😮 VÝPREDAJ PODLAH: zvýšte zľavu vybraných podláh o ďalších 10 % s kódom PODLAHA10

Uložiť

Ručne všívaný kusový koberec Asra wool pink

Výpredaj!
 • Ručne tkaný
Ručne všívaný kusový koberec Asra wool pink

Ručne všívaný kusový koberec Asra wool pink

Ručne všívaný kusový koberec zo 100% Novozélandskej vlny v ružovej farbe. Strihaný a husto ručne všívaný vlas zaručuje veľmi príjemný a mäkký pocit na dotyk. Tiež oceníte hrejivý efekt vlny v chladnejších miestnostiach, kde už vám nebude chladno od podlahy. Koberec nájde uplatnenie nielen v spálni, ale vďaka vysokej kvalite môžete koberec položiť pod konferenčný stolík v obývačke. Tiež oceníte aj obšitie, ktoré je veľmi kvalitne všité a nie je ani zhora vidieť. Výška vlasu: 13 mm.   Viac informácií
Doprava zdarma, vrácení zdarma do 1 roku
Doprava aj vrátenie ZADARMO po celej SR
Možnosti dopravy a platby

Viac detailov

Zvoľte si z variácií:
   
Prečo Nano impregnácia™ Profesionálna Nano impregnácia™
Impregnácia váš koberec ochráni ako neviditeľný štít. Pády namazaných krajcov, prevrhnuté poháre ani „táto, ty si sa nezul!“ už vám nepokazí deň.
✅ Maximálne ochráni pred nečistotami
✅ Vydrží až 3 roky
✅ Ekologická - bez škodlivín
✅ Bez farby a zápachu
Služba nie je možné bezdôvodne vrátiť.

Zabráňte šmýkaniu koberca Efektívny a elegantný spôsob, ako udržať koberec na uzde a na mieste. Špeciálny protišmykový gél sa postará, aby ste nestrácali pôdu pod nohami.
✅ Nanesieme priamo na koberec
✅ Neošúpe sa, spoľahlivo drží
✅ Šetrné, nepoškodí podlahu
✅ Ekologické, bez toxických látok
* Služba nelze bezdůvodně vrátit. Nie je nutné pokiaľ koberec bude zaťažený ťažkým nábytkom.  

205,71 € / 1 kus pôvodná cena

  -50%

Výhodná cena!
102,85 € bez kódu s DPH
102,85 € s kódom
85,71 € bez DPH

Ani Aladin nevie narezať koberec s nulovými rozmermi. Prosíme, zadajte všetky rozmery väčšie ako 0 :)

Odchýlka v rozmere môže byť 1%, min 3 cm (norma STN P CEN/TS 14159), odporúčame pripočítať rezervu 5-10 cm. Pri objednaní kusov z rôznych šíri role môže mať každá rola iný farebný odtieň.
Pre náročných
Asra Značka:
Asra
Doprava zadarmo
po celej SR na všetky objednávky
Vrátenie zadarmo vrátane dopravy
Nevyhovuje farba? Tovar môžete bezdôvodne vrátiť až do roka od odoslania.
Záruka na 3 roky zadarmo
Našim produktom plne veríme a tu je dôkaz.
Garancia najnižšej ceny
Pokiaľ do 60 dní od nákupu uvidíte zakúpený tovar na našom webe lacnejšie, vrátime Vám rozdiel.
Ďalšie ALL INCLUSIVE výhody ZADARMO

Aladin by sa pre Vás doslova rozkrájal:

 • Koberce na mieru v ľubovoľnom rozmere
 • Zadarmo vizualizácia vo Vašej miestnosti
 • Bytový radca + inspiračný kútik
 • Zľavy na ďalší nákup
 • Za koberec môžete zaplatiť až si ho vyskúšate
 • Prvotriedna zákaznícka podpora
 • Príslušenstvo

  Ručne všívaný kusový koberec Asra wool pink
  Ručne všívaný kusový koberec Asra wool pink Ručne všívaný kusový koberec Asra wool pink Ručne všívaný kusový koberec Asra wool pink Ručne všívaný kusový koberec Asra wool pink Ručne všívaný kusový koberec Asra wool pink Ručne všívaný kusový koberec Asra wool pink


  Video

  Kliknite na miniatúru a načítajte video

  Detaily

  Kusové ručne všívané koberce Asra wool v krásnych pastelových farbách. Sú vyrobené z kvalitnej novozélandskej vlny v Indii, ktoré veľmi potešia mäkkým a veľmi hustým strihaným vlasom. koberec nájde uplatnenie v spálni alebo aj v obývacej izbe. V tomto rade nájdete koberce v rôznofarebných prevedeniach a veľkostiach.

