Urobte si to na Vianoce pekné - vybrali sme pre Vás tie naj vianočné tipy.

Spálne inšpirácie - aký koberec si vybrať do spálne

Zobraziť kompletnú ponuku kobercov do spálne

Spálňa je miestom, kde by všetko malo slúžiť dokonalému odpočinku, či už bývate v paneláku, bytovom alebo rodinnom dome aj novostavbe. Mäkké a príjemné materiály, útulná atmosféra. Periny, do ktorých sa radi zababušíte a pod posteľou koberec – do ktorého si radi zababušíte nohy. Pretože je tak dôležité dopriať si hneď ráno pozitívne vnemy! Koberec do spálne je doplnok , na ktorom sa neoplatí šetriť. Až budete ten svoj vysnívaný vyberať cez internet myslite na to, že takmer každý, kto príde do predajne a vyskúša koberec na vlastné „nohy“, rozhodne sa pre drahšiu a kvalitnejšiu verziu. Rozdiel na omak je totiž priepastný! Trendom je pokladať do spálne síce menšie, zato kvalitné kusovky - po každej strane postele a tiež pred ňou. Než si ľahnete a keď vstanete, prejdete si pár krokov rajom. Hľadajte koberec s dlhým vlasom, takzvaný „shaggy" vyrobený z polyesteru, ktorý je mäkší ako polypropylén. Vyberajte upokojujúcu, zenovú farbu, napríklad bielu, kávovú alebo jemne fialovú. Práve v spálni sa jemnejších farieb nemusíte báť, pretože je to väčšinou najčistejšia miestnosť v byte. Navyše, koberec „shaggy“ nie je nijako náročný na údržbu. Stačí ho pravidelne vysávať bez rotačnej kefy a raz za rok vziať „na mokro“ alebo do čistiarne. Pri domácom čistení je dôležité nechať koberec perfektne uschnúť.

Spálňa inšpirácia fotogaléria

TIP Chcete vedieť ako by koberec vyzeral vo Vašej spálni? Pozrite sa do nášho plánovača kobercov a podláh zadarmo, v ktorom ihneď uvidíte koberec vo Vašej alebo ukážkovej miestnosti, a urobíte si tak reálnu predstavu.
TIP Po rozkliknutí obrázku sa objaví náhľad spoločne s odkazom na koberec.

Nechajte sa inšpirovať! Vybrali sme pre Vás tie najkrajšie fotogalérie spální, aby sme Vás zoznámili s poslednými trendmi interiérového dizajnu.


Zobraziť inšpiráciu pre halu/chodbu
Zobraziť inšpiráciu do obývačky
Zobraziť inšpiráciu do kuchyne
Zobraziť inšpiráciu pre detskú izbu

Zobraziť kompletnú ponuku kobercov do spálne


Tip: Nechajte si zadarmo poradiť od profesionálnej dizajnérky

Napíšte nám Vašu približnú predstavu a naša profesionálna dizajnérka Vám zadarmo odporučí koberec presne pre Vaše potreby. Nielenže navrhne správny koberec z hľadiska funkčnosti, ale hlavne odporučí najlepšie padnúci koberec z estetického hľadiska podľa posledných bytových trendov – to všetko v rámci našich ALL INCLUSIVE služieb.
Přidat více příloh Pridať ďalší obrázok

Priloženie obrázku nie je povinné, ale odporúčame fotografiu pridať, dizajnérka tak získa lepšiu predstavu o štýle a zariadení priestoru, do ktorého koberec vyberáte a vhodnejšie pre vás navrhne ten pravý koberec.


Uveďte ideálne miestnosť, do ktorej koberec vyberáte, či sa jedná o kusový koberec alebo metrážový, preferenciu farby a materiálu, približný rozmer. Všetko ostatné už nechajte na našej dizajnérke.
Nie ste si istí? Pýtajte sa dizajnérky:
designer@mojkoberec.sk


Pavla Tvrdíková
Profesionálna bytová dizajnérka a milá ľudská bytosť
Prípadne sa obráťte na našu ochotnú zákaznícku linku, kde Vám tiež radi poradíme: +421 232 195 596

Sledujte Mujkoberec na Instagrame a Pintereste pre viac inšpirácie: