🤗 AKCIA na vonkajšie koberce a trávy. Zútulnite si domov so zľavou až 40 %.

Uložiť

Vinylová podlaha kľuková Canadian Design Herringbone Jägerndorf

AKCIA
 • Do celého bytu
Vinylová podlaha kľuková Canadian Design Herringbone Jägerndorf

Vinylová podlaha kľuková Canadian Design Herringbone Jägerndorf

Kľuková vinylová podlaha s nestarnúcim dekorom rybej kosti pristane každej domácnosti aj komerčnému priestoru. Okrem pútavého designu Vás zaujme aj množstvom praktických vlastností. Napríklad je kompatibilná s podlahovým kúrením, vodeodolná a efektívne tlmí kročajový hluk. Vďaka tuhému jadru, integrovanej podložke a ochrannej vrstve je veľmi kvalitná a trvanlivá. K produktu sa hodí Soklová lišta EF systém Jägerndorf 2,4m.   Viac informácií
Doprava zdarma, vrácení zdarma do 1 roku
Doprava aj vrátenie ZADARMO po celej SR
Možnosti dopravy a platby

Viac detailov

Ako zmerať miestnosť? V prípade, že máte miestnosť nepravidelného tvaru (napr. tvaru L), môžete si spočítať počet metrov štvorcových, ktoré zadáte nižšie. Kliknite pre ukážku.
m2
(celkom m2)

Vybrali sme lištu, ktorá sa farebne hodí k tejto podlahe. Lišta slúži na estetické zakončenie podlahy pri stene, obsahuje kanálik, ktorým je možné pretiahnuť káble.
Na pokládku potrebujete
Pripravili sme pre Vás doplnky, ktoré sa môžu hodiť na správnu inštaláciu podlahy.
Pre Váš rozmer miestnosti odporúčame celkom 1x 4kg lepidla.

33,42 € / 1 kus pôvodná cena Výška zľavy sa počíta z najnižšej predajnej ceny za posledných 30 dní alebo z ceny pred začatím zľavovej akcie, kde sa zľava kontinuálne navyšovala a zároveň nemala rovnakú výšku po dobu viac ako 30 dní.
Pôvodná (referenčná) cena: 28,40 €

  -15 %

Výhodná cena!
28,40 € bez kódu s DPH
28,40 € s kódom
23,67 € bez DPH

Ani Aladin nevie narezať koberec s nulovými rozmermi. Prosíme, zadajte všetky rozmery väčšie ako 0 :)

Odchýlka v rozmere môže byť 1%, min 3 cm (norma STN P CEN/TS 14159), odporúčame pripočítať rezervu 5-10 cm. Pri objednaní kusov z rôznych šíri role môže mať každá rola iný farebný odtieň.
Zlatá stredná cesta
Egibi Značka:
Egibi
Doprava zadarmo
po celej SR na všetky objednávky
Vrátenie zadarmo vrátane dopravy
Nevyhovuje farba? Tovar môžete bezdôvodne vrátiť až do roka od odoslania.
Záruka na 3 roky zadarmo
Našim produktom plne veríme a tu je dôkaz.
Garancia najnižšej ceny
Pokiaľ do 60 dní od nákupu uvidíte zakúpený tovar na našom webe lacnejšie, vrátime Vám rozdiel.
Ďalšie ALL INCLUSIVE výhody ZADARMO

Aladin by sa pre Vás doslova rozkrájal:

 • Koberce na mieru v ľubovoľnom rozmere
 • Zadarmo vizualizácia vo Vašej miestnosti
 • Bytový radca + inspiračný kútik
 • Zľavy na ďalší nákup
 • Za koberec môžete zaplatiť až si ho vyskúšate
 • Prvotriedna zákaznícka podpora
 • Príslušenstvo

  • Záruka na 5 rokov Využívajte tento produkt bez starostí po dlhú dobu za symbolický príplatok.

   3,99 €

  • Pogumovaný odlamovací nôž Pridajte nôž, aby ste mohli krytinu ľahko orezať a pasovali Vám k stene.

   3,18 €

  • Profi čistič na podlahy Dr. Schutz R Pridajte špecializovaný čistič na podlahy (aj tie s PUR vrstvou), aby vaša podlaha bola stále ako nová.

