💥 DNI MÔJKOBEREC: Hurá ušetriť až 55% na koberce, podlahy aj doplnky! Iba do pondelka.

Nášľapy tvar obdĺžnik

Nášľapy v tvare obdĺžnika sú jednoduchým a praktickým riešením na ochranu schodiska a zároveň na zvýšenie bezpečnosti. Tieto nášľapy sú bežne používané v interiéri aj exteriéri a ponúkajú niekoľko výhod. Nášľapy v tvare obdĺžnika obvykle majú rovné hrany a jednoduchý dizajn, čo uľahčuje ich inštaláciu na schodisko. Vďaka svojmu jednoduchému tvaru sú nášľapy v tvare obdĺžnika vhodné pre rôzne druhy schodísk a rôzne interiéry. Nášľapy v tvare obdĺžnika sú k dispozícii v rôznych materiáloch, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu. Aj napriek tomu, že majú jednoduchý tvar, môžu byť nášľapy v tvare obdĺžnika elegantné a estetické, prispievajúce k celkovému vzhľadu interiéru alebo exteriéru. Nášľapy v tvare obdĺžnika sú teda praktickým a funkčným doplnkom pre schodisko, ktorý zaisťuje bezpečnosť a ochranu podlahy súčasne.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Veľkosť nášlapov
Viac... Menej
Tvar
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Trieda kvality
Viac... Menej
Cena
4 13
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Materiál
Viac... Menej
Špecifikácia materiálu
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
Výška vlasu v mm
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
na stranu
66 produktov
Zobraziť 1 - 39 z 66 položiek
Nášľapy na schody, často nazývané aj schodové nášľapy alebo schodové kryty, sú ochranné prvky umiestnené na povrchu schodov, aby chránili podlahu a zároveň zvýšili bezpečnosť užívateľov.
Nášľapy v tvare obdĺžnika sú jednoduchým a praktickým riešením na ochranu schodiska a zároveň na zvýšenie bezpečnosti.

  1. Jednoduchá inštalácia: Nášľapy v tvare obdĺžnika zvyčajne majú rovné hrany a jednoduchý dizajn, čo uľahčuje ich inštaláciu na schodisko.

  2. Univerzálne použitie: Vďaka svojmu jednoduchému tvaru sú nášľapy v tvare obdĺžnika vhodné pre rôzne druhy schodísk a rôzne interiéry.

  3. Bezpečnosť: Nášľapy poskytujú používateľom lepšiu trakciu a znižujú riziko pošmyknutia na schodoch, čo zvyšuje bezpečnosť pri chôdzi.

  4. Ochrana podlahy: Navyše chráni schodisko pred opotrebovaním a poškriabaním, čo môže predĺžiť životnosť schodov a podlahy.

  5. Rôzne materiály: Nášľapy v tvare obdĺžnika sú k dispozícii v rôznych materiáloch, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu.

  6. Estetika: Aj napriek tomu, že majú jednoduchý tvar, môžu byť nášľapy v tvare obdĺžnika elegantné a estetické, prispievajúce k celkovému vzhľadu interiéru alebo exteriéru.

Súvisiace články na blogu:

Prečo investovať do nášľapov na schody?

Prečo investovať do nášľapov na schody?

Estetický doplnok, ktorý navyše skvele ochráni vaše schody aj zdravím. To sú nášľapy na schody. Prečítajte si, aké skrývajú tajomstvo.
Čítať viac