🔔 Podlahy a metrážne koberce v AKCII! Využite až 44% zľavu s kódom PODLAHA15.

koberec do školy

Školy a škôlky v Českej republike i na Slovensku - postaráme sa o všetko. Od dodania kobercov a podláh, až po pokládku. To všetko na jednotku!

Vrátenie zadarmo

FULL SERVIS - ZAISTÍME TOVAR AJ DOPRAVU (VR. VÝNOSU)

Vzorky zadarmo poštou

PLATBA NA FAKTÚRU

ZASLANIE VZORIEK ZADARMO

Doprava zadarmo

ŠPECIÁLNE CENOVÉ PONUKYČo vám môžeme ponúknuť?

Kusové koberce Metrážne koberce Behúne Umelé trávy Výpredaj kobercov Vinylové podlahy PVC podlahyKoberce na mieru Doplnky pre koberce a podlahy  Doprava po celej SR je zadarmoAko získať finančný bonus takmer bez práce?

Pred objednávkou sa na náš web môžete prekliknúť cez cashback portál ako napr. plnapenezenka.cz (registrácia je zdarma) a po uskutočnení objednávky bude na váš osobný účet vyplatená odmena vo výške niekoľkých percent z celkovej hodnoty objednávky.


Referencie  

Úspešne sme realizovali dodanie a pokládku materiálov v mnohých školách, škôlkach a ďalších štátnych inštitúciách a naše portfólio sa každý mesiac rozširuje. Zákazníci sa k nám pravidelne a radi vracajú. Radi vás zoznámime s našimi realizáciami, ktoré hovoria sami za seba. Tešíme sa tiež výbornému hodnoteniu na Google.com.


Kontakt

Nezáväzne nás kontaktujte:

Zákaznícka podpora k dispozícii
Jaroslav Herrmann
Špecialista pre školy a štátne inštitúcie


Urobíme čo je v našich silách, aby ste s hľadaním vhodného koberca alebo podlahy nemali žiadne starosti. Ponuku s výhodnými cenovými podmienkami pre vás radi pripravíme na mieru. Neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktný formulár


* povinné poliaViac informácií o tom, ako spracovávame osobné údaje nájdete v našich Zásadách spracovania osobných údajov.