:point_right: Padajú ceny kusových kobercov. Až 50% zľavy na viac ako 1 000 produktov. :point_left:

Vianočné darčeky aj útulný domovVezměte Vánoce od podlahy
Vezměte Vánoce od podlahy


Ako Aladin navždy koledy znehodnotil?
Vtipné rohožky sa neochodiaVtipné rohožky
Rohožka Flákanec
Hit Vánoc: Darujte niekomu poriadny Flákanec!
29,44 €
Doprava zdarma


Majú vtip, majú šarm a nezostanú zabudnuté v skrini ako nechcené papuče. Naopak, budú slúžiť v mene poriadku.Siahnite po nich, či už obdarúvate milovníka mačiek, alkoholu alebo trošku piepornejšieho slovníka.


Pozrite sa na všetky vtipné rohožky

Koberček pod stromček
Páči sa a my vieme prečo. Na vianočnom koberci stromček vyzerá ako z katalógu a darčeky pod ním nenachladnú od nôh. Kruhový koberec je trendy, ochráni podlahu pred odrením a zachytí ihličie, až stromček začne strácať glanc.


Pozrite sa na koberce pod stromček


Urobte si doma útulno


Ako si užiť Hygge Vianoce?


Hygge je dánsky koncept, ktorý znamená pohodu, útulnosť a radosť z malých vecí.

 • Zapáľte sviečky.
  Svíčky dodají vašemu bytu teplé a romantické světlo, které navodí pocit klidu a pohody. Svíčky můžete umístit na stůl, do oken, na krb i všude tam, kde vám budou dělat radost.

 • Použite prírodné materiály.
  Domov vyzdobte doplňky z přírodních materiálů, které vytváří pocit harmonie a spojení s přírodou. Hodí se dřevo, vlna, bavlna nebo papír. Věnec z borovicových šišek může být další způsob, jak si domov zútulnit.

 • Vytvorte si kútik na relaxáciu.
  Najděte si místo, kde se budete cítit dobře a kde si odpočinete od shonu a stresu. Může to být například křeslo u okna, gauč u krbu nebo postel s množstvím polštářů a dek. Do tohoto koutku si přineste něco, co vás uklidní a potěší. Třeba knihu, čaj, hudbu nebo oblíbený film

 • Užite si spoločnosť.
  Hygge je také bytí s lidmi, které máte rádi a kteří vás obohacují. Pozvěte na Vánoce svou rodinu, přátele nebo sousedy a užijte si s nimi společné chvíle plné smíchu, povídání a dobrého jídla. Nemusíte se starat o dokonalou hostinu nebo dárky, důležité je být spolu a sdílet radost.

Tip Pavly Tvrdíkové

Profesionálna dizajnérka
Poznáte z TV Prima (Majstri dielne)Trendy letošních Vánoc
Trendy letošních Vánoc


Shaggy koberce pre útulný domov


Ako si zútulniť domov a navyše ušetriť


Udělejte si to doma hezký
Udělejte si to doma hezký


🌡️ POZOR: Teplotné varovanie:
Vedeli ste, že s pekným, útulným kobercom môžete navyše ušetriť až tisíce korún ročne za kúrenie? Prečítajte si ako, alebo sa pozrite na koberce, s ktorými ušetríte najviac.

Zateplete a ušetrite

Vianočné farby roku 2023


Barvy roku 2023
Barvy roku 2023

Laďte s tohtoročnými sviatkami.Vianoce vo farbách trendov môžete mať na pár kliknutí. Žiarivo červená, tradične zelená aj kúzelne fialová sú odtiene, ktoré majú podľa dizajnérov počas tohtoročných sviatkov zelenú. Pozvite ich domov.


 

Nasledujú sekciu pripravila:

Pavla Tvrdíková
Profesionálna bytová dizajnérka
Poznáte z TV Prima (Majstri dielne)


Červená barva

Je jednou z najvýraznejších a najdynamickejších farieb a je spájaná s krvou, vášňou, láskou, energiou a slávnosťou. Červená farba je tiež farbou Vianoc - je vhodná pre interiér, pokiaľ chceme vytvoriť útulnú, teplú a intímnu atmosféru.

Môže povzbudiť chuť do jedla, preto sa často používa v jedálňach alebo kuchyniach. Červená farba tiež stimuluje aktivitu a kreativitu, preto sa hodí do pracovní alebo detských izieb. Pokiaľ sa však táto farba použije v príliš veľkej miere, môže potom vyvolávať podráždenosť alebo úzkosť.

Omrknite červené koberce

Zelená farba

Symbolizuje přírodu, život, růst, naději a klid. Je to barva, která nás uklidňuje, harmonizuje a dodává nám energii. Zelená má také vztah k Vánocům - je to barva jehličnanů a často se kombinuje s červenou - jsou to doplňkové barvy, které spolu vytvářejí kontrast a dynamiku.

Zelenú farbu je možné použiť v interiéri na vytvorenie príjemného a uvoľneného prostredia. Hodí sa hlavne k spálňam a obývacím izbám. Je možné ju kombinovať s bielou, šedou, hnedou alebo modrou pre neutrálny a elegantný vzhľad. Zelenú je vhodné používať striedmo a vyberať odtiene, ktoré sú prirodzené a nie príliš sýte.

Omrknite zelené koberce

Fialová farba

Fialová farba je zaujímavá kombinácia červenej a modrej, ktoré symbolizujú protiklady ako energiu a pokoj, vášeň a oddanosť, mužskosť a ženskosť. Fialová farba tak vyjadruje duchovnosť, mystiku, originalitu, kreativitu a diplomaciu. Je to tiež farba kráľovského postavenia, bohatstva a luxusu, pretože v minulosti bola fialová farba veľmi vzácna a drahá.

Fialová je farba adventu a pôstnej doby v západných cirkvách, predstavuje pokánie, očistenie a očakávania narodenia Ježiška.

V interiéri vytvára atmosféru pokoja, pohody a inšpirácie. Hodí sa dobre k bielej, šedej, čiernej, zlatej alebo striebornej. Môžeme ju použiť ako dominantnú farbu na stenách alebo ako doplnok v podobe vankúšikov, diek, kvetov alebo obrazov. Fialová farba pôsobí elegantne, sofistikovane a moderne.

Omrknite fialové koberce

Darčekový poukaz poslednej záchranyZháňate darček neskoro alebo tápete priamo beznádejne: koberec ružový, alebo snáď čierny s bodkami? Poukaz je stávka na istotu. Zachráni vám to miesto, kde chrbát prestáva mať slušné meno av e-maile ho navyše máte hneď.

Poukaz je istota
Pozrite sa na všetky produkty, ktoré dodáme do Vianoc