Urobte si to na Vianoce pekné - vybrali sme pre Vás tie naj vianočné tipy.

koberec do školy

Školy a škôlky ČR + SR: postaráme sa o všetko dodanie kobercov a podláh od A až po Z vrátane pokládky na jedničku

Vrátenie zadarmo

FULL SERVIS - ZAISTÍME TOVAR AJ DOPRAVU (VR. VÝNOSU)

Vzorky zadarmo poštou

PLATBA NA FAKTÚRU

Doprava zadarmo

ŠPECIÁLNE CENOVÉ PONUKYČo vám môžeme ponúknuť?

usové koberce Metrážové koberce Běhouny Umělé trávy Výprodej koberců Vinylové podlahy PVC podlahyKoberce na míru Doplnky pre koberce a podlahyPokrytie celej ČR a SR vrátane všetkej dopravy zadarmoAko získať finančný bonus zadarmo?

Pred objednávaním sa na náš web môžete prekliknúť cez cashback portál ako napr. plnapenezenka.cz (registrácia je tamzadarmo) a po uskutočnení objednávky bude na Váš osobný účet vyplatená odmena v hodnote niekoľkých percent z celkovej hodnoty objednávky ako poďakovanie.


Referencie

Úspešne sme realizovali dodanie a pokládku materiálov v mnohých školách, škôlkach a ďalších štátnych inštitúciách a naše portfólio sa každým mesiacom rozširuje. Stretávame sa často s opakujúcimi sa zákazníkmi, kam pravidelne každý rok dodávame tovar alebo vykonávame pokládky. Namiesto slov ale za nás nechávame hovoriť naše činy - nižšie pozrite fotky našich realizácií. Môžete tiež pozrieť na naše výborné hodnotenie na Googli.

Kontakt

Nezáväzne nás kontaktujte:

Zákaznícka podpora k dispozícii
Jaroslav Herrmann
Špecialista pre školy a štátne inštitúcie


Urobíme všetko preto, aby ste s hľadaním vhodného koberca/podlahy nemali žiadne starosti. Ponuku pripravíme na mieru so špeciálnymi podmienkami – neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktní formulář


* povinná pole