🤗 AKCIA na vonkajšie koberce a trávy. Zútulnite si domov so zľavou až 40 %.

Schodové vinylové hrany a profily Canadian

Schodové vinylové hrany (profily) Canadian sú špeciálny typ hrany, ktorý sa používa na ochranu a estetické dokončenie schodísk s vinylovým povrchom. Tieto hrany sú navrhnuté tak, aby chránili okraje schodov pred opotrebovaním a poškodením a zároveň poskytovali bezpečný a pohodlný chod. Sú dostupné v rôznych prevedeniach a farebných variantoch. Sú navrhnuté tak, aby sa ľahko inštalovali a prispôsobili rôznym typom schodísk a povrchov vinylového krytu. Vinylové hrany Canadian sú vyrobené z odolného materiálu.

Doprava zadarmo na všetko

Doprava zadarmo, doľava zadarmo, rovnako tak zadarmo a čo naspäť? Tiež! Môžeme pomôcť aj s výnosom, nech si nenamôžete chrbát.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Typ dielcov
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Cena za m2
17 40
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Integrovaná podložka (vinyl)
Viac... Menej
Celková výška
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
24 produktov
Zobraziť 1 - 24 z 24 položiek
Okrem estetického ohľadu majú schodové vinylové hrany aj výhodné vlastnosti samotných vinylových lamiel. Sú plne vodeodolné a odolné vysokej záťaži, čo zaručuje ich stabilitu a trvanlivosť. Tieto vlastnosti sú kľúčové pre použitie v náročných domácnostiach aj komerčných priestoroch, kde sú schody vystavené každodennej prevádzke a zaťaženiu. Vďaka kľukovým zámkom je inštalácia týchto schodových hrán veľmi jednoduchá a efektívna, čo prispieva k rýchlej a bezproblémovej montáži. Celkovo možno povedať, že schodové vinylové hrany nielen zdokonalia vzhľad schodiska, ale taktiež poskytnú odolnú ochranu a jednoduchú údržbu pre dlhodobé využitie.