasov 550 g/m2
  Spodná strana Guma (gél)
  Využívanie Vnútorné
  Špeciálne vlastnosti Vhodný k podlahovému kúreniu
  Vhodný pod kolieskovú stoličku
  Ďalšie vlastnosti Ľahká údržba
  Antistatický
  Určenie podľa miestnosti Chodba / Predsieň
  Obchodné priestory
  Strapce Bez strapcov
  Štruktúra Slučka
  Spôsob výroby Strojne robený
  Trieda kvality Zlatá stredná cesta
  Záruka 3 roky (predĺžená zadarmo)
  Tvar Štvorec
  Doprava Doprava zadarmo k Vám aj späť
  Typ produktu Kobercový štvorec
  Farba Červená
  Šedá
  Aladinův tip
  Čo na to hovorí expert Aladin?
  Skvelá farba, dobrá kvalita, vysoká odolnosť - proste super koberec! :-)

  Máte k produktu otázku?

  Pýtajte sa, sme radi k dispozícii :)

  Zákaznická podpora k dispozici
  Monika Jodlová
  Zákaznícky blahotvorca,
  Aladinov pomocník
  +421 232 195 596
  Po - Pia: 9 - 18h, So: 9 - 13h
  Položiť otázku k produktu
  Otvorí chat (cez celú obrazovku)
  Podrobný kontakt

  Tip: Rady od profesionálnej dizajnérky zdarma

  Napíšte nám vašu približnú predstavu a naša profesionálna dizajnérka vám zadarmo odporučí koberec presne podľa vašej potreby. Nielenže navrhne správny koberec z hľadiska funkčnosti, ale aj odporučí najlepšie padnúci koberec z estetického hľadiska podľa posledných bytových trendov – to všetko v rámci našich ALL INCLUSIVE služieb.
  Přidat více příloh Pridať ďalší obrázok

  Priloženie obrázku nie je povinné, ale odporúčame fotografiu pridať, dizajnérka tak získa lepšiu predstavu o štýle a zariadení priestoru, do ktorého koberec vyberáte.


  Uveďte ideálne miestnosť, do ktorej koberec vyberáte, či máte záujem o kusový koberec alebo metrážny, preferenciu farby a materiálu, približný rozmer. Všetko ostatné už nechajte na našej dizajnérke.


  Viac informácií o tom, ako spracovávame osobné údaje nájdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů .

  Nie ste si istí? Pýtajte sa dizajnérky:
  designer@mojkoberec.sk


  Pavla Tvrdíková
  Profesionálna dizajnérka
  Poznáte z TV Prima
  Viac o Pavle

  Pokiaľ preferujete telefonickú konzultáciu, bude sa Vám rada venovať naša zákaznícka podpora: +421 232 195 596


  Ostatné výrobky v rovnakej kategórii Kobercové štvorce (18)