🍀 Pokoste ceny umelých tráv s kódom TRAVA. Výpredaj tráv a zľavy až 28 %.

Uložiť

Ručne viazaný kusový koberec Diamond DC-KM Snowland

Ručne viazaný kusový koberec Diamond DC-KM Snowland

Ručne viazaný kusový koberec Diamond DC-KM Snowland

Ručne viazaný kusový koberec Diamond DC-KM Snowland z ľadového kráľovstva. Tento nádherný koberec je vyrábaný celý iba ručnou prácou. Uzlík po uzlíka sa po mnoho týždňov až mesiacov tím tkáčov usilovne snaží vytvoriť tohto krásavca. A vo výsledku to rozhodne stojí za to. Výška vlasu: 3 mm.   Viac informácií
Doprava zdarma, vrácení zdarma do 1 roku
Doprava ZADARMO po SR
Produkt na mieru nemožno bezdôvodne vrátiť
Možnosti dopravy a platby

Viac detailov

Nie je nahraná príloha.

Pre rohožku s potlačou odporúčame rovno nahrať predlohu na vytlačenie (na tejto stránke je potrebné vybrať súbor a následne stlačiť tlačidlo "Uložiť"). Pokiaľ ju nemáte hneď pri sebe k dispozícii, je možné ju poslať aj dodatočne do mailu.

Zvoľte si z variácií:
   
Prečo Nano impregnácia™ Profesionálna Nano impregnácia™
Impregnácia váš koberec ochráni ako neviditeľný štít. Pády namazaných krajcov, prevrhnuté poháre ani „táto, ty si sa nezul!“ už vám nepokazí deň.
✅ Maximálne ochráni pred nečistotami
✅ Vydrží až 3 roky
✅ Ekologická - bez škodlivín
✅ Bez farby a zápachu
Služba nie je možné bezdôvodne vrátiť.

Zabráňte šmýkaniu koberca Efektívny a elegantný spôsob, ako udržať koberec na uzde a na mieste. Špeciálny protišmykový gél sa postará, aby ste nestrácali pôdu pod nohami.
✅ Nanesieme priamo na koberec
✅ Neošúpe sa, spoľahlivo drží
✅ Šetrné, nepoškodí podlahu
✅ Ekologické, bez toxických látok
* Služba nelze bezdůvodně vrátit. Nie je nutné pokiaľ koberec bude zaťažený ťažkým nábytkom.  
Výhodná cena!
797,71 € bez kódu s DPH
797,71 € s kódom
664,76 € bez DPH

Ani Aladin nevie narezať koberec s nulovými rozmermi. Prosíme, zadajte všetky rozmery väčšie ako 0 :)

Odchýlka v rozmere môže byť 1%, min 3 cm (norma STN P CEN/TS 14159), odporúčame pripočítať rezervu 5-10 cm. Pri objednaní kusov z rôznych šíri role môže mať každá rola iný farebný odtieň.
To najlepšie
Doprava zadarmo
po celej SR na všetky objednávky
Záruka na 3 roky zadarmo
Našim produktom plne veríme a tu je dôkaz.
Garancia najnižšej ceny
Pokiaľ do 60 dní od nákupu uvidíte zakúpený tovar na našom webe lacnejšie, vrátime Vám rozdiel.
99% spokojnosť
na základe recenzií z Google
Ďalšie ALL INCLUSIVE výhody ZADARMO

Aladin by sa pre Vás doslova rozkrájal:

 • Koberce na mieru v ľubovoľnom rozmere
 • Zadarmo vizualizácia vo Vašej miestnosti
 • Bytový radca + inspiračný kútik
 • Zľavy na ďalší nákup
 • Za koberec môžete zaplatiť až si ho vyskúšate
 • Príslušenstvo

  Ručne viazaný kusový koberec Diamond DC-KM Snowland
  Ručne viazaný kusový koberec Diamond DC-KM Snowland Ručne viazaný kusový koberec Diamond DC-KM Snowland Ručne viazaný kusový koberec Diamond DC-KM Snowland Ručne viazaný kusový koberec Diamond DC-KM Snowland Ručne viazaný kusový koberec Diamond DC-KM Snowland


  Videá

  Kliknite na miniatúru a načítajte video

  Detaily

  Ručne viazaný kusový koberec Diamond DC-KM Thropical mix je chladivým kobercom na pohľad, hrejivým na dotyk.