   8,00 €

  • ALADINOVA podložka pod kolieskovú stoličku... Priali ste si ju, tak tu ju máte! Túto luxusnú podložku pod kolieskovú stoličku vyrobili zlaté české , a to z približne 60 PET fliaš, ktoré Aladin pozbieral, keď si poletoval na koberci. Skvele si rozumie s hladkou podlahou (variant bez nopov), takže ju môžete mať skutočne v každej miestnosti. Viac praktických informácií nájdete nižšie.

   38,29 €

  • Soklová lišta EF systém Jägerndorf 2,4m Soklová lišta EF systém dekoru Jagerndorf je navrhnutá tak, aby perfektne zapadla k rovnomennému dekoru vinylovej podlahy kľukovej Canadian Design Jägerndorf. Lišta je vyrobená z tvrdého a odolného plastu. Soklová lišta je určená na zakrytie priestoru medzi podlahou a stenou, aby vytvorila esteticky príjemný a dokončený vzhľad interiéru. Rozmer lišty 50x12mm, dĺžky 2,4m.

   17,29 €

  • Podlahový prechodový profil T-LINE Jägernd... Podlahový prechodový profil T-LINE Jägerndorf SPC RIGID značky Egibi Floors je vyrobený v rovnakom dekore ako podlahy Canadian Design. To zaistí estetický a plynulý prechod medzi podlahou Canadian Design a inou podlahovou krytinou. Je vyrobený z tvrdého vinylu SPC (Stone Plastic Composite), to zaistí stálosť a pevnosť. Tento typ prechodového profilu má rovnú hornú plochu a používa sa na prepojenie dvoch rovnako vysokých podlahových krytín. Inštalácia je jednoduchá pomocou lepidla. Dĺžka profilu je 1,2m a šírka 35mm.

   12,05 €

  • Schodiskový profil Jägerndorf 1,2m Schodiskový profil Jägerndorf SPC RIGID značky Egibi Floors je dizajnovo navrhnutý, aby vzhľadovo sedeli k rovnomennej podlahovej vinylovej podlahe Canadian Design. Schodiskový profil vytvára prirodzený prechod medzi podlahou a schodom. Profil slúži na zakrytie a ochranu prednej schodovej hrany. Profil je vyrobený z kvalitného a pevného materiálu, ktorý má veľmi podobné vlastnosti ako samotná vinylová podlahová krytina, to zaistí pevnosť a stálosť. Dĺžka profilu je 1,2m/hĺbka 50mm a výška hrany 26mm.

   17,29 €

  • Schodiskový stupeň Jägerndorf 1,2m Schodnicový stupeň Jägerndorf SPC RIGID značky Egibi Floors je dizajnovo navrhnutý, aby vzhľadovo sedel k rovnomennej podlahovej vinylovej podlahe Canadian Design. Tento schodový prvok vytvára dokonalý prechod medzi podlahou a schodmi. Tento stupeň slúži na zakrytie a ochranu prednej hrany schodov. Schodnicový stupeň je vyrobený z tvrdého plastu, ktorý je odolný voči opotrebovaniu a vlhkosti. Správne vybraný schodnicový stupeň SPC RIGID v rovnakom dekore podlahy zaistí nielen estetický, ale aj bezpečný a trvanlivý prvok vo vašom schodisku. Dĺžka stupňa je 1,2m/hĺbka 115mm a výška hrany 25mm.

   34,63 €

  Vinylová podlaha kľuková Canadian Design Herringbone Jägerndorf
  Vinylová podlaha kľuková Canadian Design Herringbone Jägerndorf Vinylová podlaha kľuková Canadian Design Herringbone Jägerndorf Vinylová podlaha kľuková Canadian Design Herringbone Jägerndorf Vinylová podlaha kľuková Canadian Design Herringbone Jägerndorf Vinylová podlaha kľuková Canadian Design Herringbone Jägerndorf Vinylová podlaha kľuková Canadian Design Herringbone Jägerndorf


