🔔 Podlahy a metrážne koberce v AKCII! Využite až 44% zľavu s kódom PODLAHA15.

Inšpirácia pre detskú izbu

Ďalšia inšpirácia pre: obývacia izba | spálňa | haly a chodby | kuchyňa | exteriér

Kusový koberec v detskej izbe musí splniť hneď niekoľko požiadaviek naraz. Pre samotné deti bude rozhodujúci design a materiál, pre rodičov jednoduchá údržba a bezpečnosť.

Ponuka tvarov, farieb a vzorov je široká, a preto si ľahko vyberú malé princezné, milovníci dinosaurov, ale aj veľkí dobrodruhovia. Zapojte deti do výberu koberca, pretože sa stane miestom, kde budú tráviť veľa času.

Ako vybrať koberec do detskej izby?

Materiál koberca by mal byť mäkký, príjemný a zároveň stabilný na rozloženie hier, praktickejší teda bude nižší vlas. Vyšší vlas pri „shaggy“ kobercoch môžete použiť k posteli alebo do tej časti izby, kde sa deti obliekajú.

Kombinujte aj viac kusových kobercov, ktoré v izbe vytvoria zaujímavú kompozíciu. Každý kusový koberec by mal byť opatrený protišmykovou úpravou zo spodnej strany alebo podložkou. Zabránite tak nechcenému pohybu koberca, a tým aj zraneniu detí.

Horúcou novinkou v ponuke detských kobercov sú kobercové omaľovánky – po vypraní sa môžu malí výtvarníci pustiť do diela znova.

Pozrite sa na kompletnú ponuku kobercov do detskej izby

Ako zvoliť správnu veľkosť kusového koberca?

Detský koberec: Kvalitné a drahšie alebo lacnejšie a vymeniť?

Ak zariaďujete alebo modernizujete detskú izbičku, určite zvažujete možnosti, čím pokryť podlahu. Koberec je skvelá voľba s množstvom výhod, ktoré oceníte vy aj vaše deti. Podľa čoho by ste mali koberec vyberať?

Prečítajte si náš článok

Doprava zadarmo

Doprava ZADARMO po celej ČR a SR

Doprava zadarmo, doľava zadarmo, rovno tiež zadarmo a čo naspäť? Tiež! Vyberte si z ponuky detských kobercov a my letíme. A za rozumný peniaz vám tovar vynesieme aj na poschodie. Nech si nenamôžete chrbát.

Ukáž, ako dopravíš

  • Pavla Tvrdíková
    Profesionálna bytová dizajnérka
    Poznáte z TV Prima (Majstri dielne)
    designer@mojkoberec.sk
  • Autorka galérie:

    Motto dizajnérky Pavly, ktorá nesie aj názov jej ateliéru, je jednoduché a povedané: "Bývam pekne". Za spoluprácu s Pavlou sme radi nielen preto, že je veľmi šikovná s úžasnou intuíciou, ale rada tiež používa elegantné vintage prvky.

Pozrite sa na kompletnú ponuku kobercov do detskej izby

Hľadáte koberec do inej miestnosti? Pozrite sa.

Pozrite sa na kompletnú ponuku kobercov do detskej izby

Tip: Rady od profesionálnej dizajnérky zdarma

Napíšte nám vašu približnú predstavu a naša profesionálna dizajnérka vám zadarmo odporučí koberec presne podľa vašej potreby. Nielenže navrhne správny koberec z hľadiska funkčnosti, ale aj odporučí najlepšie padnúci koberec z estetického hľadiska podľa posledných bytových trendov – to všetko v rámci našich ALL INCLUSIVE služieb.
Přidat více příloh Pridať ďalší obrázok

Priloženie obrázku nie je povinné, ale odporúčame fotografiu pridať, dizajnérka tak získa lepšiu predstavu o štýle a zariadení priestoru, do ktorého koberec vyberáte.


Uveďte ideálne miestnosť, do ktorej koberec vyberáte, či máte záujem o kusový koberec alebo metrážny, preferenciu farby a materiálu, približný rozmer. Všetko ostatné už nechajte na našej dizajnérke.


Viac informácií o tom, ako spracovávame osobné údaje nájdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů .

Nie ste si istí? Pýtajte sa dizajnérky:
designer@mojkoberec.sk


Pavla Tvrdíková
Profesionálna dizajnérka
Poznáte z TV Prima
Viac o Pavle

Pokiaľ preferujete telefonickú konzultáciu, bude sa Vám rada venovať naša zákaznícka podpora: +421 232 195 596


Sledujte Mujkoberec na Instagrame a Pintereste pre viac inšpirácie: