🤗 AKCIA na vonkajšie koberce a trávy. Zútulnite si domov so zľavou až 40 %.

Laminátová podlaha podľa dekoru Dubu šedého

Laminátová podlaha v modernej farbe šedého Dubu urobí radosť v každej domácnosti, alebo kancelárii. Ponúka elegantný a prirodzený vzhľad. Vďaka realisticky prepracovaným detailom pôsobí veľmi prirodzene a autenticky. Táto laminátová podlaha farbe šedého Dubu je veľmi odolná a cenovo veľmi dostupná. V našej ponuke ponúkame niekoľko dekorov Dubu šedého.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Typ dielcov
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Cena
15 22
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Obsah balenia (m2)
Viac... Menej
Celková výška
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
8 produktov
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
Laminátová podlaha s dekórom duba šedého spája tradičný prírodný vzhľad duba s moderným a štýlovým prvkom šedej farby. Kombinácia dubového vzoru so šedou farbou poskytuje moderný a elegantný vzhľad, ktorý sa hodí do rôznych typov interiérov, od moderných až po tradičné. Aj napriek šedému nádychu si laminátová podlaha zachováva prirodzený vzhľad duba, vrátane charakteristických žíl a textúry dreva, čo prináša do miestnosti príjemný a teplý dojem. Laminátové podlahy s dekórom duba šedého sú vhodné pre rôzne miestnosti v dome, vrátane obývacích izieb, spální, kuchýň a chodieb. Ich univerzálny dizajn umožňuje jednoduchú kombináciu s rôznymi štýlmi nábytku a dekorácií. Šedá farba je moderná a štýlová, a preto podporuje čistý a súčasný vzhľad interiéru. Táto kombinácia modernej estetiky s prírodným vzhľadom dreva môže dodať miestnosti jedinečný a sofistikovaný vzhľad. Laminátová podlaha s dekorom duba šedého je tak skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú moderný, ale napriek tomu prírodný a teplý vzhľad do svojho domova.

Súvisiace články na blogu:

Ako vybrať laminátovú podlahu

Ako vybrať laminátovú podlahu

Ako vybrať plávajúcu podlahu, aby sedela vášmu interiéru aj štýlu života? Stačí si odpovedať na pár jednoduchých otázok, a budete mať doma lamino presne podľa vášho gusta.
Čítať viac