  Detaily

  Vinylová podlaha CANADIAN DESIGN je certifikovaná a zdravotne nezávadná podlahová krytina vyrobená z niekoľkých vrstiev odolného materiálu. Najspodnejšiu vrstvu tvorí integrovaná podložka, na ktorú nadväzuje vyrovnávacia vrstva a odolné minerálne jadro. Tuhé jadro, vďaka ktorému podlahy nesú označenie SPC RIGID, zvyšuje celkovú kvalitu a trvanlivosť podlahy a zároveň znižuje nároky kladené na podklad. Dekoratívna vrstva vyzerá extrémne prirodzene a je na nerozoznanie od drevenej dosky. Najvrchnejšia je ochranná vrstva zvyšujúca odolnosť a zaisťujúca ľahkú údržbu. Jedná sa o zámkové vinyly vhodné na podlahové vykurovanie, ktoré sú 100% vodeodolné, neobsahujú škodlivé látky a majú pevné zámky 2G Välinge. Ďalej sú trvanlivé a stabilné, protišmykové, majú skvelé akustické vlastnosti a na dotyk sú teplé. Ďalšou výhodou je ľahká pokládka - môžete ich položiť na akýkoľvek bežný povrch, ako je betón alebo keramická dlažba. Povrch však musí byť vopred dobre pripravený - mal by byť starostlivo vyčistený a vyrovnaný. Vďaka mnohým kvalitným vlastnostiam a skvelým parametrom je vinyl CANADIAN DESIGN senzačnou voľbou do domácností vrátane zaťažovanejších miestností, kúpeľní či kuchýň. Obstojí ale aj v komerčných priestoroch so strednou záťažou. Unikátne drevené dekory sú inšpirované kanadskou prírodou.

  Typ produktu Vinylová podlaha

  Vďaka svojim praktickým vlastnostiam je vinylová podlaha obľúbeným a všestranným riešením pre celé interiéry. Je vyrobená z vodeodolného vinylu, a preto nájde uplatnenie nielen v obývacích izbách, ale aj v kúpeľniach, kuchyniach alebo iných priestoroch náchylných na vlhkosť. Ďalšími výhodami sú jednoduchá údržba či pohodlné došľapy. Ak si vyberiete vinyl s vyššou triedou záťaže, môžete ho inštalovať aj do komerčných alebo priemyselných interiérov. Aladinova ponuka vinylových podláh zahrňuje lepený (lacnejšie) aj kľukový vinyl (jednoduchšia inštalácia) v širokej škále dekorov.

  Špeciálne vlastnosti Vhodný k podlahovému kúreniu

  Táto podlahová krytina má rada teplo, takže ju môžete bez obáv položiť na podlahové vykurovanie. Takto bude teplo vám aj jej a všetci budú spokojní. Ak sa rozhodnete pre vinylovú podlahu, upozorňujeme, že teplota podlahového vykurovania nesmie prekročiť 27 °C, aby platila záruka.

  Špeciálne vlastnosti Vhodné pod kolieskovú stoličku

  Chceli by ste si dať tento koberec do pracovne, ale máte kolieskovú stoličku? Žiadny problém, tento krásavec si s ňou dokonale rozumie aj bez toho, aby ste na ňu museli dávať ochrannú podložku. Je to odolný kúsok, ktorý je vhodný aj pod kolieskovú stoličku, či už na nej pracujete, alebo zažívate dobrodružstvo pri počítačovej hre.

  Další vlastnosti Ľahká údržba

  Ak chcete dať svojmu domovu štýl novým prvkom podlahy, ale zároveň ste v neustálom ruchu spôsobenom pohybom mnohých rúk, nôh alebo tlapiek, tento výrobok je pre vás ideálnou voľbou. Jeho výhodou je, že sa ľahko udržiava. Nemusíte sa teda obávať položiť ho na miesta, kde sa často objavujú drobky alebo kde padá veľa chlpov.

  Trieda kvality Zlatá stredná cesta

  Tento produkt ponúka veľmi dobrú bilanciu ceny a kvality. Na výrobu boli použité kvalitnejšie materiály. Vďaka tomu je u tohto výrobku posilnená jeho životnosť. Výrobok bol navrhnutý profesionálmi s dôrazom na dobre vyzerajúci a nezameniteľný dizajn pri zachovaní praktickosti a jednoduchej údržby výrobku. Cez to všetko sa cenu podarilo udržať v rozumných medziach.

  Stiahnuť

  Recenzie

  Recenze produktu

  Hodnotenia do 15.12. 2022 mohli byť pridané aj neregistrovanými uživateľmi. Hodnotenia od 16.12.2022 sú overené, pridané iba registrovanými uživateľmi a nie sú moderované.


  Hodnocení

  👍

  Zobraziť ďalšie komentáre

  Napíšte svoju recenziu!

  Pre pridanie recenzie sa prosím prihláste

  To nám novo ukladá zákon, aby recenzie boli autentické.

  Zapomenuli jste heslo?

  Zaregistrovat se


  Informace o výrobci Egibi:

  Egibi

  Pozrite si interaktívny katalóg výrobcu Egibi  Spoločnosť Egibi na českom a slovenskom trhu zastupuje významných európskych i svetových výrobcov v oblasti stavebníctva. Majú dlhoročné skúsenosti, a preto sú schopní obchodným partnerom dlhodobo zabezpečovať odborné poradenstvo na komplexný sortiment. Mimo kvalitu a širokú ponuku tovaru dbajú aj na ekológiu. Všetci výrobcovia, s ktorými spolupracujú, musia pri výrobe dodržiavať ekologické normy alebo používať ekologické suroviny na výrobu. Napríklad všetci ich dodávatelia produktov z dreva musia spĺňať certifikáciu FSC. Tento medzinárodný certifikát zákazníkom zaručuje, že drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov.

  Zobraziť všetky produkty od výrobcu Egibi

  Inštalácia (pokládka) vinylovej podlahy

  Kompletné video návod ako vinyl položiť:  Čo musí byť hotové pred pokládkou?

  Či už budeme pokladať lepený alebo klikový vinyl, povrch musí byť absolútne rovný, súdržný a čistý. Nikdy neklaďte vinyl na PVC podlahu ani na koberec. Tieto materiály sa môžu zvlniť, a to by vám mohlo na podlahe napáchať pekné škody. Jediná krytina, na ktorú je možné vinyl položiť, je vyrovnaná dlažba. Inak je nutné vinyl položiť buď na novú podlahu alebo je potrebné miestnosť vystierkovať (ideálna stierka so skleným vláknom), než sa vinyl začne pokladať. Pred pokládkou sa tiež uistite, že je podlaha dokonale suchá.

  Všeobecné princípy pokladania

  Pri pokládke vinylu nikdy nepokladáme podlahu až k stene, ale necháme medzeru na tzv. dilatačné spoje medzi podlahou a stenou. Ide o medzeru o veľkosti 5 až 10 mm od steny a od všetkých pevných vecí v priestore napr. stĺpov a pod. V dôsledku zmien teplôt a vlhkosti v miestnosti sa môže vinylová podlaha mierne roztiahnuť alebo zmenšiť (skôr v jednotkách mm). Pokiaľ by ale bola natlačená až k stene, nemala by sa kam roztiahnuť a začala by sa vlniť.

  Vinyl by mal byť zložený minimálne 2 dni v daných miestnostiach pokládky, aby sa aklimatizoval na podmienky v daných priestoroch.

  Pokiaľ pokladáte v miestnosti s podlahovým vykurovaním, kúrenie v ideálnom prípade vypnite alebo ho znížte na minimálnu vykurovanú teplotu

   

  Umiestňovanie vinylových dielcov:
  Vinylové dielce pokladáme v radoch tak, aby škáry (medzery medzi dielcami) neboli v každom rade na rovnakom mieste, ale musia byť od seba minimálne 10-15 cm vzdialené:   Ako vybrať vinylovú podlahu?

  Okrem vzhľadu sa budete rozhodovať podľa parametrov jednotlivých druhov vinylových podláh:


  Záťažová trieda
  Označuje ju dvojica čísel, z ktorých to prvé zodpovedá konkrétnemu priestoru, kde bude podlaha umiestnená. Číslo 2 je pre bytové priestory, číslo 3 pre priestory komerčné a číslo 4 naznačuje, že krytina je určená pre priemyselné objekty. Druhé číslo určuje odolnosť voči záťaži. Napr. podlaha s označením 21, bude vhodná napr. do spálne, teda miestnosti, ktorá nepodlieha veľkej záťaži.

  Materiál základovej dosky
  Materiálov, ktoré fungujú ako nosná vrstva je veľké množstvo. Všeobecne sa dá povedať, že ťažšie materiály sú odolnejšie. Aktuálne sa javia ako najvhodnejšie vinylové podlahy s rigidným jadrom, pri ktorom oceníte hlavne lepšiu tvarovú stálosť pod vplyvom teplotných zmien a pevnejšie zámky.

  Hrúbka podlahy
  Platí pravidlo, že s nižšou hrúbkou výrazne klesá aj kvalita. Podlahy s nižšou hrúbkou nemávajú také pevné zámkové spoje a tiež sa viac prejavia nerovnosti podkladu. Ďalším podstatným kritériom je aj hrúbka nášľapnej vrstvy. Opäť platí, že čím väčšia hrúbka nášľapnej vrstvy, tým je podlaha odolnejšia.

  Štruktúra povrchu
  Povrch by nemal byť úplne hladký a ani nie veľmi hrubý. Pokiaľ si potrpíte na kvalitu, vyžadujte podlahy s registrovaným embossom – povrch s touto technológiou je napr. nerozoznateľný od povrchu skutočného dreva.

  Vhodnosť pre vykurovanú podlahu
  Pokiaľ máte podlahové vykurovanie, je nutné zvoliť podlahu, ktorá je na to určená.


  Tabuľka dát

  Tip: Všetky základné pojmy a ich vysvetlenie nájdete v našom slovníku kobercov a podláh.

  Obsah balenia (m2) 0,94 m2
  Rozmery lamiel 125 x 625 mm
  Počet lamiel v balení 12
  Integrovaná podložka (vinyl) Áno, obsiahnutá
  Typ dielcov Kľukový so zámkami
  Záťažová trieda 23 - domácnosť, vysoká záťaž
  33 - komerčné priestory, vysoká záťaž
  Nášľapná vrstva 0,3 mm
  Trieda horľavosti (reakcie na oheň) Bfl - len obmedzené šírenie požiaru
  Materiál Syntetický (umelý)
  Špecifikácia materiálu SPC RIGID
  Celková výška 5 mm
  Celková hmotnosť 8500 g/m2
  Využívanie Vnútorné
  Špeciálne vlastnosti Vhodný k podlahovému kúreniu
  Vhodný pod kolieskovú stoličku
  Ďalšie vlastnosti Ľahká údržba
  Určenie podľa miestnosti Obývacia izba
  Kuchyňa
  Spálňa
  Detská izba
  Chodba / Predsieň
  Kancelária
  Obchodné priestory
  Kúpeľňa
  Typ dreveného dekoru Dub
  Trieda kvality Zlatá stredná cesta
  Dekor Drevo
  Značka Egibi
  Záruka 3 roky (predĺžená zadarmo)
  Možnosť vzoriek Vzorka k zaslaniu zdarma
  Vzorka na predajni v Prahe
  Doprava Doprava zadarmo k Vám aj späť
  Typ produktu Vinylová podlaha
  Farba Hnedá
  Špecifikácia farby Hnedá s nádychom do béžova
  V-škára nie je
  Aladinův tip
  Čo na to hovorí expert Aladin?
  Vzor rybej kosti vyzerá senzačne.

  Máte k produktu otázku?

  Pýtajte sa, sme radi k dispozícii :)

  Zákaznická podpora k dispozici
  Monika Jodlová
  Zákaznícky blahotvorca,
  Aladinov pomocník
  +421 232 195 596
  Po - Pia: 9 - 18h, So: 9 - 13h
  Položiť otázku k produktu
  Otvorí chat (cez celú obrazovku)
  Podrobný kontakt

  Tip: Rady od profesionálnej dizajnérky zdarma

  Napíšte nám vašu približnú predstavu a naša profesionálna dizajnérka vám zadarmo odporučí koberec presne podľa vašej potreby. Nielenže navrhne správny koberec z hľadiska funkčnosti, ale aj odporučí najlepšie padnúci koberec z estetického hľadiska podľa posledných bytových trendov – to všetko v rámci našich ALL INCLUSIVE služieb.
  Přidat více příloh Pridať ďalší obrázok

  Priloženie obrázku nie je povinné, ale odporúčame fotografiu pridať, dizajnérka tak získa lepšiu predstavu o štýle a zariadení priestoru, do ktorého koberec vyberáte.


  Uveďte ideálne miestnosť, do ktorej koberec vyberáte, či máte záujem o kusový koberec alebo metrážny, preferenciu farby a materiálu, približný rozmer. Všetko ostatné už nechajte na našej dizajnérke.


  Viac informácií o tom, ako spracovávame osobné údaje nájdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů .

  Nie ste si istí? Pýtajte sa dizajnérky:
  designer@mojkoberec.sk


  Pavla Tvrdíková
  Profesionálna dizajnérka
  Poznáte z TV Prima
  Viac o Pavle

  Pokiaľ preferujete telefonickú konzultáciu, bude sa Vám rada venovať naša zákaznícka podpora: +421 232 195 596


  Ostatné výrobky v rovnakej kategórii Canadian Design vinyl (4)