🔔 Podlahy a metrážne koberce v AKCII! Využite až 44% zľavu s kódom PODLAHA15.

PVC s dekorom Borovica

Podlahové krytiny z PVC s dekorom borovice môžu ponúknuť príjemný a prírodný vzhľad borovicového dreva s výhodami pvc materiálu. Dekor borovice poskytuje priestoru príjemný vzhľad pripomínajúci prírodné drevo. To môže prispieť k teplej atmosfére a útulnosti v miestnosti. Podlahy z PVC s dekorom borovice sú k dispozícii v rôznych štýloch a prevedeniach, čo umožňuje vybrať taký variant, ktorý najlepšie ladí s dizajnom a štýlom Vášho interiéru. PVC podlahy obvykle ponúkajú cenovo dostupnejšiu alternatívu k tradičným dreveným podlahám.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Cena za m2
15 23
Povrchová úprava
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
PVC: Celková hrúbka
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
5 produktov
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
Dekor borovice poskytuje priestoru príjemný vzhľad pripomínajúci prírodné drevo. To môže prispieť k teplej atmosfére a útulnosti v miestnosti. PVC podlahy sú obvykle odolné voči vlhkosti, oderu a poškriabaniu, čo je vhodné pre miestnosti s vysokou prevádzkou alebo prostredie. Podlahy z PVC s dekorom borovice sú k dispozícii v rôznych štýloch a prevedeniach. Niektoré typy pvc podláh môžu poskytovať určitú izoláciu proti zvuku, čo môže byť v domácnosti veľmi užitočné. Ak hľadáte podlahovú krytinu so vzhľadom prírodného dreva, ale s výhodami pvc materiálu, podlahy s dekórom borovice môžu byť atraktívnou voľbou. Sú trvanlivé, ľahko udržovateľné a poskytujú príjemný vzhľad, ktorý môže zdôrazniť charakter Vašej miestnosti.