  Koberce Diamond Carpets sú vrcholom toho, čo chce mať každý doma. Ide o ručne viazané koberce technikou Hand-Knotting. To je najťažšie metóda na výrobu kobercov s najlepším výsledkom. Dochádza tu naozaj na manuálne viazanie uzlíček po uzlíčka a výroba jedného kusu môže trvať niekoľko mesiacov až rokov v závislosti na veľkosti. Mojkoberec má však všetky kusy, ktoré u nás ponúkame zarezervované priamo u výrobcu v Indii, a tak Vám môžeme poskytnúť urýchlenú dobu dodania.

  doprava ZADARMO
  Doprava tohto koberca je k Vám zdarma.

  Nadštandardná záruka 5 rokov
  Ak sa počas tejto doby na koberci niečo pokazí, kontaktujte nás a vec určite vyriešime k Vašej spokojnosti. Koberce Diamond majú predĺženú záruku zdarma.

  ručné práce ručné práce
  Tento koberec je jeden z mála, ktorý bol utkaný tradičnou ručnou metódou. Takéto koberce sú v dnešnej dobe už pomerne vzácne. Stretnúť koberec ručne vydá oveľa väčšie úsilie, než vyrobiť ho strojne. Každý koberec tak má svoju osobitosť a každý koberec je originál.
  Ručne tkané - hand Knotted Ručne viazané - Hand Knotted
  Hand-Knotting je najzložitejšie a najprestížnejšie technika výroby kobercov. Koberec je viazaný manuálne uzlíček po uzlíčka. Výroba koberce môže trvať niekoľko mesiacov alebo rokov v závislosti od jeho veľkosti. Výroba vzorov je tak zložitá, že sa tkalcovští majstri za celý životnaučí tkať len 1 vzor alebo len jeho časť.
  100% novozélandská vlna vlnený koberec
  Vlna je tradičný kobercový materiál s najlepšími vlastnosťami, ktoré zatiaľ neboli prekonané žiadnou umelou látkou. Mimo vysokú kvalitu a odolnosť vie vlnený koberec tiež regulovať vlhkosť v miestnosti. Z vlhkého vzduchu do seba nasáva vodnej pary a v opačnom prípade je opäť do vzduchu postupne uvoľňuje. Vlna má vynikajúce izolačné vlastnosti a prispieva k sviežejšiemu vzduchu v miestnosti.
  100% novozélandská vlna Prémiová novozélandská vlna
  Koberec je vyrobený z novozélandskej vlny, ktorá je všeobecne expertmi pokladaná za najkvalitnejšie vlnu. Zachádza sa až do takých detailov, že sa používa najmä vlna z oblasti okolo krku ovce, ktorá má najlepšie tepelné a izolačné vlastnosti.
  Viskóza - pridáva mäkkosť a jemnosť viskóza
  Materiál koberca je doplnený viskózou, ktorá má rovnaké vlastnosti ako hodváb. Naviac však koberec zmäkčuje a dodáva mu nebeskú jemnosť. Viskóza sa vyznačuje výbornou savosťou a nemačkavosť. Tento materiál je do koberca pridaný, aby dopĺňal a ešte posilnil špičkové vlastnosti vlny.
  100% novozélandská vlna Ekologický produkt
  Bude sa jednať o jeden z najekologickejších produktov vo Vašej domácnosti. Pre výrobu koberca sa nepoužíva žiadna elektrina, ak opomenieme spracovanie vlny a zažehľovanie farby, všetko je ručná práca. Dokonca aj tkáči jazdí do práce na bicykli.

  unikátny produkt
  Mojkoberec je výhradnímdovozcem kobercov Diamond Carpets. Pretože sa jedná o ručne tkané koberce, každý koberec je unikát. Môže dochádzať k nepatrným rozdielom medzi jednotlivými kusmi v dôsledku poctivej ručnej práce, čo kobercom dáva jedinečnú osobitosť.

  certifikát kvality
  Výrobca tohto koberce disponuje certifikátom kvality ISO 9001. Tento certifikát zaručuje správnosť pracovných postupov a dodržiavanie vysokého kvalitatívneho štandardu u každého kusu.

  Ručne tkaný kusový koberec Diamond DC-JK 1 silver / pink  Ručne tkaný kusový koberec Diamond DC-JK 1 silver / pink v miestnosti


  Koberec bol vyrobený v Indii

  India

  Najviac tradičné kobercová krajiny a matka ručne tkaných kobercov. Storočiami preverené princípy pre tkanie neuveriteľne kvalitných a odolných kobercov sa tu snúbi s moderným umením. Centrum exportu do celého sveta sa nachádza najmä v okolí miest Varanasi, Bhadohi, Panipat a Agra (tam je tiež Taj Mahal).  Kvalita koberca je veľmi prísne kontrolovaná naším spolupracovníkom priamo v Indii:  Ako sa ručne viazaný koberec vyrába?

  Mojkoberec.sk Vám prináša exkluzívny reportáž priamo od výrobcov z Indie, ktoré sme osobne navštívili. Veľmi dlhý a sofistikovaný proces výrobyjsme sa pre Vás pokúsili stručne zachytiť, aby ste si mohli urobiť čo najlepší obrázok o tom, čo všetko výroba obsahuje.
  Len málo ľudí vie, čo vôbec obsahuje výroba ručne viazaného koberca a ako je zložitá.
  1. Výroba a farbenie vlny

  Pre výrobu kobercov používa Diamond Carpets novozélandskú vlnu, pretože poskytuje tie najlepšie vlastnosti, ako je mäkkosť a lesk. Pri výrobe sa pracuje najmä s vlnou zostrihané okolo uší a krku ovce, ktorá je ešte jemnejšie, než vlna z iných častí tela zvieraťa. Na farbenie vlny je použité iba extraktov z prírodných látok, ktoré sú stále a vydrží najdlhšie. Vlna sa do farbiva rozohriateho na 110 ° C namáča celkom 3x, aby farebná stálosť bola po desiatky rokov stopercentná.

  Výroba a farbenie vlny  2. Tkanie koberce

  Všetky koberce sú ručne viazané (hand-Knotted). Táto technika je zo všetkých kobercových techník najprácnejšie, najprestížnejšie a najlepšie vyzerajúci. Tkáč má pred sebou iba osnovu nití, na ktorú uviaže uzlíček, a niť odsekne. Takto tká uzlíček po uzlíčka a mravčiu prácu opakuje takmer do nekonečna. Koberce Diamond majú hustotu až 1 milión uzlíka na meter štvorcový. Preto vytvoriť jeden koberec môže trvať mesiace až roky. Pretože koberce obsahujú veľmi zložité vzory, každý tkáč je schopný naučiť sa za celý život vytvoriť len jeden alebo len jednu malú časť koberca. Diamond Carpets pri výrobe kobercov používa iba kvalifikovanú pracovnú silu skúsených tkáčskych majstrov a v žiadnom prípade nie je využívané detské práce.

  Tkaní koberce

  3. Zastrihávanie vlákien

  Tkaním koberca práca však nekončí. Potom, čo je koberec utkaný, prichádza celá séria úprav a kontrolných opatrení. Prvý z nich je ručné zastrihovanie vlasu klasickými nožnicami, aby bol vlas koberca vyrovnaný. Jedná sa o veľmi precíznu prácu. Jedno zlé odstrihnutia a koberec môže byť nenapraviteľne poškodený.

  zastrihávanie koberce


  4. Oprava uzlíkov

  Ak sa zistí, že sa osnova alebo vzor koberca mierne rozchádza, pracovníci vezmú špeciálny nástroj, pripomínajúce dláto as jeho pomocou uzlíčky vyrovnajú jeden po druhom. Prvý opravár tlčie malým kladivkom do nástroja a uzlíky posúva, druhý mu dvoma kovovými tyčkami koberec drží, aby sa neposúvala miesta, ktoré sú v poriadku.

  oprava uzlíkov

  5. dofarbovanie

  Pre dofarbenie a zvýraznenie potrebných miest sa používajú voskové farby. Jedná sa o veľmi kreatívnu prácu, kde dochádza k používaniu menej výrazných farieb pre utlmenie kontrastu a naopak ostrých farieb pre zvýšenie pestrosti. Farba sa následne do koberca zažehľuje špeciálnym tepelným prístrojom, ktorý sa postará o to, že časom nevymiznú.

  dofarbovanie koberce

  6. Obšívanie a viazanie strapcov

  Aj obšívanie koberce prebieha iba ručne. Strapce sú viazané vo väčšine prípadov iba z kratších strán. Používa sa špeciálna veľká ihla, ktorou je koberec postupne prešívaný. Strapce sú po pridaní ešte manuálne nožnicami zastrihnuté pre rovnakú dĺžku a lepší estetický dojem.

  Obšívanie a viazanie strapcov

  7. Generálny kontrola

  Koberec ešte raz prechádza důkladnoukontrolou. Táto kontrola je oveľa podrobnejšie, než všetky predchádzajúce. Odstraňujú sa tu posledná malé defekty, ktoré sú na koberci k nájdeniu. Môže dochádzať k drobným úpravám týkajúcich sa zastrihávanie vlasu, alebo k poslednému nepatrnému vyrovnávanie motívu.

  Generálny kontrola koberce

  8. Umývanie koberce

  Koberec sa ponorí do nádoby s vodou, kde sa nechá 3-5 dní. Potom sa vytiahne a nástrojom pripomínajúcim rýľ z dreva, sa z neho voda dostane. Tento rýľ s plochou spodnou hranou sa do koberca 200-300 krát zaborí a tiahlym pohybom odhrnie z koberca vodu. Celý tento proces ponorenie do kade sa vykonáva až 3x, pretože materiál ním získava stálejšie a kontrastnejší farby.

  umývanie koberce

  9. Sušenie a finálne úpravy

  Koberec sa napne na rovnú voľnú plochu - zvyčajne na záhradu či na strechu budovy, kde sa nechá po niekoľko dní schnúť na slnku. Vzhľadom k tomu, že je v Indii slniečko takmer každý deň mimo obdobia dažďov, vysúšanie funguje úplne spoľahlivo a bez problémov. Pri období dažďov sa koberce sušia v špeciálnych uzavretých komorách za vyššej teploty. Zároveň tu už naposledy dochádza k vyrovnávaniu koberca. Pri sušení by totiž koberec ešte mohol nepatrne zmeniť tvar a tomu sa napnutím zabráni.

  sušenie koberce

  Koberec bol utkaný tkáčskym majstrami. V priebehu výroby nebola využitá detská práca.
  Care Fare - nebola použitá žiadna detská práca
  Ekologický výrobok - vyrobené veľmi šetrne k životnému prostrediu takmer bez použitia elektriny

  Koberec bol vyrobený mimoriadne ekologicky. Mimo spracovanie vlny a zažehlenie voskových farieb do koberca nebola použitá pri výrobe elektrina. môže sa tedyjednat o jeden z najekologickejších predmetov vo Vašej domácnosti. (Ručné tkanie, zastrihávanie a umývanie. Sušenie koberca na slnku a ako bonus jazdí tkáči do práce na bicykli) :)

  Ekologický výrobok - nepoužitá takmer žiadna elektrina pri výrobe


  Ručne viazaný koberec - najťažšie a najprestížnejšie technika tkanie  Ručne tkaný koberec - certifikát


  Mojkoberec pre Vás v Indii vyberá len tie najlepšie produkty

  Mojkoberec v Indii

  Informácie k objednávke

  Takmer všetky veľkosti sú skladom priamo u indického výrobcu, preto je čakacia doba 1-2 mesiace relatívne krátka. Stretnutie kobercov trvá niekoľko mesiacov až rokov v závislosti na veľkosti. Jedná sa o úplne unikátny koberce v Českej republike, ale aj strednej Európe. Mojkoberec.sk je výhradným dovozcom týchto kobercov.

