Vyskúšajte si ZADARMO, ako by rôzne koberce a podlahy vyzerali vo Vašej izbe v našom plánovači.

Trávne rohože a koberce (umelá tráva) na mieruPrečo nutne potrebujete umelý trávnik aj u vás doma? Pretože jeho živú zelenú farbu vám budú susedia závidieť, až ich živý trávnik spáli slnko. A až im poviete, že túto trávu nie je potrebné kosiť , vertikulovať ani inak špeciálne udržiavať a napriek tomu zostane rovnako krásna po celý rok , môžete si byť istí, že túto krytinu za chvíľu bude mať celá ulica.

Využitie totiž nájde naozaj každý. Umelý trávnik možno použiť na balkóne , na terase , pod pergolou , na záhrade , na detskom ihrisku , okolo bazéna , na vjazde pre autá , okolo plotu a tak ďalej.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Typ vlasu
Viac... Menej
Výška vlasu v mm
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Cena za m2
1 85
Značky
Viac... Menej
25 produktov

Výprodej umělých trav

Zobraziť 1 - 25 z 25 položiek

Každý zakúpený trávny koberec teraz ponúkame s novou 3-ročnou zárukou . Trávne koberce a rohože sú skvelým produktom, ktorý vyniká svojou trvanlivosťou a možno ich použiť vonku v akomkoľvek prostredí .

Väčšina umelých trávnikov tiež znesie prízemné mrazíky. Tieto trávnikové koberce a rohože si môžete objednať v ľubovoľnej dĺžke a šírke a radi pre Vás upravíme rozmer na mieru. Ponúkame základné verzie umelých trávnikov, ale aj tie s vyššou kvalitou a dlhším vlasom. Tak neváhajte a objednajte si svoj vlastný umelý trávnik už dnes! Navyše na rozdiel od pravej trávy si nemusíte lámať hlavu s kosením.

Tento stále zelený, vyzerajúci ako živý, trávnatý koberec, vám bude závidieť nejeden sused. A cena trávnych kobercov? Tá závisí od mnohých faktorov: typu vlasu, výšky vlasu a celkovej odolnosti koberca.

Trávny koberec

Súvisiace články na blogu:

Ako vybrať umelú trávu?

Ako vybrať umelú trávu?

Jasný stručný a výstižný návod ako správne vybrať umelú trávu.
NÁVOD: Ako položiť umelý trávnik?

NÁVOD: Ako položiť umelý trávnik?

Máme zde rady, jak celou akci s travním kobercem zvládnout s vlastní pomocí. Stačí šikovné ruce, trocha odvahy a předzahrádka nebo plácek za domem se budou zelenat v cuku letu.
INŠPIRUJTE SA: Pozrite sa na využitie umelej trávy

INŠPIRUJTE SA: Pozrite sa na využitie umelej trávy

Kde všade je možné použiť trávny koberec? Vďaka jednoduchej údržbe ponúka neobmedzené možnosti. Pozrite sa na ukážky inštalácie umelej trávy.