  Tieto koberce sú vrcholom toho, čo chce mať každý doma. Ide o ručne všivané koberce technikou Hand-tufted.

  Doprava ZADARMO
  Doprava tohto koberca je k Vám zadarmo.
  Ručné práce Ručné práce
  Tento koberec je jeden z mála, ktorý bol vyrobený tradičnou ručnou metódou. Také koberce sú v dnešnej dobe už pomerne vzácne. Vyrobiť koberec ručne vydá oveľa väčšie úsilie, než vyrobiť ho strojne. Každý koberec tak má svoju osobitosť a každý koberec je originál.
  100% novozélandská vlna Ekologický produkt
  Bude sa jednať o jeden z najekologickejších produktov vo Vašej domácnosti. Na výrobu koberca sa nepoužíva žiadna elektrina, pokiaľ pominieme spracovanie vlny a zažehľovanie farby, všetko je ručná práca.

  Unikátny produkt
  Každý koberec je unikát, pri výrobe môže dochádzať k nepatrným odlišnostiam medzi jednotlivými kusmi v dôsledku poctivej ručnej práce, čo kobercom dáva jedinečnú osobitosť.

  Certifikát kvality
  Výrobca tohto koberca disponuje certifikátomkvality ISO 9001. Tento certifikát zaručuje správnosť pracovných postupov a dodržiavanie vysokého kvalitatívneho štandardu u každého kusu.
  Koberec bol vyrobený v Indii

  India

  Najviac tradičná kobercová krajina a matka ručne vyrobených kobercov. Stáročiami preverené princípy výroby neuveriteľne kvalitných a odolných kobercov sa tu snúbia s moderným umením. Centrum exportu do celého sveta sa nachádza najmä v okolí miest Varanasi, Bhadohi, Panipat a Agra (tam je aj Taj Mahal).

  Kvalita koberca je veľmi prísne kontrolovaná naším spolupracovníkom priamo v Indii:

  Ako sa ručne všívaný koberec vyrába?
  1. Ručné všívanie koberca pomocou špeciálnej látkovej pištole (spôsob tkania - hand tufting)

  Pri ručnej metóde tufting je základná osnova koberca pevne napnutá a dokonale vyrovnaná. Do tejto osnovy potom majster všíva vzor koberca pomocou špeciálnej ručnej pištole. Pri tejto práci musí byť veľmi opatrný a nesmie pretiahnuť. Tkáč sa snaží používať čo najviac nite jednej farby naraz. Zakaždým keď chce zmeniť farbu látky, musí pištoľ odistiť, manuálne látku vybrať a nasadiť nový prameň s novou farbou. Kudos Textiles pri výrobe kobercov používa iba kvalifikovanú pracovnú silu skúsených tkáčskych majstrov a v žiadnom prípade nie je využívaná detská práca.

  Tkanie koberca na loome
  Ako prebieha tuftovanie naživo? Pozrite sa tu:  2. Oprava uzlíkov

  Pokiaľ sa zistí, že sa osnova alebo vzor koberca mierne rozchádza, pracovníci vezmú špeciálny nástroj, pripomínajúci dláto as jeho pomocou uzlíčky vyrovnajú jeden po druhom. Prvý opravár bije malým kladivkom do nástroja a uzlíky posúva, druhý mu dvoma kovovými tyčkami koberec drží, aby sa neposúvali miesta, ktoré sú v poriadku.

  Oprava uzlíkov


  3. Zastrihávanie vlákien

  Tkaním koberca práca však nekončí. Potom, čo je koberec utkaný, prichádza celá séria úprav a kontrolných opatrení. Prvý z nich je ručné zastrihávanie vlasov klasickými nožnicami, aby bol vlas koberca vyrovnaný. Ide o veľmi precíznu prácu. Jedno zlé strihnutie a koberec môže byť nenapraviteľne poškodený.