  Pri objednaní koberca je nutné zaplatiť dopredu zálohu vo výške 50% z konečnej ceny.

  Pretože ide o tovar, vyrobené ručne na zákazku, nie je bohužiaľ možné akceptovať vrátenie produktu bez udania dôvodu do 14 dní. Samozrejme však platí štandardná záruka na tovar 2 roky.
  Pretože sa jedná o ručne vyrábané tovar, dovážaný na želanie zákazníka, bolo by vzhľadom k jeho vysokej hodnote a špecifickým parametrom veľmi ťažké nájsť ďalšieho záujemcu, ktorý by chcel práve tento rozmer a vzor. Ďakujeme za pochopenie.


  Vzhľadom k tomu, že sa jedná o ručne vyrábaný produkt, jednotlivé koberce sa budú líšiť v detailoch a nikdy nebudú vyrobené dva identické kusy. Práve preto je každý koberec unikátny a má svoju osobitosť.


  Je možné objednať aj akýkoľvek vlastný rozmer. O cene a termíne dodania sa prosíminformujte na info@mojkoberec.sk


  vzorka koberce

  Vzorka koberca k dispozícii  Radi Vám poskytneme akékoľvek ďalšie informácie, prípadne poradíme. Prosíme volajte +420 277 000 178 alebo píšte na info@mojkoberec.sk

  Typ produktu Kusový koberec

  Kusový koberec je skvelou voľbou na výzdobu interiéru, ako to vedeli už naše babičky a ich babičky. Okrem estetického účelu však v domácnosti plní aj iné úlohy. Predovšetkým poskytuje mäkší a teplejší došľap, čo oceníte nielen na dlažbe, ale aj na iných podlahových krytinách. Vďaka lemovaniu dobre drží tvar a ak nie je protišmykový a chcete, aby držal aj na mieste, Aladin vám ho ošetrí protišmykovou úpravou. Údržba je zvyčajne jednoduchá pomocou vysávača a niektoré koberce sú aj umývateľné alebo prateľné. A ak chcete zvýšiť odolnosť koberca a predĺžiť tak jeho životnosť, doprajte mu impregnáciu.

  Materiál Vlna

  Vlna je prírodný materiál, ktorý sa získava z ovčej srsti. Má množstvo vlastností a výhod, vďaka ktorým je vhodná na výrobu kobercov. Tento koberec je teplý, mäkký, odolný, pružný a ľahko sa čistí. Okrem toho dobre izoluje zvuk a teplo a má antibakteriálne vlastnosti. Je to prémiový kúsok, pretože vlna dokáže regulovať mikroklímu - keď je v miestnosti príliš vlhko, nasaje do seba vlhkosť a potom ju prirodzene a postupne uvoľňuje.

  Krátko po vybalení môže mať koberec tendenciu mierne líhať, čo je pre vlnu normálne a trvá to niekoľko dní, maximálne týždňov (v závislosti od intenzity používania). Čím viac sa koberec používa (chodenie, vysávanie atď.), tým rýchlejšie prestane líhať.

  Materiál Viskóza

  Viskóza je prírodný materiál, ktorý sa nie nadarmo nazýva umelý hodváb. Koberec je fantasticky mäkký a má lesklá vlákna. Viskóza je citlivá na vlhkosť, a preto sa o koberec treba starať opatrne. Ideálne ho čistiť len suchou cestou a v prípade rozliatia tekutiny ju ihneď utrieť.

  Špeciálne vlastnosti Kompatibilný s robotickým vysávačom

  Tento koberec určite poteší tých, ktorí majú doma radi poriadok, ale upratovanie už nepatrí medzi ich obľúbené činnosti. O údržbu tohto krásavca sa nemusíte starať, pretože vďaka svojmu nižšiemu profilu je kompatibilný s robotickým vysávačom. Ten naň jednoducho najede a vysaje ho, zatiaľ čo vy si môžete sadnúť na pohovku a skontrolovať, či dobre plní svoju úlohu.

