🔔 Podlahy a metrážne koberce v AKCII! Využite až 44% zľavu s kódom PODLAHA15.

Neroktex PVC

PVC NEROKTEX kombinujú vkusný design s vysokou kvalitou a odolnosťou. Výsledkom je štýlová krytina, ktorá hravo obstojí aj v najfrekventovanejších priestoroch . Ide o záťažové PVC , vhodné do všetkých komerčných a verejných priestorov i vysoko namáhaných tovární s ľahkým priemyslom. Výbornou voľbou bude aj do domácnosti, a to práve pre svoj pekný vzhľad v presvedčivej imitácii dreva a betónu. Ako bytové PVC Vám bude slúžiť dlhé roky. Vyššiu životnosť a jednoduchú údržbu poskytuje povrchová úprava PUR , ktorá zaceľuje a chráni vrchnú vrstvu. Pre vysoký komfort a skvelú tepelnú a akustickú izoláciu je podklad opatrený filcom . Podlaha je preto príjemnejšia na došľap , tlmí kročajový hluk a nechladí . Vhodná je navyše aj do priestorov s podlahovým vykurovaním.

Doprava zadarmo na všetko

Doprava zadarmo, doľava zadarmo, rovnako tak zadarmo a čo naspäť? Tiež! Môžeme pomôcť aj s výnosom, nech si nenamôžete chrbát.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Cena
20 22
Povrchová úprava
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
PVC: Celková hrúbka
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
12 produktov
Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek