🔔 Podlahy a metrážne koberce v AKCII! Využite až 44% zľavu s kódom PODLAHA15.

PVC s dekorom Orechu

Podlahové krytiny z PVC s dekorom orecha poskytujú elegantný a prírodný vzhľad dreva s výhodami pvc materiálu. Dekor orecha poskytuje priestoru teplý a príjemný vzhľad dreva, ktorý môže vytvárať útulnú atmosféru a dodávať miestnosti charakter. Podlahy z PVC s dekorom orecha sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a odtieňoch, čo umožňuje vybrať taký variant, ktorý najlepšie ladí s dizajnom Vášho interiéru. PVC podlahy obvykle ponúkajú cenovo dostupnejšiu alternatívu k tradičným dreveným podlahám, čo môže byť výhodné pre tých, ktorí hľadajú štýlovú podlahu s nižšími nákladmi.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Cena za m2
8 21
Povrchová úprava
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
PVC: Celková hrúbka
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
5 produktov
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
Dekor orecha poskytuje priestoru teplý a príjemný vzhľad dreva, ktorý môže vytvárať útulnú atmosféru a dodávať miestnosti charakter. PVC podlahy sú obvykle odolné voči vlhkosti, oderu a poškriabaniu, čo znamená, že sú vhodné pre miestnosti s vysokou prevádzkovou záťažou. Orechový dekor môže skvele maskovať drobné stopy používania. Niektoré typy PVC podláh môžu poskytovať určitú izoláciu proti zvuku, čo môže byť v domácnosti veľmi užitočné, najmä v prípade, že sú podlahy položené vo viacposchodových domoch. Podlahy s dekorom orecha sú tak ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú využiť príjemný vzhľad dreva bez náročnej údržby a za prijateľnú cenu. Sú vhodné pre rôzne druhy interiérov a môžu pridať do miestnosti útulný a elegantný dojem.