  Ďalšie vlastnosti Ľahká údržba

  Ak chcete dať svojmu domovu štýl novým prvkom podlahy, ale zároveň ste v neustálom ruchu spôsobenom pohybom mnohých rúk, nôh alebo tlapiek, tento výrobok je pre vás ideálnou voľbou. Jeho výhodou je, že sa ľahko udržiava. Nemusíte sa teda obávať položiť ho na miesta, kde sa často objavujú drobky alebo kde padá veľa chlpov.

  Ďalšie vlastnosti Antistatický

  Vstávajú vám pri očakávaní nové podlahové krytiny vlasy na hlave? To je v poriadku. V poriadku je aj to, že tento kúsok nevedie statickú elektrinu, takže od neho nedostanete ranu bez ohľadu na to, ako intenzívne po ňom šliapete.

  Trieda kvality To najlepšie

  Ak hľadáte do svojho domova či kancelárie skrátka niečo mimoriadne, potom vám ručíme za to, že vás tento výrobok nesklame. Prvotriedne materiály, kvalitné spracovanie so zmyslom pre detail a skutočne dlhá životnosť. To sú hlavné faktory tohto produktu. Týmto výrobkom si doprajete skutočne niečo unikátne, čo vám dlhé roky bude robiť radosť.

  Štýl Vintage

  Vintage vzor imituje starý alebo retro štýl. Vintage koberce môžu byť inšpirované trendmi z rôznych období, ako sú 20., 50. alebo 70. roky 20. storočia. Vzory bývajú tiež inšpirované rôznymi kultúrami, napríklad orientálnou, severskou alebo bohémskou. Koberce vo vintage štýle sa vyznačujú pestrou paletou farieb, geometrickými tvarmi, kvetinovými alebo abstraktnými motívmi. K typickým vintage kobercom patria aj tie, ktoré vyzerajú opotrebovane alebo odreté. Vintage koberce dodávajú interiéru osobitý a originálny vzhľad, ktorý odráža vkus a osobnosť majiteľa.

  Štýl Melírovaný

  Melír dodáva kobercom na atraktivite, pretože jemné prúžky zabezpečujú, že koberce nie sú jednotné. Melírovanie sa používa na jednofarebných aj viacfarebných kobercoch. V prvom prípade je základná farba doplnená jemnými pruhmi v inom odtieni a v druhom prípade ide o pestrofarebné koberce kombinujúce rôzne farby a ich odtiene. Melírovanie je veľmi praktické, pretože vďaka nemu koberce ľahko zakryjú drobné stopy po znečistení. Okrem toho dodáva kobercom štruktúru a často aj 3D efekt.


  Produkt bude štandardne zabalený tak, že bude stočený na kratšiu stranu, aby zaberal menej miesta.

  Recenzie

  Recenze produktu

  Hodnotenia do 15.12. 2022 mohli byť pridané aj neregistrovanými uživateľmi. Hodnotenia od 16.12.2022 sú overené, pridané iba registrovanými uživateľmi a nie sú moderované.


  Pre pridanie recenzie sa prosím prihláste

  To nám novo ukladá zákon, aby recenzie boli autentické.

  Zapomenuli jste heslo?

  Zaregistrovat se


  Informace o výrobci Diamond Carpets koberce:

  Diamond Carpets koberce

  Spoznajte koberce Diamond Carpets

  Koberce Diamond Carpets sú absolútnym svetovým pojmom vo svete kobercov. Tento výrobca, ktorý bol založený v roku 1977 v indickej Agre (vedľa Tádž Mahalu), je známy svojou kvalitou, starostlivosťou a osobitosťou. Vo svojom sortimente má len jednu kvalitu - najlepšiu alebo "ručne viazanú". To znamená, že všetky koberce tohto výrobcu sú ručne viazané uzol po uzle. Priemerný koberec tak trvá jednému človeku až niekoľko rokov, pričom pracuje osem hodín denne. Výrobca je držiteľom certifikátu ISO a nepoužíva detskú prácu. Diamond Carpets vyváža z Indie takmer do celého sveta - najmä do Spojených štátov, kde má táto značka povesť najprestížnejších kobercov. Naša spoločnosť ponúka tieto koberce ako prvá v Českej republike, ako aj v mnohých ďalších európskych krajinách.


