🍀 Pokoste ceny umelých tráv s kódom TRAVA. Výpredaj tráv a zľavy až 28 %.

Deucia koberca

Moderné koberce z rady DEUCE od výrobcu Flair Rugs sú vyrobené z recyklovaných materiálov (44% recyklovaná bavlna, 41% recyklovaný polyester, 15% ostatné). Sú odolné, príjemné na dotyk a majú stredne dlhý slučkový vlas (7 mm). Na dlhších stranách sú obšité a na kratších majú strapce. Sú obojstranné, a vďaka nízkemu profilu nájdu uplatnenie vo vysoko frekventovaných priestoroch alebo pod nábytkom. Ich ďalšou prednosťou je ľahká údržba - odporúčame vysávať zadnú stranu koberca pomocou kefového nástavca, ktorý uvoľní nečistoty zachytené v slučkách, a potom koberec otočiť a nečistoty vyklepať. V prípade poliatia koberca očistite čistou suchou bielou handričkou - nedrhnite, aby nedošlo k poškodeniu vlasu.

Výnos na poschodie

Schody? Nie je problém. Svaly? Tiež nie! Koberec vám vo dvojici dopravíme nahor a vy budete len ukazovať smer. A ak ste v kondícii a chýba vám len parťák, plácneme si tiež. Výnos si môžete objednať v košíku..

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Štýl
Viac... Menej
Rozmery kobercov
Viac... Menej
Tvar
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
47 49
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Špecifikácia materiálu
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
Výška vlasu v mm
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
6 produktov
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek