🍀 Pokoste ceny umelých tráv s kódom TRAVA. Výpredaj tráv a zľavy až 28 %.

Laminátová (plávajúca) podlaha do spálne

Laminátová (plávajúca) podlaha je skvelou voľbou pre spálňu z mnohých dôvodov. Ponúka atraktívny vzhľad dreva alebo kameňa, je odolná voči opotrebovaniu a ľahko sa udržuje. Spálňa je miestom odpočinku a relaxácie, preto je dôležité zvoliť podlahu, ktorá poskytuje pohodlie a teplý povrch. Mäkké podlahové krytiny môžu byť vhodné, najmä ráno pri chôdzi bosou nohou. Vyberte laminátovú podlahu, ktorá ladí s dekorom a designom Vašej spálne. Môžete zvážiť drevené vzory s teplými tónmi na vytvorenie útulnej atmosféry, alebo moderné vzory, ktoré prispievajú k minimalistickému dizajnu. Spálňa by mala byť miestom, kde sa cítite uvoľnene, a preto je dôležité zvoliť podlahu, ktorá si vyžaduje minimálnu údržbu. Laminátové podlahy sú ľahko udržiavateľné a čistia sa bežnými čistiacimi prostriedkami. Pri výbere laminátovej podlahy do spálne je dôležité zvážiť celkový dizajn miestnosti, úroveň komfortu a vaše osobné preferencie. So širokým výberom dizajnov, farieb a textúr je laminátová plávajúca podlaha skvelou voľbou pre vytvorenie útulnej a štýlovej atmosféry vo Vašej spálni.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Typ dielcov
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Rozmery lamiel
Viac... Menej
Obsah balenia (m2)
Viac... Menej
Cena
12 23
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Celková výška
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
na stranu
47 produktov
Zobraziť 1 - 39 z 47 položiek
Laminátová plávajúca podlaha je skvelou voľbou pre spálne z mnohých dôvodov. Tento typ podlahy ponúka množstvo výhod, ktoré sú ideálne pre prostredie spálne. Laminátové podlahy poskytujú tepelnú izoláciu a pohodlie, čo je v spálni veľmi dôležité, najmä ak chodíte po podlahe bosou nohou. Laminátové podlahy sú k dispozícii v rôznych dekóroch dreva, kameňa alebo dlaždíc, čo vám umožňuje vybrať si podlahu, ktorá bude dokonale ladiť s dizajnom vašej spálne a vytvoriť príjemnú atmosféru. Laminátové podlahy sú obvykle cenovo dostupnejšie ako tvrdé drevené podlahy alebo keramické dlaždice, čo znamená, že si môžete vybrať kvalitnú podlahu za prijateľnú cenu. Pri výbere laminátovej podlahy do spálne je dôležité zvážiť nielen estetiku, ale aj pohodlie, kvalitu a údržbu podlahy, aby Vaša spálňa bola miestom pokoja a relaxácie.

Súvisiace články na blogu:

Ako sa starať o laminátovú podlahu

Ako sa starať o laminátovú podlahu

Správna starostlivosť o laminátovú podlahu je kľúčom k jej dlhému životu a krásnemu vzhľadu. Objavte osvedčené metódy a odporúčania, ako udržať vašu laminátovú podlahu v perfektnom stave.
Čítať viac
Stručný návod, ako položiť laminátovú podlahu

Stručný návod, ako položiť laminátovú podlahu

Prezradíme Vám zopár tipov a trikov, ako si bez vrások položiť laminátovú podlahu.
Čítať viac
Ako vybrať laminátovú podlahu

Ako vybrať laminátovú podlahu

Ako vybrať plávajúcu podlahu, aby sedela vášmu interiéru aj štýlu života? Stačí si odpovedať na pár jednoduchých otázok, a budete mať doma lamino presne podľa vášho gusta.
Čítať viac