  Zastrihávanie koberca

  4. Generálna kontrola

  Koberec ešte raz prechádza dôkladnou kontrolou. Táto kontrola je oveľa podrobnejšia, než všetky predchádzajúce. Odstraňujú sa tu posledné malé defekty, ktoré sú na koberci na nájdenie. Môže dochádzať k drobným úpravám týkajúcich sa zastrihávania vlasu, alebo k poslednému nepatrnému vyrovnávaniu motívu.

  Generálna kontrola koberca

  5. Umývanie koberca

  Koberec sa ponorí do nádoby s vodou, kde sa nechá 3-5 dní. Potom sa vytiahne a nástrojom pripomínajúcim rýľ z dreva, sa z neho voda dostane. Tento rýľ s plochou spodnou hranou sa do koberca 200-300 krát zaborí a tiahlym pohybom odhrnie z koberca vodu. Celý tento proces ponorenia do kade sa vykonáva až 3x, pretože materiál ním získava stálejšie a kontrastnejšie farby.

  Umývanie koberca

  6. Sušenie a finálne úpravy

  Koberec sa napne na rovnú voľnú plochu – obvykle na záhradu či na strechu budovy, kde sa nechá po niekoľko dní schnúť na slnku. Vzhľadom na to, že je v Indii slniečko takmer každý deň mimo obdobia dažďov, vysúšanie funguje úplne spoľahlivo a bez problémov. Pri období dažďov sa koberce sušia v špeciálnych uzavretých komorách pri vyššej teplote. Zároveň tu už naposledy dochádza k vyrovnávaniu koberca. Pri sušení by totiž koberec ešte mohol nepatrne zmeniť tvar a tomu sa napnutím zabráni.

  Sušenie koberca  Koberec bol vyrobený majstrami v odbore. V priebehu výroby nebola využitá detská práca.
  Care Fare - nebola použitá žiadna detská práca  Mujkoberec pre Vás v Indii vyberá len tie najlepšie produkty

  Mujkoberec v Indii

  Materiál Vlna

  Vlna je prírodný materiál, ktorý sa získava z ovčej srsti. Má množstvo vlastností a výhod, vďaka ktorým je vhodná na výrobu kobercov. Tento koberec je teplý, mäkký, odolný, pružný a ľahko sa čistí. Okrem toho dobre izoluje zvuk a teplo a má antibakteriálne vlastnosti. Je to prémiový kúsok, pretože vlna dokáže regulovať mikroklímu - keď je v miestnosti príliš vlhko, nasaje do seba vlhkosť a potom ju prirodzene a postupne uvoľňuje.

  Krátko po vybalení môže mať koberec tendenciu mierne líhať, čo je pre vlnu normálne a trvá to niekoľko dní, maximálne týždňov (v závislosti od intenzity používania). Čím viac sa koberec používa (chodenie, vysávanie atď.), tým rýchlejšie prestane líhať.

  Špeciálne vlastnosti Dobrá tepelná a zvuková izolácia

  Ak vás často studia nohy alebo máte susedov citlivých na hluk, táto podlahová krytina je pre vás skvelou voľbou. Udržuje teplo v miestnosti a znižuje šírenie hluku, takže je menej pravdepodobné, že budete svojim susedom liezť na nervy a navyše vám bude teplejšie.

  Trieda kvality Pre náročných

  Výrobok prémiovej kvality vyrobený z prvotriednych materiálov so zameraním na detail. Cena je možno trochu vyššia, ale na oplátku môžete očakávať skutočne kvalitný výrobok, ktorý vám pravdepodobne vydrží po mnoho rokov. Ale nejde len o výdrž. Na tomto produkte je na prvý pohľad vidieť, že nebol utkaný horúcou ihlou, ale výrobca si na ňom dal naozaj záležať. My by sme zaňho dali ruku do ohňa.  Produkt bude štandardne zabalený tak, že bude stočený na kratšiu stranu, aby zaberal menej miesta.

