😱 VIANOČNÁ HORÚČKA: Pozrite až 50% zľavy, ktoré ešte zvýšite s kódom EXTRA10.

Inšpirujte sa v interiéri jesennými trendmi tohto roku

Teplé deky, vôňa sviečok a prechádzky v opadanom lístí – áno! Ale jeseň ale nie je len o tom, hľadajte inšpiráciu v najnovších trendoch pre svoj domov a vytvorte si doma útulnú atmosféru. Tohtoročné novinky si zamilujete a verte, že táto jeseň bude farebná a netradičná.

Interiéry podľa jesenných trendov sú radostné, hravé s odkazmi na retro vzory a mladistvých, budú vás baviť svojou originalitou. Minimalizmus posledných rokov vystriedala výrazná farebná paleta.Pozrite sa na všetky jesenné koberce

Jeseň je o vzoroch

Tak ako jeseň čaruje v prírode a kompletne mení vzhľad krajiny, tak aj tohtoročná sezóna je celá o výrazných vzoroch . Dodáte nimi energiu každodennému životu: vyberte si kocky, prúžky alebo kvety, aj retro vzory zažívajú svoje znovuzrodenie.

Ručne všívaný kusový koberec Illusion Candy Multi

Nedržte sa tradícií, tohtoročná jeseň bude farebnejšia

Farby sú to, čo nás na jesene fascinuje najviac, ale tento rok nebude hrať hlavnú úlohu len oranžová, červená alebo hnedá. Tohtoročná jeseň bude hravá, horčicová žltá je v centre pozornosti, ale je dovolené kombinovať ju s ďalšími farbami.

Kusový koberec Abstract Collage Ochre/Natural

Popustite uzdu fantázii, opustite zažité stereotypy a prineste do svojho domova svieži vietor. Tohtoročná sezóna jar/leto priniesla do módy aj interiérov mnoho odtieňov ružovej, zelenej a ďalších výrazných farieb. Vplyv pantone farby roku 2023 – Viva Magenta pretrvá aj v jesenných konceptoch. Táto vášnivá sýto ružová farba bude pre jesenné dekorovanie domova to pravé.

Kusový koberec Spectrum Waltz Multi

Zelená ako návrat k pokoju a prírode je ďalším tohtoročným trendom. Farba, ktorá symbolizuje harmóniu, ale aj zdravie a bezpečie, má opäť základy aj v retro interiéroch. V kombinácii s horčicovo žltou vznikne neodolateľná kombinácia, pokojná, hrejivá aj povzbudzujúca zároveň.

Kusový koberec Mottle Jute Ombre Green

Najvýraznejším farebným trendom tohto roku sa bezpochyby stala kombinácia červenej a modrej. Tento farebný smer pokračuje aj na jeseň, najľahšie sa ujíma u menších interiérových detailov, ale pre odvážnych milovníkov designu je načase, aby červená farba zažiarila aj na väčších kusoch nábytku.

Nič nepokazíte ani modrou farbou, ktorá obzvlášť vynikne v zaujímavých vzoroch.

Ručne viazaný kusový koberec Diamond DC-JKM Silver/blue-red

Koberec ako doména interiéru

Koberce sa stávajú hlavnou súčasťou interiérového dizajnu , najmä s prichádzajúcou zimou. Vo výrazných odtieňoch a vzoroch navyše zastupujú aj solitérny prvok domova, dokonca kus umenia. Udržateľnosť nie je v interiéri len trendom, ale nutnosťou, moderné koberce z juty tiež hrajú farbami a vzormi, vďaka svojmu prírodnému vzhľadu a vysokej odolnosti začínajú byť opäť žiadaným artiklom. Budú sa vynímať v neutrálne zariadených interiéroch, kde vytvoria žiadaný kontrast.

alt="Kusový koberec Jubilant Medina Jute Natural/Multi" width="800" height="auto" class=" " />

Vonkajšie koberce na terasu alebo balkón

Koberce, ktoré odolajú vlhku, dažďu aj slnečným lúčom sú veľkým tohtoročným hitom. Z jesenných trendov sa tak môžete tešiť aj na balkóne alebo terase, s teplým nápojom, zabalení do deky. Vďaka špeciálnym materiálom bude ich údržba veľmi jednoduchá. Teplá žltá farba poteší najmä v období, keď sa nám už budú slnečné lúče vyhýbať. Farebných kombinácií je veľké množstvo, skúste svoj vonkajší priestor doladiť k vnútornému interiéru, bude potom pôsobiť ako izba naviac.

Kusový koberec Lunara Ochre kruh – na von aj na doma

Štýlové jesenné uvítanie

Dizajnové a vtipné rohože vykúzlia jesennú atmosféru hneď pri dverách, kde vrelo privítajú celú rodinu aj návštevy. Navyše vďaka praktickému a odolnému kokosovému vláknu zvládnu udržať nečistoty mimo domova.

Pre dokonalý výsledok stačí pridať niekoľko ďalších dekorácií alebo vonkajších rastlín. Nemusíte byť majstrom aranžovania , stačí vedľa dverí postaviť farbami hrajúci vres v kvetináči, naaranžovať vetvičky, alebo na dvere upevniť veniec.

Rohožka Mix Mats Cocos 105706
Pozrite sa na všetky jesenné koberce

Related Posts: z kategorie Aktuality

O tom, ako sme natrvalo zlacnili

O tom, jak jsme natrvalo zlevnili

Prečo sme pristúpili k plošnému zlacňovaniu? Prečítajte si príbeh o podlahách a osekávaní cien.
Čítať viac
Psanalýza venčenia svorky v Krkonošiach: dávame desať bodiek z desiatich

Psanalýza teambuldingu: dávame desať bodiek z desiatich

Je to za nami. Najlepší víkend na svete! Dvojnožci sa zase ponorili do práce, takže sa hodnotenie môjho kobercového teambuildingu dostalo do tých najpovolanejších labiek.
Čítať viac
NOVINKY: Ako ustáť život, doplnky pod bazén alebo pre satanský rituál a kde ušetriť

Jak ustát život, doplňky pod bazén nebo pro satanský rituál a kde ušetřit

Vieme oTRÁVIŤ každý balkón, pomôžeme vám to ustáť a nelamentovať. Prečítajte si, čo sa u nás deje a kto vystrkuje rožky.
Čítať viac