  stáhnout pdf katalog Katalog Diamond Carpets Collection, vysoká kvalita PDF; 360 MB (všetko bude dodané v priebehu 2 mesiacov)

  Webové stránky výrobce

  Zobraziť všetky produkty od výrobcu Diamond Carpets koberce

  Tabuľka dát

  Tip: Všetky základné pojmy a ich vysvetlenie nájdete v našom slovníku kobercov a podláh.

  Farba Modrá
  Špecifikácia farby Námornícka modrá
  Materiál Prírodné
  Špecifikácia materiálu Vlna
  Viskóza
  Typ vlasu Slučkový - praktický
  Strihaný - komfortný
  Celková hmotnosť 3500 g / m2
  Výška vlasu v mm 3 mm
  Výška vlasu kusového koberca Nízky do 9 mm
  Udržateľnosť Vyrobené ekologicky šetrným spôsobom
  Štýl Vintage
  Melírovaný
  Moderný
  Špeciálne vlastnosti Kompatibilný s robotickým vysávačom
  Ďalšie vlastnosti Ľahká údržba
  Antistatický
  Krajina pôvodu India
  Určenie podľa miestnosti Obývacia izba
  Spálňa
  Chodba / Predsieň
  Kancelária
  Strapce Ručne viazané na kratších stranách
  Spôsob výroby Ručne viazaný (hand-Knotted)
  Typ uzla Perzský uzol
  Trieda kvality To najlepšie
  Značka Diamond Carpets
  Záruka 3 roky (predĺžená zadarmo)
  5 rokov
  Tvar Obdĺžnik
  Doprava Doprava zdarma. Tento výrobok nie je možné vrátiť bez udania dôvodu
  Typ produktu Kusový koberec
  Aladinův tip
  Čo na to hovorí expert Aladin?
  Yin a yang.

  Máte k produktu otázku?

  Pýtajte sa, sme radi k dispozícii :)

  Zákaznická podpora k dispozici
  Monika Jodlová
  Zákaznícky blahotvorca,
  Aladinov pomocník
  +421 232 195 596
  Po - Pia: 9 - 18h, So: 9 - 13h
  Položiť otázku k produktu
  Otvorí chat (cez celú obrazovku)
  Podrobný kontakt

  Tip: Rady od profesionálnej dizajnérky zdarma

  Napíšte nám vašu približnú predstavu a naša profesionálna dizajnérka vám zadarmo odporučí koberec presne podľa vašej potreby. Nielenže navrhne správny koberec z hľadiska funkčnosti, ale aj odporučí najlepšie padnúci koberec z estetického hľadiska podľa posledných bytových trendov – to všetko v rámci našich ALL INCLUSIVE služieb.
  Přidat více příloh Pridať ďalší obrázok

  Priloženie obrázku nie je povinné, ale odporúčame fotografiu pridať, dizajnérka tak získa lepšiu predstavu o štýle a zariadení priestoru, do ktorého koberec vyberáte.


  Uveďte ideálne miestnosť, do ktorej koberec vyberáte, či máte záujem o kusový koberec alebo metrážny, preferenciu farby a materiálu, približný rozmer. Všetko ostatné už nechajte na našej dizajnérke.


  Viac informácií o tom, ako spracovávame osobné údaje nájdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů .

  Nie ste si istí? Pýtajte sa dizajnérky:
  designer@mojkoberec.sk


  Pavla Tvrdíková
  Profesionálna dizajnérka
  Poznáte z TV Prima
  Viac o Pavle

  Pokiaľ preferujete telefonickú konzultáciu, bude sa Vám rada venovať naša zákaznícka podpora: +421 232 195 596


  Ostatné výrobky v rovnakej kategórii Diamond Carpets - ručne tkané (18)