Vyskúšajte si ZADARMO, ako by rôzne koberce a podlahy vyzerali vo Vašej izbe v našom plánovači.

Kuchyňa s kobercom

Kuchyňa bez kompromisov

 

Dominantou každého priestoru je podlaha, a nie inak je tomu aj v prípade kuchyne. Pretože podlaha je tu veľmi namáhaná a zaťažovaná, sú na jej výber kladené veľké nároky. Neznamená to však, že sa musíte zmieriť so studenou dlažbou. Aj sem totiž môžete vniesť prvok útulnosti. Perfektnú službu preukážu kusové koberce, ktoré sú zaujímavým estetickým doplnkom. Vyberajte moderné koberce s nízkym vlasom, ktoré sú odolné a tiež jednoduché na údržbu, pretože sa na nich nedrží toľko nečistôt. Na zohnanie sú v najrôznejších dizajnoch, dekoroch i odtieňoch, ale upotrebíte tu aj jednofarebné koberce, ktoré sa dajú dobre kombinovať s ostatným vybavením miestnosti.

 

Základ domácnosti

Kuchyňa patrí k najobľúbenejším miestam v celej domácnosti. Jedná sa o miestnosť, ktorá neslúži len na prípravu najrôznejších pokrmov a lahôdok, ale aj na stretávanie. Chýba sa tu celá rodina, a tak je dôležité, aby sa tu všetci jej členovia cítili príjemne. Zariaďovanie tak rozhodne nepodceňte. Moderná kuchyňa musí spĺňať nielen estetické, ale predovšetkým funkčné požiadavky. Všetko by malo byť pekne po ruke, účelne a prakticky usporiadané a prehľadné, aby sa pre vás varenie stalo skutočnou radosťou. V prípade, že nechcete robiť žiadne kompromisy, potom je ideálnym riešením nechať si zhotoviť kuchynskú linku na mieru . Buď si ju navrhnete úplne podľa seba, alebo sa môžete inšpirovať rôznymi návrhmi kuchýň , pri ktorých si len zvolíte ideálne rozmery, farbu a prevedenie. Kuchyňu na mieru uvítate hlavne vtedy, keď bojujete s malým či atypickým priestorom a potrebujete efektívne využiť každý centimeter voľného miesta.

Pretože kuchyňa je miestom, ktoré je na údržbu veľmi náročné, snažte si upratovanie čo najviac uľahčiť. Zásadným faktorom na náročnosť upratovania je výber správnych materiálov, z ktorých je kuchynský nábytok vyrobený, a ktoré uľahčujú jej každodenné používanie aj každodenné udržiavanie v čistote.

Podľa vašich predstáv

Podľa vašich predstáv si môžete zariadiť aj ostatné miestnosti v byte. Nábytok na mieru totiž využijete aj v ďalších častiach vášho bývania - v kúpeľni, spálni aj obývacej izbe. Túto možnosť s nadšením uvítajú tí, ktorí majú fantáziu či jasnú predstavu, toho ako má ich príbytok vyzerať. Skvelou voľbou je aj do detských izieb , pretože „rastie“ spolu s vašim potomkom. Stačí pár jednoduchých úprav a rýchlo celú miestnosť pretransformujete na študentskú izbu . Nábytok na mieru upotrebíte aj v predsieni, vo forme vstavaných skríň , ktoré vám ušetria miesto aj lepšie zorganizujú úložné priestory. Tak, prestaňte robiť ústupky a začnite konečne bývať podľa svojich predstáv!