Urobte si to na Vianoce pekné - vybrali sme pre Vás tie naj vianočné tipy.

Inšpirácia pre chodbu a halu - fotogaléria kobercov

Zobraziť kompletnú ponuku kobercov do haly/chodby

Autorka článku:
Hana Vláčná
Interiérový designer
www.hanavlacna.cz

"Chodba či vstupná hala patrí do tzv. špinavej zóny, kde sa pohybujeme aj v topánkach na von, a napriek tomu aj do takého priestoru môžeme bez problému umiestniť koberec. Základnou požiadavkou na taký koberec je jeho odolnosť voči kamienkom, podpätkom, kolieskam od kočíkov, tajúcemu snehu alebo blatu.Ďalšou nevyhnutnou vlastnosťou je jednoduchá a jednoduchá údržba.Tieto požiadavky spĺňajú záťažové koberce , ktoré sa ale skôr hodí do verejných priestorov, ako sú kancelárie alebo hotely.V rezidenčnom bývaní do chodieb a predsiení sú praktické kusové koberce alebo behúne , sa vyrábajú v najrôznejších veľkostiach a farebných kombináciách.Vhodný je napríklad typ bouclé (buklák), čo je koberec bez vlasu, tkaný, s hladkým slučkovým povrchom.Táto štruktúra sa využíva v kombinácii s prírodnými materiálmi ako je sisal au umelých vlákien je najbežnejší polypropylén. Vďaka menšej spotrebe materiálu Vás tieto koberce potešia aj nízkou cenou.

Kusové koberce sú jedným z bytových doplnkov, ktoré dokážu chodbu príjemne zútulniť, oživita napovedať štýl, ktorý sa odráža v ďalších miestnostiach."


Inšpirácia pre chodbu a halu - fotogaléria kobercov


Nechajte sa inšpirovať! Vybrali sme pre Vás tie najkrajšie obrázky kobercov v chodbách a halách, aby sme Vás zoznámili s poslednými trendmi interiérového designu.
TIP Ako by koberec vyzeral vo vašich priestoroch? Pozrite sa do nášho plánovača kobercov a podláh zadarmo, v ktorom ihneď uvidíte koberec vo Vašej alebo ukážkovej miestnosti, a urobíte si tak reálnu predstavu.
TIP Po rozkliknutí obrázku sa objaví náhľad spoločne s odkazom na koberec.Zobraziť inšpiráciu pre spálňu
Zobraziť inšpiráciu do obývačky
Zobraziť inšpiráciu do kuchyne
Zobraziť inšpiráciu pre detskú izbu

Zobraziť kompletnú ponuku kobercov do haly/chodby


Tip: Nechajte si zadarmo poradiť od profesionálnej dizajnérky

Napíšte nám Vašu približnú predstavu a naša profesionálna dizajnérka Vám zadarmo odporučí koberec presne pre Vaše potreby. Nielenže navrhne správny koberec z hľadiska funkčnosti, ale hlavne odporučí najlepšie padnúci koberec z estetického hľadiska podľa posledných bytových trendov – to všetko v rámci našich ALL INCLUSIVE služieb.
Přidat více příloh Pridať ďalší obrázok

Priloženie obrázku nie je povinné, ale odporúčame fotografiu pridať, dizajnérka tak získa lepšiu predstavu o štýle a zariadení priestoru, do ktorého koberec vyberáte a vhodnejšie pre vás navrhne ten pravý koberec.


Uveďte ideálne miestnosť, do ktorej koberec vyberáte, či sa jedná o kusový koberec alebo metrážový, preferenciu farby a materiálu, približný rozmer. Všetko ostatné už nechajte na našej dizajnérke.
Nie ste si istí? Pýtajte sa dizajnérky:
designer@mojkoberec.sk


Pavla Tvrdíková
Profesionálna bytová dizajnérka a milá ľudská bytosť
Prípadne sa obráťte na našu ochotnú zákaznícku linku, kde Vám tiež radi poradíme: +421 232 195 596

Sledujte Mujkoberec na Instagrame a Pintereste pre viac inšpirácie: