Urobte si to na Vianoce pekné - vybrali sme pre Vás tie naj vianočné tipy.

O nás (a prečo máme radi koberce)? - Mojkoberec.sk

O násO nás

O spoločnosti

História našej firmy siaha až do roku 2008, kedy bol prvýkrát spustený eshop zameraný na predaj kobercov. Vtedy ešte na doméne Kusovky.com a aj pod iným majiteľom. V roku 2014 sme firmu prevzali a vystavali úplne nový eshop na inej platforme. Slávnostné spustenie prebehlo v septembri 2014 u Marka doma v obývačke. Prvú objednávku sme na novom eshope obdržali 22.10.2014 o 13:32. Týmto znova ďakujeme pani Dobrkovskej za prejavenú dôveru a veríme, že jej koberec PRIM stále slúži. Vo februári 2015 potom došlo k zmene názvu na Mujkoberec.

V roku 2017 sme otvorili našu prvú predajňu v garáži v Horných Počerniciach, kde sme na veľkorysej ploche 16m2 ponúkali skutočne široké spektrum kusových kobercov. Otvorené sme mali v pondelok, stredu a piatok, od deviatej do šiestej, s hodinovou pauzou na obed. Táto predajňa síce nebola veľmi úspešná, ale mali sme ju radi. A to aj napriek tomu, že v nej nebolo kúrenie, a tak sa nám v zime fajčilo od pusy a na stole sa tvorila inovať.

V roku 2018 sme otvorili väčšiu predajňu v pražských Vysočanoch, kde sme tvorili históriu rok a pol. Potom sme sa presťahovali o ulicu vedľa do väčších priestorov, kde máme predajňu dodnes.

Zatiaľ čo sme si užívali zábavu pri sťahovaní predajní, vyvíjali sme náš eshop a rozširovali ponúkaný sortiment a služby. Už od začiatku nám bolo jasné, že ak chceme zmeniť zaužívané štandardy na českej eCommerce scéne a tiež v kobercovom odvetví, je potrebné priniesť na trh nové služby a posunúť latku komfortu pri nakupovaní na úplne novú úroveň.
Preto sme v roku 2019 vytvorili koncept služieb ALL INCLUSIVE a nášho sympatického maskota Aladina. Medzi unikátne ALL INCLUSIVE výhody patrí napríklad doprava zadarmo – a to aj v prípade vrátenia tovaru, možnosť vrátenia tovaru do 365 dní, zasielanie vzoriek kobercov zdarma, nadštandardná predĺžená záruka na všetky produkty zadarmo, tvorba vizualizácie zadarmo, možnosť výroby koberca na mieru, možnosť platby na faktúru až po dodaní tovar a plno ďalších nevídaných služieb, ktorými Vás v tomto krátkom odseku nechceme zaťažovať. Pokiaľ Vás to ale zaujalo, mrknite sa sem a budete nadšení.

Dnes (nemyslíme dnes ako dnes, ale dnes ako v súčasnosti – rok 2021) sme už veľkým a skúseným predajcom kobercov, ale naše hodnoty sa nijako nezmenili. Máme radi humor, práca nás baví a robíme všetko preto, aby to naši zákazníci spoznali. Týmto Vás nechceme (vlastne chceme) nabádať, aby ste sa stali jedným z nich. Aladin by mal veľkú radosť.

Týmto naša história nekončí, naopak tým začína. Sledujte nás na sociálnych sieťach a žiadne dôležité udalosti Vám neutečú.

Aký tovar predávame?

Veľkú časť nášho sortimentu si dovážame do SR sami. Preto u nás nájdete aj koberce, ktoré Vám žiadny iný predajca ponúknuť nemôže. Predávame koberce popredných európskych a ázijských výrobcov z krajín ako je India, Belgicko, Nemecko, Holandsko, Egypt alebo Turecko. V našej ponuke ale nájdete aj koberce českej výroby. Predávame vlnené aj syntetické kusové koberce, kúpeľňové predložky, rohože, behúne, metrážové koberce, nášľapy na schody a od mája 2020 sme rozšírili ponuku aj o kvalitné PVC. A čo bude ďalej? Nechajte sa prekvapiť, Aladin má veľké plány.


Mujkoberec Tím

Monika Jodlová

Zákaznícka podpora, blahotvorca našich zákazníkov

Monika Jodlová
Telefón : +420 277 000 178
Email : monika@mujkoberec.cz
Záľuby : Rozprávanie vtipných historiek o kobercoch

Kristína Linhartová

Sprievodkyňa kobercovým rajom na predajni

Kristýna Linhartová
Telefón : +420 277 000 178
Email : kristyna@mujkoberec.cz
Záľuby : Česanie vlasov na kobercoch, aby to boli fešáci

Lucia Čierna

Obchod, starostlivosť o B2B a významných zákazníkov

Lucia Černá
Telefón : +420 773 773 433
Email : lucie@mujkoberec.cz
Záľuby : Luxovanie kobercov na trinásť spôsobov

Tomáš Linhart - kontakt

Konateľ, technický špecialista

Ing. Tomáš Linhart
Telefón : +420 602 62 61 62
Email : linhart@mujkoberec.cz
Záľuby : Chodenie po červených kobercoch a notovanie si.

Marek Čierny />

Obchodný riaditeľ, expert na sortiment

Marek Čierny
Telefón : +420 606 05 04 03
Email : cerny@mujkoberec.cz
Záľuby : Testovanie mäkkosti kobercov ležaním

Pepa Krejza

Kráľ logistiky, princ skladu

Jozef Krejza
Email : krejza@mujkoberec.cz
Záľuby : Dohováranie neposlušným kobercom v sklade

Tomáš Krix

Kráľ skladu, princ logistiky

Tomáš Krix
Email : krix@mujkoberec.cz
Záľuby : Hľadanie skuliniek v preplnenom aute kuriéra

Kobercový Aladin

Správca, zabávač, maskot chytrolín a všadebyl

Kobercový Aladin
Telefón : z dôvodu jeho vysokého postavenia tajné
Email : info@mujkoberec.cz (Aladin pravidelne monitoruje náš pracovný mail)
Zaujímavosť : Z našej firmy všetci lietame na kobercoch, ale Aladin je z nás jediný, kto z toho má oficiálny certifikát.

Naše hodnoty:

Poctivosť
  Kladieme veľký dôraz na transparentnosť a dodržiavanie našich záväzkov. Naše slovo nás zaväzuje.
 1. Kvalita
  Naše úsilie vkladáme do toho, aby zákazníci boli nadšení z našich výrobkov. Preto spolupracujeme iba s dodávateľmi kvalitných výrobkov, ktoré vydržia.
 2. Ohromovanie zákazníkov
  Naša najväčšia odmena a zároveň veľmi dobrý marketingový nástroj je nadšený zákazník. Aj keď urobíme chybu, vždy sa zo všetkých síl snažíme ju čo najlepšie napraviť a štedro kompenzovať.
 3. Flexibilita
  Už Darwin vyslovil, že prežije ten najprispôsobivejší, nie najväčší. Snažíme sa o to byť stále v strehu a okamžite reagovať na zmeny a zákaznícke potreby.
 4. Skromnosť
  Raz je človek dole, raz hore. Aj keď ste hore, neznamená to, že Vám hviezdne maniere uľahčia cestu. Nikdy neviete, kedy bude treba od niekoho pomôcť, tak nemá zmysel sa správať povýšene.
 5. Pracovitosť
  Keď je treba, dokážeme sa do veci obuť a doručovať. Nekladieme si výhovorky, prečo niečo nejde, namiesto toho si nasadíme klapky na oči a vytrvávame.