  Recenzie

  Recenze produktu

  Hodnotenia do 15.12. 2022 mohli byť pridané aj neregistrovanými uživateľmi. Hodnotenia od 16.12.2022 sú overené, pridané iba registrovanými uživateľmi a nie sú moderované.  Hodnocení

  strašně z něj lezou chlupy - doufám, že nebudeme mít za chvilku jen osnovu :-(

  Hodnocení

  Přestože jsem si domlouvala doručení koberce na čtvrtek nebo pátek, protože v oznamenou středu jsem nemohka být doma a termín mnou uvedený byl přislíben, nakonec přijeli ve středu a koberec, protože jsem nebyla doma, odvezli do Jinců na výdejnu. Musela jsem si oro něj dojet z Hostomic, sama si ho odnést a naložit do auta. Je mi 76 let. Koberec je ok.

  Hodnocení

  přesně podle představ

  Hodnotenie

  Výborne. Ďakujem za rýchle doručenie. Veľmi pekný koberec.

  Zobraziť ďalšie komentáre

  Napíšte svoju recenziu!

  Pre pridanie recenzie sa prosím prihláste

  To nám novo ukladá zákon, aby recenzie boli autentické.

  Zapomenuli jste heslo?

  Zaregistrovat se

  Tabuľka dát

  Tip: Všetky základné pojmy a ich vysvetlenie nájdete v našom slovníku kobercov a podláh.

  Výška vlasu v mm 13 mm
  Celková výška 15 mm
  Materiál Prírodné
  Špecifikácia materiálu Vlna
  Spodná strana Textil
  Špecifikácia farby Staroružová
  Štýl Jednofarebný
  Využívanie Vnútorné
  Špeciálne vlastnosti Dobrá tepelná a zvuková izolácia
  Ďalšie vlastnosti Mäkký - príjemný na dotyk
  Vysoká hustota vlasov
  Krajina pôvodu India
  Určenie podľa miestnosti Obývacia izba
  Spálňa
  Lemovanie Áno
  Strapce Bez strapcov
  Typ vlasu Strihaný (príjemný, praktický)
  Spôsob výroby Ručne všívaný (hand-Tufted)
  Trieda kvality Pre náročných
  Značka Asra
  Záruka 3 roky (predĺžená zadarmo)
  Možnosť vzoriek Vzorka k zaslaniu zdarma
  Vzorka na predajni v Prahe
  Tvar Obdĺžnik
  Doprava Doprava zadarmo k Vám aj späť
  Typ produktu Kusový koberec
  Farba Ružová
  Aladinův tip
  Čo na to hovorí expert Aladin?
  Chodidlá ho milujú...

  Máte k produktu otázku?

  Pýtajte sa, sme radi k dispozícii :)

  Zákaznická podpora k dispozici
  Monika Jodlová
  Zákaznícky blahotvorca,
  Aladinov pomocník
  +421 232 195 596
  Po - Pia: 9 - 18h, So: 9 - 13h
  Položiť otázku k produktu
  Otvorí chat (cez celú obrazovku)
  Podrobný kontakt

  Tip: Rady od profesionálnej dizajnérky zdarma

  Napíšte nám vašu približnú predstavu a naša profesionálna dizajnérka vám zadarmo odporučí koberec presne podľa vašej potreby. Nielenže navrhne správny koberec z hľadiska funkčnosti, ale aj odporučí najlepšie padnúci koberec z estetického hľadiska podľa posledných bytových trendov – to všetko v rámci našich ALL INCLUSIVE služieb.
  Přidat více příloh Pridať ďalší obrázok

  Priloženie obrázku nie je povinné, ale odporúčame fotografiu pridať, dizajnérka tak získa lepšiu predstavu o štýle a zariadení priestoru, do ktorého koberec vyberáte.


  Uveďte ideálne miestnosť, do ktorej koberec vyberáte, či máte záujem o kusový koberec alebo metrážny, preferenciu farby a materiálu, približný rozmer. Všetko ostatné už nechajte na našej dizajnérke.


  Viac informácií o tom, ako spracovávame osobné údaje nájdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů .

  Nie ste si istí? Pýtajte sa dizajnérky:
  designer@mojkoberec.sk


  Pavla Tvrdíková
  Profesionálna dizajnérka
  Poznáte z TV Prima
  Viac o Pavle

  Pokiaľ preferujete telefonickú konzultáciu, bude sa Vám rada venovať naša zákaznícka podpora: +421 232 195 596


  Ostatné výrobky v rovnakej kategórii Asra wool koberce (5)