🔔 Podlahy a metrážne koberce v AKCII! Využite až 44% zľavu s kódom PODLAHA15.

PVC s dekorom Dubu šedého

Podlahové krytiny z PVC s dekorom duba šedého poskytujú elegantný a moderný vzhľad s kombináciou prírodného dreva a štýlovej šedej farby. Kombinácia dubového dekoru a šedej farby vytvára moderný a sofistikovaný vzhľad, ktorý sa hodí do mnohých rôznych typov interiérov, vrátane moderných, priemyselných alebo minimalistických štýlov. PVC podlahy s dekorom duba šedého tak predstavujú atraktívnu a praktickú voľbu pre moderné interiéry, ktorá kombinuje štýl, odolnosť a jednoduchú údržbu. Vďaka svojim vlastnostiam sú ideálne pre rôzne typy miestností, od obývacích izieb po kancelárie a komerčné priestory.

Filtrujte danú kategóriu

Farba
Viac... Menej
Dekor
Viac... Menej
Spodná strana
Viac... Menej
Šírka role (metrážne výrobky)
Viac... Menej
Cena za m2
10 24
Povrchová úprava
Viac... Menej
Nášľapná vrstva
Viac... Menej
Záťažová trieda
Viac... Menej
Možnosť vzoriek
Viac... Menej
Špeciálne vlastnosti
Viac... Menej
Určenie podľa miestnosti
Viac... Menej
Trieda horľavosti (reakcie na oheň)
Viac... Menej
PVC: Celková hrúbka
Viac... Menej
Značky
Viac... Menej
V tomto type radenia sú uprednostňované produkty, ktorým najlepšie vychádza kombinácia predajnosti, úrovne prezentácie a dobrého hodnotenia.
23 produktov
Zobraziť 1 - 23 z 23 položiek
Podlahové krytiny z PVC s dekorom duba šedého poskytujú elegantný a moderný vzhľad s kombináciou prírodného dreva a štýlovej šedej farby. Dubový dekor so šedou farbou poskytuje možnosť rôznych štýlov a designových kombinácií. Môže byť použitý ako základný prvok na vytvorenie kontrastu s inými farbami alebo materiálmi v miestnosti. PVC podlahy sú obvykle odolné voči vlhkosti, oderu a poškriabaniu, čo znamená, že sú vhodné pre miestnosti s vysokou prevádzkovou záťažou. Šedá farba navyše často maskuje drobné nečistoty a stopy používania. Niektoré varianty PVC podláh môžu byť vyrobené z recyklovaných materiálov alebo môžu byť recyklovateľné, čo prispieva k ochrane životného prostredia.