😱 VIANOČNÁ HORÚČKA: Pozrite až 50% zľavy, ktoré ešte zvýšite s kódom EXTRA10.

O tom, jak jsme natrvalo zlevnili

Bolo, nebolo ... V jednom e-shope žili koberce, podlahy a doplnky. Boli ich tam tisíce. Ľudia si ich obľúbili a chceli si ich vziať domov, ale v ceste im stáli ceny. Boli hladné a ľudia sa ich báli. Potom sa jedného dňa objavil rytier Aladin a svojím mečom neľútostne osekal ceny viac ako 80 % celého sortimentu. Niektoré skrátil až o polovicu. Ceny prišli o hlavu a už navždy zostali nízke. Odvtedy ľudia v e-shope nakupujú bez strachu a koberce a podlahy im verne slúžia.

Táto rozprávka nekončí, ale začína

V Môjkoberci máme radi, keď sa aj v reálnom živote podarí prekonať prekážky a zachrániť situáciu, ktorá sa zdá stratená. Preto sme verili tomu, že príbeh zdražovania, ktorý naša doba píše, môže mať šťastný koniec. A má. Aspoň u nás v e-shope i v predajni.

Ale aby sme začali od začiatku. Šplhanie cien do nezmyselných výšok, ktoré sa týka aj nášho odboru, nás dlho trápilo. Ale rozhodli sme sa nestiahnuť nohavice, vziať meč a bojovať. Náš e-shop aj predajňu sme vytvorili tak, aby v nich bola radosť nakupovať. A na čo by to celé bolo, keby od nás hladné ceny našich zákazníkov odháňali?

Preto sme väčšinu nášho sortimentu, viac ako 80% produktov, natrvalo zlacnili. Niektoré kusy až o 50%.

Ako sme to dokázali

Baví nás inovácia, a keď je problém, vyskúšame všetko, aby sme ho vyriešili. Obvykle si lámeme hlavu nad tým, ako našim zákazníkom urobiť nákupy ešte jednoduchšie. Teraz sme hľadali kreatívne riešenie, ako zlacniť, a pritom ani o piaď neuhnúť z kvality našich služieb. Našli? Našli. A tak sme si vyhrnuli rukávy, a zabojovali na niekoľkých frontách:

  • V Belgicku a Holandsku sme osobne obišli výrobcov kobercov a získali tovar rovnakej kvality za lepšie ceny.
  • U súčasných dodávateľov vyjednali lepšie podmienky .
  • Posvietili si na cestu kobercov či podláh od objednania až k vám domov, aby šlo všetko hladko a bez zádrhelov.
  • Vylepšili spôsob, akým tovar balíme.
  • Z dopravcov vybrali tie naj .
  • Ukrojili si z vlastnej marže.

Všetky tieto kroky dohromady priniesli to, že teraz na e-shope nájdete produkty s novými cenovkami. A je ich väčšina. Nemajú štítok zľava, nie je to žiadna akcia. Je to nová základná cena, na ktorú sa môžete spoľahnúť as ktorou môžete počítať. Veríme, že vám to urobí rovnakú radosť, ako nám.

Marek a Tomáš
Zakladatelia www.mojkoberec.sk

Zlevňujeme koberce

Pozrite sa na trvalo zľavnené produkty

Related Posts: z kategorie Aktuality

Psanalýza venčenia svorky v Krkonošiach: dávame desať bodiek z desiatich

Psanalýza teambuldingu: dávame desať bodiek z desiatich

Je to za nami. Najlepší víkend na svete! Dvojnožci sa zase ponorili do práce, takže sa hodnotenie môjho kobercového teambuildingu dostalo do tých najpovolanejších labiek.
Čítať viac
NOVINKY: Ako ustáť život, doplnky pod bazén alebo pre satanský rituál a kde ušetriť

Jak ustát život, doplňky pod bazén nebo pro satanský rituál a kde ušetřit

Vieme oTRÁVIŤ každý balkón, pomôžeme vám to ustáť a nelamentovať. Prečítajte si, čo sa u nás deje a kto vystrkuje rožky.
Čítať viac
Vyhráli jsme ShopRoku 2022

Vyhrali sme Shop Roku 2022!

Tak je to doma! Mujkoberec.cz získal ďalšiu trofej na poli online obchodovania! Heureka.sk nás posadila na trón v kategórii Bývanie a záhrada aj za rok 2022.
Čítať viac